Roma Feyenoord

scr

Příspěvků
1,702
FantazieSkoda jen těch zraneni, ale snad se daji dobromady. Semifinalko s Leverkusenem by mohlo snad byt na CT


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
908
oleeeeeeeee skoro vstavam ale zaspim stastnyyyy.... druhe semifinale za 2 sezony pod JOSEM fakt fandime AS RIMU ? neskutocneeeee,uzasne fantasticke OLIMPICO si toto zasluzilo mame uzasnych fanusikov,na tribune aj totti a de rossi.....podme do finale,DAJE ROMA DAJEEEEEEEEE
 
Příspěvků
2,224
A zase
oleeeeeeeee skoro vstavam ale zaspim stastnyyyy.... druhe semifinale za 2 sezony pod JOSEM fakt fandime AS RIMU ? neskutocneeeee,uzasne fantasticke OLIMPICO si toto zasluzilo mame uzasnych fanusikov,na tribune aj totti a de rossi.....podme do finale,DAJE ROMA DAJEEEEEEEEE

A José nám zase zavřel hubu 🤣
 
Příspěvků
1,413
Něco bych napsal, ale počkám až jak to skončí...
Bez ohledu na to, že ten průběh by třeba vypadal jinak, buďme rádi za to, že už nějakou dobu neplatí pravidlo gólu na hřišti soupeře...

Jinak, nikoho dnes kritizovat nebudu. Ani není moc za co. Viděl jsem tým, který bojoval a vyhrál. Na druhé straně to byla komedie v podobě přihrávání a simulací. Průběžnou smůlu jsme překonali. Přejeli jsme tým, který nekompromisně válcuje Eredivisie a po tomto výkonu si myslím, že se s námi musí počítat. Jsme tam my, nevyspitatelnej Leve, jalovej Juve a v lize tragická Sevilla, která pořád má takovýho toho ducha, že si pro tu trofej dojde a já osobně ji favorizuji. Jedno jméno bych tedy vyzdvihl a to... Matić. V jeho věku, 120 minut, byl s těma jeho longrama všude, super defenzivní práce, přinášel takový klid. Víc se rozepisovat nebudu. Bavili mě dnes všichni. Tammy jak si prostě věřil, že ten gól je regulérní, nesukutečnej bavič.

Pasta, doufám, že tě neodvezlo houkavý auto.. všechno dobrý.

Je to euforie, mráz po zádech.. A to to chvílema vypadalo, že si dnes ani nezařvem gól natož abychom postoupili...
 
Příspěvků
2,117
Krása střídá nádheru ❤️ srdíčko drží, ukápla i slza Kurva Joooo💪💪💪 dřeli dali do toho vše, hráči to odsrali zraněním ale semifinále je a co si budeme říkat los máme více než dobrý 😉 snad se borci uzdraví jde o klíčové hráče.Fans není třeba komentovat skvělí jako vždy
 
Příspěvků
23,723
Bez ohledu na to, že ten průběh by třeba vypadal jinak, buďme rádi za to, že už nějakou dobu neplatí pravidlo gólu na hřišti soupeře...

Jinak, nikoho dnes kritizovat nebudu. Ani není moc za co. Viděl jsem tým, který bojoval a vyhrál. Na druhé straně to byla komedie v podobě přihrávání a simulací. Průběžnou smůlu jsme překonali. Přejeli jsme tým, který nekompromisně válcuje Eredivisie a po tomto výkonu si myslím, že se s námi musí počítat. Jsme tam my, nevyspitatelnej Leve, jalovej Juve a v lize tragická Sevilla, která pořád má takovýho toho ducha, že si pro tu trofej dojde a já osobně ji favorizuji. Jedno jméno bych tedy vyzdvihl a to... Matić. V jeho věku, 120 minut, byl s těma jeho longrama všude, super defenzivní práce, přinášel takový klid. Víc se rozepisovat nebudu. Bavili mě dnes všichni. Tammy jak si prostě věřil, že ten gól je regulérní, nesukutečnej bavič.

Pasta, doufám, že tě neodvezlo houkavý auto.. všechno dobrý.

Je to euforie, mráz po zádech.. A to to chvílema vypadalo, že si dnes ani nezařvem gól natož abychom postoupili...
Vybornej post
 
Příspěvků
3,413
No nic, nádherný večer plný zvratů. Dybala opět ukázal, že je o dvě třídy víš. Nicméně nejlepší hráči Matic a Cristante .... To co vybojovali je nejskutecny.

Hoši zdar ! 🤣
A Smalling, za me. Nejhorsi pro me jednoznacne Zalewski.
 
Příspěvků
23,723
nejlepší matic, líbil se mi bellotti - vlastně nic neudělal, ale dřel, nelíbil se mi spina - kdyby dneska centroval ještě 7 hodin, trefí pokaždý prvního beka... a pak to otevřel :) , dobře hráli stopeři, dokud se nezranil chris a stáli úplně nesrovnaný při tom gólu, dobře hrál cristante i pellegrini, dobře (jako vždy) hrál elsha. no a paulino... ten gól dal stylem, který kdyby zkusil kdokoli jiný z kádru, otočí si kotník a koleno. jiná liga.
 
Příspěvků
23,723
tohle je uplnej pacient



čau... ;) ... čau čau

:D

 
Příspěvků
23,723
dejte si cca poslední dvě minuty v angličtině :D mou se už minule hádal/dělal si srandu z tohodle novináře, že od loňskýho finále brečí... a teď navázali :D

 
Příspěvků
2,346
Tohle je obrovskoej úspěch, kterej bude snad pokračovat úspěšným semifinále.

Dva momenty, který mi zůstaly v hlavě...Dybalův první dotek před gólem, kdy si to dal zády bráně rovnou do šance. Druhej moment je Mancini, kterýmu málem frajer prošlápne koleno a on ho úplně vytrolí. Jak psal sushi...fakt pacient. :mrgreen:
 
Příspěvků
23,723
Dneska jsem se ještě dočetl, že ten dárek, co mou dal toku novináři, byla klíčenka - pohár conference league :D winner
 
Příspěvků
2,224
Hele chlapci mohl by mi někdo poradit jak koupit vstupenky na leverkusen? Já se to snažil koupit přes app i web ale chce to po mě kód PNR a jak jsem pochopil jde o ID permanentky kterou nemám. Mohl by někdo pomoct?

Po 18 letech fandění bych se tam rád podíval, tak pokud možno radu jak to udělat :)
 
Last edited:
Top