Scudetto 2001

Příspěvků
23,783
Philippe napsal:
Zdravím, po několikaměsíčním hledání nějakých cz stránek o AS jsem úplnou náhodou narazil na toto forum. A mám neskutečnou radost, že tu je v podstatě vše co mě kdy zajímalo, nebo zajímá. Většinu času jsem pořád lezl na fanstránky Poláků, ale to nebylo ono :) Římu fandím "už" 5 let, ale až v posledních 3 letech to začínám tak nějak víc prožívat :p Nevěděl jsem kam tohle napsat, ale už dost dlouho nemůžu sehnat dokument Každou zatracenou neděli, nevíte o nějakm linku, nebo nemáte to někdo na disku?? Nebo není to někde tady na foru? Ještě jsem to celý nestihl projet. Strašně rád bych se na to znova podíval :) Tak doufám, že mne tady nějak strpíte, nebo přijmete :) Zdraví Philippe :danko:

Welcome!

Koukám, že na fórech jsi jako doma, takže asi nebudeš potřebovat žádný zvláštní rady... kdyby snad přece ano, napiš kamkoliv nebo klidně nějakýmu adminovi soukromou zprávu.

Odkud jsi? Nejsi náhodou z Prahy? 2.8. děláme sraz, přečti si o tom v komunitě, jestli tě to zajímá ( http://asromaforum.eu/viewtopic.php?f=18&t=969 ), klidně se stav...

ten dokument bych měl mít na externím disku, kterej je pořád u bráchy doma, musim si pro něj sakra někdy zajet... no, pokud bys přišel na sraz, mohl by sis přinést usb a odnést si ho (má to asi jedno giga), jinak nevim jak to dostat na net... kdysi to nějakej kluk sem dával, stahoval jsem to z nějakýho ftp. tam to už asi nebude. já sám jsem to pak myslím taky někam házel, ale taky už to asi zmizlo. takže... nevim, návrhy?

FORZA ROMA !
 
Příspěvků
4,153
Pres nejakej megaupload/rapidshare nebo nejakou jejich no-limit variantu by to slo.
 
Příspěvků
9,058
Ja to mám ako v compe tuším (aspon minule som to kukal) , ale neviem jak to dať na net , v tomto niesom moc zbehlí ....
 
Příspěvků
4,153
Carlo napsal:
Ja to mám ako v compe tuším (aspon minule som to kukal) , ale neviem jak to dať na net , v tomto niesom moc zbehlí ....

Nahod to sem,
Code:
http://www.ulozto.cz/

Pres "nahrat soubory".
 
Příspěvků
23,783
90210 napsal:
Cau, dobre ze jsi nas nasel, jsme bohuzel trochu nedobrovolne zkryty.

to je pravda no, myslel jsem, že tenhle problém vyřešej webovky, který ale furt nemáme... neví někdo jak to napravit? případně odpovídejte zde:
http://asromaforum.eu/viewtopic.php?f=12&t=927

náš rank fakt moc nefrčí :?
Code:
http://pagerank.jklir.net/ranky/
 
Příspěvků
9,058
No uz to robím ,akurat mi to tu strašne ide pomaly , tak to sme potom hodím , ak sa mi to podarí :p ...
 
Příspěvků
27
Díky moc, jsem s Plzně a na sraz bych přijel moc rád, ale bohužel v pátek odlétám do Londýna a po návratu nastupuju do práce, takže mi to bohužel nevyjde. Škoda pro mne. Jinak ten sraz je čistě fans AS, nebo celé italské ligy? Myslím tím něco jako je PL sraz například.
Kdyby ten dokument někdo tedy hodil na uloz.to nebo něco tomu podobné, byl bych moc rád.
 
