Schick

Příspěvků
23,707
Předbíhám klidu :mrgreen:

https://www.sport.cz/fotbal/serie-a/clanek/912206-poprask-na-letisti-rimane-bourlive-vitali-ceske-zbozi-za-miliardu.html#hp-sez

že by se o nás začalo něco psát/vědět i u nás? :lol:
 
Příspěvků
6,158
Z toho mám největší strach - české média....Schickovo AS, nástupce Tottiho, as ŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM, :roll: :roll: a miliarda fanoušků jak v přápadě Čecha a Chelsea
 
Příspěvků
23,707
Francesco Totti AS napsal:
Z toho mám největší strach - české média....Schickovo AS, nástupce Tottiho, as ŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM, :roll: :roll: a miliarda fanoušků jak v přápadě Čecha a Chelsea
no, to jen v případě, že bude dobrej a nezapadne do propadliště, jak jiný rádobyhvězdy. že začne kopat za repre a bude opora v klubu, ne pátý kolo u vozu. a to by bylo pro nás dobře. pokud bude hrát hovno, bude sedět a v repre bude hrát ještě 10 let lafata a vrátí se siegl, protože jinak je to bída, znamená to, že jsme vyhodili miliony eur. takže doufejme v invazi fanoušků :mrgreen:
 
Příspěvků
1,238
Dufam že to nedopadne tak že sa nakoniec bude zase smiat Juventus ktory sa z toho na poslednu chvilu vyvliekol
 
Příspěvků
6,158
Sushi napsal:
Francesco Totti AS napsal:
Z toho mám největší strach - české média....Schickovo AS, nástupce Tottiho, as ŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM, :roll: :roll: a miliarda fanoušků jak v přápadě Čecha a Chelsea
no, to jen v případě, že bude dobrej a nezapadne do propadliště, jak jiný rádobyhvězdy. že začne kopat za repre a bude opora v klubu, ne pátý kolo u vozu. a to by bylo pro nás dobře. pokud bude hrát hovno, bude sedět a v repre bude hrát ještě 10 let lafata a vrátí se siegl, protože jinak je to bída, znamená to, že jsme vyhodili miliony eur. takže doufejme v invazi fanoušků :mrgreen:
já už to registruju na FB. Pár mých přátel, kteří do teď nevěděli že AS existuje dali ofiko stránce like :mrgreen: jediné řekněme "pozitivum" vidím v tom, že nás Páťa snad dostane v zápasech LM do televize a nám odpadne nepříjemné hledání streamů :upss: :vlasak: :cap: :koza:
 
Příspěvků
757
takze 5 hostovacka plus 9 obligacka plus 8 bonusy za objektivy plus 20 o dalsie tri roky, ked uz zrejme budeme mat novych majitelov.

dost komplikovany deal, ale ak som to dobre pochopil, tak keby to bol novy Doumbia/Ibarbo/Iturbe a predame ho o dva roky do Sparty/Slavie za dva miliony eur, tak Sampdorii by sla polovica tej sumy a celkovo by nas teda vysiel za 5+9+8+1 = 23 mega.

keby to bol novy Batistuta, futbablova bublina do troch rokov nesplaskla a Schick mal hodnotu 150 mega, tak o tri roky dame Sampdorii 20 mega (takze dokopy 5+9+8+20 = 42 mega) a budeme mat hraca s viac ako trojnasobnou hodnotou.

ak je to takto, nakoniec by to nebola az taka katastrofa, ako sa zdalo.
 
Příspěvků
5,141
Ak bude slabý, nedostanú ani tých 8M za bonusy.

Forma nakupu zvláštna, ale nemusíme prerobiť.
 
Příspěvků
6,243
Kurva, vždyť vám to říkám furt, že Mončičák není žádnej kretén. On má slušně posichrované, že pokud Schick zaiturbuje, tak žádná miliarda nebude... Ale snad se Patrik chytí. :Ok:
 
Příspěvků
5,934
To je fakt. Keď bude napiču, Rím zaplatí len 29 miliónov. No povedz? To je nejaké minca? :mrgreen:

Edit: Teda vlastne 34. Ale to je furt na pohodu. :Ok:
 
Příspěvků
6,243
Nejsem velkej matematik, tak jsem to fakt nepřepočítával. Agostino píše 23, danko 29 (34). Jasně, tak ani tak to není málo, ale odpovídá to dnešnímu trhu, to se nedá nic dělat. Je to rozdělený do několika let, je tam obrovská výkonnostní bonusová složka, žádných 31 na stůl. Snad to nebude úplnej provar.
 
Příspěvků
23,707
četl jsem i jiný cifry, až k 42 mln, rozložený do vela let


vyskočil na mě na fb z týhle stránky tenhle vycházející čapoun českýho komentátorskýho nebe, s videem o schickovi u nás

https://www.facebook.com/Prazaofficialcze/videos/vb.729011597120184/1581508498537152/?type=2&theater

já ho vlastně neznám, viděl jsem s ním jedno video potom, co byl ve studiu čt se šmícou (což jsem neviděl), kde hodnotil vlastní vystoupení a nejvíc mě zaujalo, že řekl asi 700x "kámo"

ale třeba někoho ba... enjoy

edit:
hm, už mě sere, po 15 minutách :lol:
 
Příspěvků
23,707
btw, určitě pamatujete video kolarova, když přišel... i schick dostal výborný :lol:

https://twitter.com/ASRomaEN/status/902546975681388544

upozorňuju, jde o ofiko profil
 
Top