Roma & my life

Příspěvků
5,934
niesi v tom sam.

mna hlavne nici pohlad na placuceho Franceho, zarazeneho Maxa a znudeneho Vucinica..

tiez myslienka na miesto, na ktorom sa bude odohravat tento rok finale, ze bude nielen bez nas, ale bez Talianska celkovo, o com sa rozhodlo prilis skoro...

1984...................................................................................................


Edit: je prave 8:11, stale som sa nedonutil odliezt do postele. aby do toho hrom! :x :(
 
Příspěvků
9,058
Ale jo vpohode , mne aj ked povedia dnes rodicia , ze som adoptovany , mna uz nic nenasere .
 
Příspěvků
9,058
Mna to uz celkom zacina srat , cely tyzden sa tesim na ten jeden posrany zapas , a ked uz je po tom , poviem si fajn , prehrali sme , ide sa dalej .
 
Příspěvků
23,906
Nesnáším většinu lidí, se kterýma jsem nucen se vídat.

Myslím, že některým to přijde jako zajímavej životní postoj :mrgreen:
 
Příspěvků
5,934
Sushi napsal:
Nesnáším většinu lidí, se kterýma jsem nucen se vídat.

Myslím, že některým to přijde jako zajímavej životní postoj :mrgreen:

:lol:

ja mám zasa všetkých tak nejak rád.. :smoke:
 
Příspěvků
23,906
Tak co, jak je?

Po začátku sezóny, kdy jsme snad nikdo nedoufali ani v LM... jste happy nebo nasraný jak já?
 
Příspěvků
23,906
Pique napsal:
Sushi napsal:
dobře pique!

já taky tak... :-/


už si musím zakázat tam chodit :mrgreen:

mě si kdysi přidal jeden laziál na fejsbuku... tak nějak si se nevšímáme a jsme si fuk... dneska jsem narazil na to, že publikoval link na nějakou skupinu, která si dělá srandu z toho jak mexes brečel po zápase se samp, nebo snad ještě během.

zoufalost...
 
Příspěvků
23,906
začíná mě pěkně točit

kdysi jsem ho toleroval, protože mi řekl "začal jsem fandit laziu, protože se mi líbí město Řím a rozhodnul jsem se mezi dvěma" (dodnes nevím podle jakýho parametru) - no co mu ta to říct :roll:

ale nějak moc se s těma hovnama ztotožnil... navíc nechápe nic co se týče serie A, lazia, Římu, atd... laziale...
 
Top