Roma & my life

Příspěvků
23,906
Jak moc na?e milované AS Řím ovlivňuje vá? normální ?ivot?

To, ?e asi v?ichni nebo vět?ina z nás organizujem úterý/středy a soboty/neděle podle zápasů, se dá čekat...

Ale třeba to, ?e se Římu nedaří. Jakej to má na vás dopad?

Mě osobně lidi poslední dobou musej nesná?et, minimálně pokud mě neznaj a v pondělí ráno na mě začnou dr?kovat nějaký kraviny typu "nemá? tu?ku?", to je fakt chyba.

Co vy, jak zvládáte krizi AS v normálním ?ivotě, má to na vás vliv, nebo ?ijete jako by se nic nedělo?

(musím dodat, ?e ono se vlastně taky nic neděje... jen mentálně posti?ená osoba, jako jsem například já, si mů?e kazit náladu fotbalem)

 
Příspěvků
14,022
vypadá to zhruba tak, ?e ve 4:02 čtu tvůj post (unavený úsměv) potom, co jsem si tak cvičně čet topiky o zápasech LM v loňský sezoně abych zjistil, ?e loni to bylo taky na hovno, proto?e u? loni jsme věděli, ?e Taddeí, Perrotta, Cassetti a Tonetto na to nemaj a Frančí je po zranění, ale přesto jsme dokázali vyhrávat

stávalo se mi často, ?e jsem nemoh' usnout, ale AS hraje v?ichni víme jak, Sparta taky, tak jsem se bohu?el tro?ku adaptoval a spim relativně dobře

dneska mě u? rozhodil West Ham (1:3 doma s Evertonem, hosté dali goly v rozmezí 82.-87.minuty) a Cicinho mě dodělal

nebyl by na todle lep?í topik Komunita?
 
Příspěvků
23,906
Tak?e se? na tom taky výborně (odpovídám 4:12)...

Jen tak mimochodem, Spartička konečně upotila body (se Zlínem, no vo strach) a ač WHU vylo?eně nefandím, zápas jsem viděl a dost mě Everton vytočil... chudák Gianfranco :?

Komunita je lep?í, přehodím to

btw

klida napsal:
stávalo se mi často, ?e jsem nemoh' usnout, ale AS hraje v?ichni víme jak, Sparta taky, tak jsem se bohu?el tro?ku adaptoval a spim relativně dobře

I see ... (4:20)
 
Příspěvků
14,022
Sushi napsal:
Jen tak mimochodem, Spartička konečně upotila body (se Zlínem, no vo strach) a ač WHU vylo?eně nefandím, zápas jsem viděl a dost mě Everton vytočil... chudák Gianfranco :?
já byl hotovej, kamaráde... já tady skákal, kdy? dali gola(Collison odchovanec klubu) a pak, vole, Saha... Sparta pak uklohnila, řikám, dobře, no... Franta dal, řikám dobrý 2výhry za sebou a potom to tam Cici poslal a zhruba od tý doby tady sedim takle
 
Příspěvků
23,906
hmm, tak?e víceméně asi 91 + asi 85 minut to bylo ok a teď tu takhle sedí?... fotbal fakt není spravedlivej :lol:

vtipný na tom je, ?e jsem si říkal, ?e jako dneska nikam nejdu, tak se po fotbale budu učit a tak... ale jeliko? na to nemám ani tro?ku náladu díky klukům na?im, tak tu asi 5 hodin koukám na Family Guy. Díky, fotbale.

Asi si taky projdu starý topiky nebo nevim.. půjdu spát asi, ať nezabiju i neděli, vedle soboty

edit: 4:28, helemese, danko při?el..
 
Příspěvků
14,022
hele, já toho nechám, abych se vzbudil před jednou....

na?těstí jsem řek, ?e nepujdu do práce o víkendu, to bych vstával před osmi minutama....
 
Příspěvků
14,022
kdybyses chtěl nějak stra?ně nasrat nebo něco takovýho, doporučuju číst výzvy Pradému z ledna, aby prodlou?il Aquíe...

EDIT: tobě taky dobrou.... nech si zdát něco hezkýho, třeba ?e Cici trefil břevno
 
Příspěvků
23,906
:roll: ufff...

Jdu si "zlep?it" náladu - hledat dne?ní videa a dát je na FP... :evil:
 
Příspěvků
5,934
danko je na nocnej a dnes (vcera) ho skoro jeblo...

Rim je pre neho viac nez futbal, a nevie co by k tomu viac dodal.. :wink:
 
Příspěvků
5,934
program skvely... :roll:

kolegyne (zensky kolektiv okolo mna, samotneho chlapca :lol: ) ma uz podozrievaju, ze som zavisly na stavkovani a ze som vcera prisiel o velke prachy, podla toho, do akeho soku som upadol po Ciciho eskapade... :lol:

zenske toto proste nechapu...
 
Příspěvků
23,906
Popravdě nechápe to ani hodně chlapů. A řekl bych ?e i valná vět?ina normálních fanou?ků.
 
Příspěvků
5,934
moja nastvanost, teraz presla do velkej lutosti... k Lucianovi...

nadaval som na neho, ze sa sprava tvrdohlavo a tak, ale ked som ho videl, ako sa radoval s hracmi v Utorok, a ked som ho videl dnes v 91 min, tak je mi velmi luto, ze hoci do toho dava srdce ( a viac), podaktori "jedinci" na ihrisku akoby na neho vylozene srali, ako by im absolutne nezalezalo na jeho osude, na Francovi tam hore, na klube, na nas...
 
Příspěvků
3,754
pro mě u? není ASko jen prostě tým ?e jim fandím, ?e tam běhá nějakých 11 floutků :D
Je to nedávno, kdy jsem ve volné chvíli koukal na naký videa a uvědomil si, ?e u? to patří do mýho ?ivota prostě, nevím jak to mám vysvětlit, to pochopí snad jen ten kdo to cití stejně.
můj ?ivot ve ?kole to moc neovlivnuje, ale jen díky tomu ?e se tam sna?ím ovládat, i dy? po některých zápasech to ?lo tě?ko. Hor?í je to spí? doma no s tou náladou.
Mým snem zůstává dostat se na Stádio Olimpico a viděl zápas a zařvat si aspon ten goool. O setkání s hráči ani nemluvím, ale to u? tak lehký není
:D
U? i to ?e první věc co dělám jak přijdu ze ?koly, je ?e sednu ke compu a jdu tady, mezi vás. lidi, pro které znamená AS stejně moc jako pro mě.
AS mi dává radost, smutek, emoce...a dalo mi i pár kamarádů, a at jsme jacíkoliv, spojuje nás v?echny jedno-láska k fotbalu a na?emu týmu.....
Čest Římu a v?em, kdo ho podporují..........
:oops:
 
Příspěvků
2,782
Njn, niekto tomu asi fakt nerozumie, ked sa ma spyta, preco som si kupil to cierne pizamo :lol:

Kazdopadne ako to vyzera so Spartou?Horvath pred sezonou, Repka na konci?
 
Top