Semifinále EL: Roma vs. Bayer Leverkusen

Příspěvků
2,179
Do odvety
Rui - kars, llorente, Ndicka, angelino - Aouar, Sanches, bove - baldanzi - Abraham, Azmoun
Karsdorpa nikoliv klidně nějakého mladého, když budeš muset útočit on se vždy otočí a pošle balón za sebe!!! Čůrak však on nikdy nešel 1na1, místo Sancheza klidně pagana nebo pisiliho.je jasné že to bude kurevska těžké tam něco uhrát ale proč se nepokusit ale ne když dá stejnou sestavu stejnou jak Dnes která bude hrát proti Juve a pak i na Bergamu
 
Příspěvků
2,179
Kapitán spadl po zápase na hlavu nebo byl na jiném zápase 🤣 jeho vyjádření je super 👌to mi připadá jednoho borce tady on nas když každý týden děláme rozhovory po zápase a on když vyhraje i když prohraje třeba 4:0 říká vždycky že byli jasně lepší 😃🤣😃tak asi tak
 
Příspěvků
3,456
Kapitán spadl po zápase na hlavu nebo byl na jiném zápase 🤣 jeho vyjádření je super 👌to mi připadá jednoho borce tady on nas když každý týden děláme rozhovory po zápase a on když vyhraje i když prohraje třeba 4:0 říká vždycky že byli jasně lepší 😃🤣😃tak asi tak

Jako rikal hrozny blbosti no. Nechapu, jak si neco takovyho muze vubec myslet.
 
Příspěvků
2,361
Nechápu, jak si tady někdo může myslet, že druhej gól byl chytatelnej.
Hrubka s gólovým koncem rozhodí prostě i lepší týmy. Když jsem psal při zápase s Udine, že Huisejnova chyba je na týhle úrovni ojedinělá tak jsem nečekal, že zrovna zase my předvedeme něco podobnýho a dokonce v semifinále EL. Škoda. Oni si to pohlídali a pohlídají v odvetě. My se musíme soustředit na naši ligu, kde to bude extrémně těžký. Leverkusen si zaslouží vyhrát to celý, pro nás by bylo lepší, kdyby to uhaluzila Atalanta.

Jinak tohle byla velká zkouška i pro DDR, kterou úplně nedal, nicméně zkušenost skvělá a věřím, že ho to posune.
 
Příspěvků
6,239
Karsdorpa nikoliv klidně nějakého mladého, když budeš muset útočit on se vždy otočí a pošle balón za sebe!!! Čůrak však on nikdy nešel 1na1, místo Sancheza klidně pagana nebo pisiliho.je jasné že to bude kurevska těžké tam něco uhrát ale proč se nepokusit ale ne když dá stejnou sestavu stejnou jak Dnes která bude hrát proti Juve a pak i na Bergamu
Nevím jestli jsou ty mladí na soupisce pro EL, jinak souhlas
 

scr

Příspěvků
1,735
Dneska jsem si zapas pustil znova a i když jsme byli včera hodně slabý vzadu. Mancini dost nestihal, tak v kombinaci to tak spatne nebylo a dost nám nepralo stesti při zakončení..Azmoun neměl delat krok na vic ale hned ji pustit no a Tammy 1000 procentni sance to je proste prusvih. Zapas mohl skončit klidne 0:4, ale taky 2:2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,735
Komentář Bosáka je kapitola sama pro sebe. Nechapu ze takovej profik si neudela aspoň trochu přípravu a takhle uvádí diváky v omyl v mnoha situacich


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

scr

Příspěvků
1,735
Odvetu bych nevypoustel, protože v lize pokud neuděláme Juve, tak máme peška


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,327
Nejak mi bylo CT docela lito jak ji nic nezbylo….ale ted doufam ze nebudou mit FNL ani MSFL…kundy jedny co to ma byt jako?Kadlec vysila ze sauny bez signalu…pak ti rekne ze Abraham moc minut nedostava v sezone….boha jeho vole
 
Příspěvků
23,798
Komentář Bosáka je kapitola sama pro sebe. Nechapu ze takovej profik si neudela aspoň trochu přípravu a takhle uvádí diváky v omyl v mnoha situacich


Sent from my iPhone using Tapatalk
kokot.
 
