Semifinále EL: Roma vs. Bayer Leverkusen

Příspěvků
2,304
Daniel je prostě podle mě ten kdo to pokazil tím jak nestřídal po půli měli být tři změny a v 60 už úplně bez řeči, doma prohravas a čekáš a čumíš na to jak doma nechceš útočit!!!v odvetě bych dal normálně tři hroty bez té naše pomalé zálohy a klidně nakupoval a třeba tam něco spadne
 
Příspěvků
23,975
Me fakt mrzí, že to ten karsdorp tak pojebal. Oni jsou na tom na papíře všude líp, daří se jim celej rok, trenér si stavěl tým, neprohrali, maj titul, maj klid, hrajou první zápas venku, a tam dal a tak dál... Ale myslím, že perfektním výkonem bychom je udělali, byli bychom s nima vyrovnaný a doma bychom to dali. Ale když tu tu horko těžko postavenou stavbu rozjebe bek úplnou kokotinou ještě v první půlce, tak ty nohy začneš tahat víc, frimpong začne byt ještě rychlejší a lukaku ještě osamocenejsi. Chyby se dejou dnes a denně, ale u tohodle drevaka je to třešnička na dortu celý jeho kariéry v Římě. Škoda. Doufal jsem, že nenastoupí, no, nastoupil.
 
Příspěvků
2,304
Jsem vytočený proč byl posrany do toho nějak zasáhnout dříve, co řekne na tiskové konferenci jak to chce obhájit jestli chtěl prohrát 1:0 🤷
 

scr

Příspěvků
1,764
Do pici v tom snu jsem nedaval dva za Leverkusen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
1,332
Leverkusen bol lepší ale Rím tam zahodil minimálne 3 tutovky. Abraham, Azmoun, Cristante. Všetko šance z ktorých mal byť gol
 

scr

Příspěvků
1,764
DDR dnes promrdal střídání aby vytvořil tlak… místo toho nechal prostor to ubránit .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,397
No nic, já budu kacíř.
Na odvetu bych poslal náhradní jedenáctku. Lehce prorotovat to nejunavenější doma s Juve v neděli, v Německu to poslat ryze do rotace a pak vlítnout naplno na Atalantu, unavenou z druhýho semifinále.
Jinak to fakt dopadne tak, že nebudem mít nic.
Daje
 
Příspěvků
2,399
No nic, já budu kacíř.
Na odvetu bych poslal náhradní jedenáctku. Lehce prorotovat to nejunavenější doma s Juve v neděli, v Německu to poslat ryze do rotace a pak vlítnout naplno na Atalantu, unavenou z druhýho semifinále.
Jinak to fakt dopadne tak, že nebudem mít nic.
Daje

Konečně se někdo ke mě přidal. Já to tvrdím od zápase s Bolognou. Prostě na tohle nemame kádr. Navíc druhý zápas s AC byl hřebík do rakve po tom heroickém výkonu šla fyzicka úplně do pice.

Podívej se na tabulku ligy. Atalanta je už defakto před náma.
 
Příspěvků
1,332
Treba si s chladnou hlavou uvedomiť že sa stalo to čo sa očakavalo a o čom hovorili všetky fakty.
Oddýchnutý sebavedomý 47 zápasov neporazeny Leverkusen zvíťazil.

Odvetu netreba vzdať ale chce to dať šancu hračom z lavičky.
Aj návrat do LM po 5 rokoch by bol veľký úspech a treba sa nato sústrediť.
 
Příspěvků
2,819
Je to smutný
Oni byli lepší, to není tým, co má hrát EL
U nás některý hráči zapomněli co vlastně hrajou
Do toho trošku smůly
Tak teď se soustředit na ligu
 
Příspěvků
2,304
Jen dodam
No nic, já budu kacíř.
Na odvetu bych poslal náhradní jedenáctku. Lehce prorotovat to nejunavenější doma s Juve v neděli, v Německu to poslat ryze do rotace a pak vlítnout naplno na Atalantu, unavenou z druhýho semifinále.
Jinak to fakt dopadne tak, že nebudem mít nic.
Daje
Píšu to výše, hrát na tři útočníky klidně dát mladé záložníky i když je jasné že to bude smrdět debaklem ale teď je prostě nejdůležitější Liga!!! Jelikož dneska za stavu 1:0 nechtěl ten tým nakopnout tak nevím co chtěl vlastně uhrát 🤷 fakt nedokážu pochopit proč nestřídal!!! Kurva to viděl každý amatér kdo to sledoval ještě pro tak náročném losu.hrac nic nevyčítám semifinále je skvěly úspěch jen Ricka bych nakopal do prdele.a nechal bych příští zápas chytat Rui ať si poslední zápas za Řím pořádně užije 😁
 

scr

Příspěvků
1,764
Zas na druhou stranu si říkám, že jsme dokázali prekvapit i mnohem silnejsi soupere a postoupit.. urcite nehazel flintu do žita. Dva goly se daji lehce smazat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top