Roma Feyenoord

Příspěvků
3,554
Bude to opět v televizi, tuším Sport 1 nebo 2. Těším se na to, snad zafunguje faktor Olimpico a Abraham se konečně chytí.

Daje!
 
Příspěvků
2,234
Právě ani na STV ani ČT a Sport 1 a 2 též nee, dejte tady pak Stream 😉 Dybalu bych nechal ještě na lávce a snad podle průběhu možná dohry mám obavy aby se nedojebal na celou sezónu.To je ovšem má spekulace on musí vědět jak moc to má dojebane.v našich silách to je otočit i bez něho dost jim věřím protože jak se na ně zatlačilo tak ty šance byly a budou 😁 3:1
 
Příspěvků
2,234
Le probabili formazioni di Feyenoord-Roma, giovedì 13 aprile ore 18:45
ROMA (3-5-2): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Zalewski, Cristante, Matic, Pellegrini, Spinazzola; Dybala, Abraham.
FEYENOORD (4-2-3-1): Bijlow; Geertruida, Trauner, Hancko, Hartman; Wieffer, Kokcu; Jahanbakhsh, Szymanski, Idrissi; Gimenez.
 
Příspěvků
3,554
Ja nam dneska tak uplne neverim, respektive to bude urcite boj, nic snadnyho. Myslim, ze pokud nerozhodnem v 90 minutach, budeme mit problem. Taky bych asi nedaval Dybalu od zacatku. Mou vcera neznel uplne optimisticky, ale to muze bejt dalsi z jeho mind games.
 
Příspěvků
3,554
Neco najdu.

Mimochodem, Juventusu odvolali ten bodovej odpocet, takze jsou zas treti. Komedie.
 
Příspěvků
3,554
Rui Patricio; Mancini, Smalling, Llorente; Zalewski, Cristante, Matic, Zalewski; Wijnaldum, Pellegrini; Belotti

Jsem rád za Llorenteho a Wijnalduma. Dybala asi není zcela fit na 90 minut. Já bych s ním ale asi spíš začínal. Celkově mi ta sestava nepřijde tak ofenzivní, jak by bylo zapotřebí. No nic, v průběhu utkání El Shaarawy s Dybalou a mohlo by to jít.

Daje!

Když už mi Juve tak pokazilo den, snad ho AS vylepší.
 
Příspěvků
2,348
Bojovnost za 1, vyhráváme nezvykle moc soubojů a nevíme co s tím... Není Dybala, nebude gól no, tak to je. Minimálně ne ze hry. Navíc se necháváme strhnout tím jejich kouskovanim hry, simulovanim, to je škoda.
 
Top