Příspěvků
23,798
čt fakt tragická - jak styl komentování, tj. takový to lážo plážo (pokud teda zrovna nestřílí němci), vtípky, kokotinky, statistiky o hovně a bez jakýkoli hodnoty, zatímco na hřišti se něco děje, wikipeda styl (ale to už se nezmění, dokud se nezmění komentátor), tak množství chybných informací o nás (o němcích nevím, ale spíš bych řekl, že ne, protože míra je známej tím, že má rád hlavně bundesligu) a celkově nesmyslů (třeba ty hamty o stadionu, to je furt tyhle pindy, nebo o fanoušcích, jak pískali, jak je naše publikum náročné - KDYŽ VIM HOVNO, DRŽIM HUBU, TO PLATÍ NA JAKÝKOLI POZICI, KÓR TY VOLE MODERÁTORA - pak tomu dali korunu, když teda řekli, během toho co KURVA CELEJ STADION ZPÍVAL HYMNU, že vlastně má asi publikum důvod být spokojeno, protože asi bude LM, kam itálie může vyslat 5 zástupců - celá tahle věta o zástupcích v LM bylo dada jak svině). měl jsem si to opravdu dát přes stream. na studio jsem nekoukal vůbec, nemám sklony k sebepoškozování

fotbal - nezačali jsme špatně, měli jsme z čeho dát gól a byl by to mnohem vyrovnanější zápas (hlavně v druhý půli), kdybychom nemuseli dotahovat vlastní chybu, to ti podrazí nohy. ale to už jsem psal včera. oni hráli dobře, jsou v pohodě, v druhý půli nás přejeli - přesto to mohlo dopadnout i příznivěji, škoda.

v odvetě jim dáme 4 góly a nazdar, daje (...)
 
Příspěvků
6,239
Nejlepší byl Pesir, když říkal o Dybalovi že je dobrej, když se mu chce. Ale taky se mu často nechce 😂 toho taky nevím kde vyhrabali
 
Příspěvků
6,281
Bosák je profesionál asi jako já Laziál. Tragéd, co mele hovna kudy chodí, žije z dvacet a víc let staré podstaty a myslí si, jak tu neznalost a nepřehled urve pseudofórem, kterej nebyl vtipnej ani před těmi dvaceti lety. Ten hnojomet dokonce během hymny (té na konci!) zpočátku vyblil, že je slyšet, jak jsou fanoušci Leverkusenu spokojeni. Jak jsem veskrze mírumilovnej a poměrně liberální tvor, tak mít včera možnost mu na zemi šlápnout do ksichtu a pak mu ten ksicht ještě pochcat, udělám to. Sorry, nechal jsem se trochu unést, ale tyhle ČT nýmandy už nemůžu vystát.
 
Příspěvků
66
Pelegrini bol jednoznacne na inom zapase. Chybal mi v zostave BOVE on vybojuje vela lopt a Pelegrinimu velmi zapas nevysiel.

Najviac ma vsak sklamal Smalling - slaby pohyb, bojovnost s nahravka na meter mimo. Ked nechce hrat tak nech ide k Arabom.
Azmoun ma ubezpecil ze ho urcite netreba kupovat a mne je stale luto ze sme sa zbavili Belottiho i ked zatial len na hostovanie ale uvidime.

Mam rovnaky pocit ako z konca minulej sezony. Nevladzeme a rychlostne nestacime na superov.

Nevzdavame sa ale treba sa nam sustredit na ligu. Drzme palce nech to nejako ukopeme.

FORZA ROMA
 
Top