Roma Feyenoord

Příspěvků
3,404
Hele chlapci mohl by mi někdo poradit jak koupit vstupenky na leverkusen? Já se to snažil koupit přes app i web ale chce to po mě kód PNR a jak jsem pochopil jde o ID permanentky kterou nemám. Mohl by někdo pomoct?

Po 18 letech fandění bych se tam rád podíval, tak pokud možno radu jak to udělat :)
Vzhledem k vysoké poptávce již nejsou k dispozici vstupenky na náš domácí zápas s AS Řím. Stále stojí za to se zastavit: fanoušci, kteří se nemohou utkání zúčastnit, mohou využít burzu vstupenek
 
Příspěvků
2,348
To mi chceš říct že se vyplatí si zakoupit letenku, ubytování a spoléhat se na to že na místě něco seženu?
 
Příspěvků
23,906
Hele chlapci mohl by mi někdo poradit jak koupit vstupenky na leverkusen? Já se to snažil koupit přes app i web ale chce to po mě kód PNR a jak jsem pochopil jde o ID permanentky kterou nemám. Mohl by někdo pomoct?

Po 18 letech fandění bych se tam rád podíval, tak pokud možno radu jak to udělat :)
Jako v Římě jo. Fiha, to asi nebude úplně easy. Určitě budou mít nějaký přednostní právo permanentkáři. A to co pak zbyde moc nevím, počítám, že buď bude mela online nebo po Roma storech atp. (dnes už asi spíš hlavně online). A pak budou takový ty prekupnicky stránky (výlety za fotbalem různý, kde ti garantujou vstupenku, ale za vyšší cenu, než kolik stojí + k tomu je doprava nějaká). Postupně asi začnou lézt informace na ofiko webu.
 
Příspěvků
2,234
Sér na semifinále a pojedeme do Budapešti 😁🤪💪 nebo nějaký sraz třeba když se poštěstí na finále udělat 😁 Branky na Moravě třeba
 
Příspěvků
1,484
Přednost mají vždy permanentkáři, kteří to využijí bez ohledu na to, jestli půjdou nebo ne. Dále pak agentury, reklamky, sponzoři, kde se to někomu rozdá a doputuje to vždy k někomu, kdo na tom bude chtít vydělat a zbytek online, kde toho je tak málo oproti zájmu, že sedíš u kompa a koukáš na odpočet minut a vteřin než začne prodej vstupenek a jediný co, tak mačkáš F5, zatěžuješ server a modlíš se, aby tě to pustilo dál.
 
Top