Semifinále, Inter-Roma

Příspěvků
4,153
S takovou nas rozsekaj. System toho picuse AA 3-6-1, nebo co to je, je fakt dobrej tak akorat na Novaru...
 
Příspěvků
3,672
Na tohle nemám nervy....týmy u nás ve svitavách jsou kvalitnější, než inter dneska.....a co předvádíme? A co Destro spálí? Tohle fakt není možný...ani pivo nepomáhá, to už je síla.

BTW., (spíš bych chtěl napsat WTF) jsem jedinej, komu se DDR zdá poslední zápasy duchem a kopačkama mimo???
 
Příspěvků
4,153
Handanovic dneska zrovna jako na potvoru red-hot.

Marquinha nemam rad, neresim. Po sezone se ho doufam zbavi a sezenou nekoho lepsiho.
 
Příspěvků
3,672
90210 napsal:
Handanovic dneska zrovna jako na potvoru red-hot.

Marquinha nemam rad, neresim. Po sezone se ho doufam zbavi a sezenou nekoho lepsiho.

On nehraje špatně.....jen hraje špatně na krajním beku, když je to ofenzivní záložník,.....
 
Příspěvků
3,754
My se porazíme sami s týmem lazarů, co je všichni klepou. Musíme dát gol, jinak papáá
 
Příspěvků
24,007
de rossi dneska hraje hůř než průměrnej defenzivní half v týmu druhý půlky českýho gambáč ligy


faty by ho dneska sežral. faty.
 
Příspěvků
9,059
Tak ja milé deti Vás asi znova na chvilku opustím lebo posledne vždy ked sem dojdem tak sa AKURAT PORIADNE NASEREM

JEBTE UZ PROSIM VAS na tie predzapasove viťazné reči, nedá sa to čítať !! Dneska opäť klasika, čakal som to, ale niektorí z Vás kvoli tomu že neni Milito s Palaciom snad čakali že Rím vyhrá 10:0 alebo čo
 
Příspěvků
6,410
Začátek super. Mělo to tempo, byla tam vidět ta chuť do fotbalu. Po inkasovaném gólu jsme začli hrát strašně pasivně. Oni prohrávají 1:0 a oni si to ťukají jak za Španěla, patičky, parádičky, přihrávky z jedničky, pičovinky atd. Navíc hrajem z dost otevřené obrany a často to bylo 3 vs 3. Špatně obsazujem, špatně dostupujem. Bradley uplně zbytečnej. Rozdal sice pár balonů, ale nevyhrál ani jeden souboj a hraje dost alibisticky. Marquinho sice dost kazí, ale umí vzít balon a vytáhnout to dopředu. Totti špatný. Lamela zase hlídaný Jesusem.

Musíme být aktivnější a dát jim ze 2 góly kurva!!!
 
Příspěvků
2,326
jedny nervy mam a ty jsou v pici tedka!!!co to kurva hrajem :zed: :zed: :zed: mel jsem pohmozdene vazy v kotniku dlahuna noze ,ale na hristi bych odbehal vice nez ty nase panenky :grr: ja se tesil na zapas,ale tohle ne my a arsenal to je smrt pro fanouska :evil: presto verim ze ten gol dame,ale utrpeni velike u notasu
 
Příspěvků
4,153
Je to des, ale jeste neni konec. Staci malickost - dal gol a uz zadnej nedostat, a je finale. :koza:
 
Příspěvků
2,823
Příjde mi to poslední dobou, jako kdyby jim AA řekl "zapomeňte na to co vás naučil Zeman, teď se hraje podle mě!"...co se stalo s Bradleyem, kterej měl dycky pěnu u huby a dělal nám polovinu zálohy? Marquinho na levym beku? To je snad for? Za DDR někdo chtěl dát minulej rok 25 mio? Sám bych mu zabalil, za to, co předvádí tuhle sezonu. Destro.....nemluvim (ta přihrávka Florenzimu mu nezachrání těch jeho 150 nezpracovanejch balonů).


A to hrajem proti nejslabšímu Interu za posledních x let :zed:
 
Příspěvků
332
musime vyrovnat verim ze to pride min. do tej 60min. Prosim vas ja nechcem v Rime Destra. Nejak mi s tym ksichtom viac sedi do interu ako k nam. daje zvladneme to musime___!!!!!! :sala: :sala:
 
Top