Semifinále, Roma-napoli

Příspěvků
14,022
hrajeme špatně
oni jsou úplně v prdeli, ale úplně
já jsem viděl ofsajd
Kevin fuckin Strootman

nedostanem gol teď
 
Příspěvků
2,827
Žerv hodně na hraně
Kevin :shock: :pipp:
když de Neapol do útoku, tak trnu, ale stejně jim nakopem prdel
DAJE :daje:
 
Příspěvků
9,059
Na konci sme ich mohli definitívne zlomiť, škoda. Inak som zvedavý teda hlavne na Rafu, s akou taktikou pôjde do druhého poločasu. Má možnosť radšej hrať údržbu a neriskovať ďalší gol, ale tak nejak si myslím, že to bude chcieť znížiť, a ked ustojíme ten začiatočný tlak mohli by sme im dať posledný klinec 3. golom s nejakeho brejku.... inak Nepaol hrá dobre, ale vpredu už proste nie je Cavani s Lavezzim
 
Příspěvků
6,427
Kevin :tlesk:
škoda že to Gerv nedal na konci Tottimu, byl tam sám. 3:0 v poločase proti Napoli by byl luxus. Třeba by se dostalo i na Jedvaje atd.

Jinak mě se hra Napoli líbí, říkal jsem to i při zápase v lize. Hledají si volné místa, hrajou to do ulic za obranu atd.

Udržet nulu, a přidat něco ve předu, ať může sundat Tottiho a pošetřit ho na Lazio
 
Příspěvků
5,934
Som rád, že Benítez potrvrdzuje to, čo som od neho očakával pred sezónou. Garcia si ho vodí ako potrebuje.

Ofsajd pri prvom góle nebol. Gervi to hentak nechcel ale. :mrgreen:

Kev fantasticky trafil, ale keď necháš súperovho hráča, ktorý je najbližšie tvojej bráne strieľať z dvadsiatich piatich, tak máš obranu na hovno.

Škoda Douga.

Trochu sa bojím či Radja dohrá.



Musíme ich zničiť. Stoja za hovno. :danko:
 
Příspěvků
2,429
Sakra stihl jsem poslednich 5 minut :( jak hrajem ???

JO a mimochodem, už jsem 10000X posilal stranku, kde najdete kvalitni streamy vcetne sopcastu !!!!!


www.soccer-live.pl
 
Příspěvků
2,827
http://atdhe.sx/soccer/watch-as-roma-napoli-57kbd# na tohle čumim já....
..... ale teď během přestávky už si stejně každej kdo hledal to svoje našel
 
Příspěvků
2,471
Podle mě nehraje Neapol špatně...když jsou kolem vápna, tak to smrdí. Gerv byl podle mě na hraně, nemával bych to. Stroot brut gól. Gerv jim zdrhne ještě minimálně jednou...myslíte, že to fakt takhle nechtěl, jak šel sám? :-D To vypadalo, že fakt tentokrát ví, co dělá. :-D
 
Příspěvků
5,934
Nebol to ofsajd. Tuším Fernandez sa tam zabudol.

Gervi to vyriešil super, ale mal som pocit, že chcel lobovať Reinu. Ale možno to len tak vyzerá, keď kukáš na tie jeho zmätočné pohyby. :mrgreen:

Ja kukám na Digi. Na streamy som už starý.
 
Top