Příspěvků
23,783
Philippe napsal:
Díky moc, jsem s Plzně a na sraz bych přijel moc rád, ale bohužel v pátek odlétám do Londýna a po návratu nastupuju do práce, takže mi to bohužel nevyjde. Škoda pro mne. Jinak ten sraz je čistě fans AS, nebo celé italské ligy? Myslím tím něco jako je PL sraz například.
Kdyby ten dokument někdo tedy hodil na uloz.to nebo něco tomu podobné, byl bych moc rád.

no, dělá se to u mě doma, takže čistě jen AS bohatě stačí :lol: a navíc, koho zajímaj fanoušci AC, interu, juvehnusu atd... bude nás tak kolem 10, možná o něco víc, záleží. nic velkýho. tak enjoy londýn...
 
Příspěvků
2,782
Philippe napsal:
Díky moc, jsem s Plzně a na sraz bych přijel moc rád, ale bohužel v pátek odlétám do Londýna a po návratu nastupuju do práce, takže mi to bohužel nevyjde. Škoda pro mne. Jinak ten sraz je čistě fans AS, nebo celé italské ligy? Myslím tím něco jako je PL sraz například.
Kdyby ten dokument někdo tedy hodil na uloz.to nebo něco tomu podobné, byl bych moc rád.

iba AS a Lazio Rim, takze si dones nejaku palku, jeden-dva boxery a dobru naladu :lol: :daje:
 
Příspěvků
27
Sushi napsal:
no, dělá se to u mě doma, takže čistě jen AS bohatě stačí :lol: a navíc, koho zajímaj fanoušci AC, interu, juvehnusu atd... bude nás tak kolem 10, možná o něco víc, záleží. nic velkýho. tak enjoy londýn...

aha, no tak mě rozhodně nezajímají :grr: tak to je škoda, že tu nebudu, ale určitě to nebude poslední sraz ne? :daje:
 
Příspěvků
23,783
Philippe napsal:
Sushi napsal:
no, dělá se to u mě doma, takže čistě jen AS bohatě stačí :lol: a navíc, koho zajímaj fanoušci AC, interu, juvehnusu atd... bude nás tak kolem 10, možná o něco víc, záleží. nic velkýho. tak enjoy londýn...

aha, no tak mě rozhodně nezajímají :grr: tak to je škoda, že tu nebudu, ale určitě to nebude poslední sraz ne? :daje:

nene, dřív jsme se slejzali aspoň v malým počtu docela často... na nějaký fotbaly, derby, superpohár, LM... asi před dvěma rokama byl společnej oběd u mýho bráchy. loni jsem byl pryč, tak jsme vynechali, letos danko přišel s nápadem na repete, tak snad to není naposled :mrgreen:

mimochodem, chodí sem už jeden kluk z plzně (nebo od plzně)... můžete udělat mini sraz :lol: teda, už sem moc nechodí, ale jednu dobu byl hodně aktivní...
 
Příspěvků
27
smurfik napsal:
iba AS a Lazio Rim, takze si dones nejaku palku, jeden-dva boxery a dobru naladu :lol: :daje:


prostě sraz starých dobrých kamarádů, jasný :D kdybych přijel tak bych si pálku určitě vzal na tu verbež :daje: :danko:
 
Příspěvků
27
Sushi napsal:
mimochodem, chodí sem už jeden kluk z plzně (nebo od plzně)... můžete udělat mini sraz :lol: teda, už sem moc nechodí, ale jednu dobu byl hodně aktivní...

jo mini sraz, dobrej nápad :D tak to jo, tak dalšího srazu se zúčastním, a nevyjížděli jste třeba do Říma na zápasy?
 
Příspěvků
23,783
Philippe napsal:
Sushi napsal:
mimochodem, chodí sem už jeden kluk z plzně (nebo od plzně)... můžete udělat mini sraz :lol: teda, už sem moc nechodí, ale jednu dobu byl hodně aktivní...

jo mini sraz, dobrej nápad :D tak to jo, tak dalšího srazu se zúčastním, a nevyjížděli jste třeba do Říma na zápasy?

společně ne, já jezdím s bráchou jednou za čas, pak jsem tam rok bydlel a on jezdil za mnou... ale to se asi nepočítá. tuším, že někdo ze slovenska jel na košice, když jsme s nima hráli... jakože do košic, ne na olimpico.
a já, brácha, max a vosa (kamarád, co tu je myslím reglej, ale nechodí sem) jsme jeli do mnichova na bayern... a potkali jsme tam náhodou partičku slováků, co tu taky má svoje účty. ale jinak - myslím - nic organizovanýho nebylo... ujmi se organizace a pojedem :mrgreen:
 
Příspěvků
9,058
No na tom ulozto to bude asi tak za 5 hodin , asi mám niečo z kompom alebo sa to tam dáva vždy kazdemu tak pomaly :O
 
Příspěvků
27
Sushi napsal:
společně ne, já jezdím s bráchou jednou za čas, pak jsem tam rok bydlel a on jezdil za mnou... ale to se asi nepočítá. tuším, že někdo ze slovenska jel na košice, když jsme s nima hráli... jakože do košic, ne na olimpico.
a já, brácha, max a vosa (kamarád, co tu je myslím reglej, ale nechodí sem) jsme jeli do mnichova na bayern... a potkali jsme tam náhodou partičku slováků, co tu taky má svoje účty. ale jinak - myslím - nic organizovanýho nebylo... ujmi se organizace a pojedem :mrgreen:

aha, tak to je stejně paráda :Ok: já právě chtěl jet na Tottenham, protože tomu přeju taky už strašně dlouho, a někdy výhledově i na Řím protože nemám v Říme žádný známý, třeba na přespání a tak. Tak teď alespoň v Londýně projdu stadion Spurs, než ho zboří a třeba tuhle sezonu ještě nějakej výlet na AS. Nejsem ještě výdělečně činný, takže to mam trošku komlplikovanější :) Taky se nemůžu jen tak sebrat a jet, maximálně po zkouškovým no :D Je to na pytel :) Jinak já nic organizovat nemůžu, jsem tu novej, tak se musím rozkoukat :D
 
Příspěvků
23,783
v klidu se rozkoukej, času dost :mrgreen: někdo aktivní by se nám hodil, občas tu byly nějaký záchvěvy, ale kromě výše uvedených obědů a fotbalu jsme se (díky klidovi, to je další z adminů) dostali jen na jeden turnaj fanklubů (a hádej, kdo ho vyhrál) :mrgreen:
jeden fanoušek AS a tottenhamu tu taky je, myslím, že se jmenoval martin nějak... a vosa, ten co sem nepíše, ale na srazu asi bude, to má taky tak... asi oblíbená kombinace :lol:
jinak vysoko(i středo)školáků je nás tu víc, takže ti rozumim...
 
Příspěvků
27
Sushi napsal:
v klidu se rozkoukej, času dost :mrgreen: někdo aktivní by se nám hodil, občas tu byly nějaký záchvěvy, ale kromě výše uvedených obědů a fotbalu jsme se (díky klidovi, to je další z adminů) dostali jen na jeden turnaj fanklubů (a hádej, kdo ho vyhrál) :mrgreen:
jeden fanoušek AS a tottenhamu tu taky je, myslím, že se jmenoval martin nějak... a vosa, ten co sem nepíše, ale na srazu asi bude, to má taky tak... asi oblíbená kombinace :lol:
jinak vysoko(i středo)školáků je nás tu víc, takže ti rozumim...

jasný, jasný :D tak to je náhoda, já jsem taky martin..nick je jenom kvůli Mexesovi...asi vážně oblíbený mix kohoutů a AS :)
 
Příspěvků
9,058
Ten typek tu je pod MartanCJ a ten dokument ti neviem hodiť :O , bud to má strašne vela , trvalo to asi 6 hodin , po 2 som sa došiel pozrieť ako pokročilo uploadovanie a upload mi niečo zrušilo :O , bud vypadok internetu , alebo to sever nezobral-bol moc velky ten subor ....
 
Top