Realizační tým

Příspěvků
5,934
Pockajme si na to, co bude az zacne trenovat niekde mimo Barcelony. Dovtedy nema zmysel sa o tom bavit. Ja si proste myslim, ze jeho dalsi trenesky angazman bude pruser. Mozno sa mylim, ale do Rima ho proste nechcem, pretoze je podla mna uplne to iste co Enrique. Motivator, legenda Barcy, tlacovy hovorca a takticky neprisposobivy hadzanar, nic viac. That's all. Kecy od veci si kludne nechaj. :wink:
 
Příspěvků
6,168
danko10 napsal:
Pockajme si na to, co bude az zacne trenovat niekde mimo Barcelony. Dovtedy nema zmysel sa o tom bavit. Ja si proste myslim, ze jeho dalsi trenesky angazman bude pruser. Mozno sa mylim, ale do Rima ho proste nechcem, pretoze je podla mna uplne to iste co Enrique. Motivator, legenda Barcy, tlacovy hovorca a takticky neprisposobivy hadzanar, nic viac. That's all. Kecy od veci si kludne nechaj. :wink:
Villas-Boas hadra
 
Příspěvků
5,934
Hej, ja fakt nemusim taketo debilne diskusie bez argumentov, takze by som to uzavrel tym, ze mas pravdu. Enjoy yourself.
 
Příspěvků
6,168
danko10 napsal:
Hej, ja fakt nemusim taketo debilne diskusie bez argumentov, takze by som to uzavrel tym, ze mas pravdu. Enjoy yourself.
Sorry, ale prostě si, jak se říká, sereš do huby. Před tím si psal, že nechápeš jak může někdo (já) chtít Zemana a zárověň odmítat Boase. Já zas nechápu jak můžeš odmítat Pepa a zároveň chtít Boase. Toť vše
 
Příspěvků
5,934
Francesco Totti AS napsal:
danko10 napsal:
Hej, ja fakt nemusim taketo debilne diskusie bez argumentov, takze by som to uzavrel tym, ze mas pravdu. Enjoy yourself.
Sorry, ale prostě si, jak se říká, sereš do huby. Před tím si psal, že nechápeš jak může někdo (já) chtít Zemana a zárověň odmítat Boase. Já zas nechápu jak můžeš odmítat Pepa a zároveň chtít Boase. Toť vše

A kde si seriem do huby? :lol:
 
Příspěvků
6,168
danko10 napsal:
Francesco Totti AS napsal:
danko10 napsal:
Hej, ja fakt nemusim taketo debilne diskusie bez argumentov, takze by som to uzavrel tym, ze mas pravdu. Enjoy yourself.
Sorry, ale prostě si, jak se říká, sereš do huby. Před tím si psal, že nechápeš jak může někdo (já) chtít Zemana a zárověň odmítat Boase. Já zas nechápu jak můžeš odmítat Pepa a zároveň chtít Boase. Toť vše

A kde si seriem do huby? :lol:
 
Příspěvků
5,141
Francesco Totti AS napsal:
Sorry, ale prostě si, jak se říká, sereš do huby. Před tím si psal, že nechápeš jak může někdo (já) chtít Zemana a zárověň odmítat Boase. Já zas nechápu jak můžeš odmítat Pepa a zároveň chtít Boase. Toť vše


sorry ze sa vam miesam do toho, ale to nedava zmysel co pises
 
Příspěvků
6,168
danko10 napsal:
Aha, on je Pep a Boas jedna a ta ista osoba...
tak si to srhňme:

Ty jsi řekl že chceš Boase, já že ne. Ty ses ptal proč ne, já řekl proč ano. Ty jsi řekl že proto, že vyhrál vše co se dalo. Proto jsem v IRONII vytáhl Pepa a jeho Barcu, čímž jsem chtěl vlastně říct, že vyhrát vše s Barcou/Portem by dokázal i Jarda Hřebík :hreb:
 
Příspěvků
4,153
CHtel bych Villas Boase, je volnej, mluvi se o nem, byl uspesnej, snad prijde. Montyho mam rad, ale uz Rim trenoval a nebyla to zadna pecka. Caretaker, kterej nepresvedcil, ale ani uplne nepropadl jako kdysi Bruno Conti, pod kterym se malem sestoupilo.

4Tony - Ty kecy prezidenta Catanie prece nemuzes brat vazne, kazdej vi, ze Rim je vetsi klub. I on. Proste jen blbe zvani.
 
Příspěvků
5,934
Francesco Totti AS napsal:
danko10 napsal:
Aha, on je Pep a Boas jedna a ta ista osoba...
tak si to srhňme:

Ty jsi řekl že chceš Boase, já že ne. Ty ses ptal proč ne, já řekl proč ano. Ty jsi řekl že proto, že vyhrál vše co se dalo. Proto jsem v IRONII vytáhl Pepa a jeho Barcu, čímž jsem chtěl vlastně říct, že vyhrát vše s Barcou/Portem by dokázal i Jarda Hřebík :hreb:

Jaj takto. Tak poviem hned, mne to v takejto suvislosti fakt nedopalilo. :mrgreen:

Ale Barcelonu by som s Portom neporovnaval. Barca bola rozbehnuta masina a Pep poznal pomery, coz fantasticky vyuzil vo svoj prospech. Boas sa ucil od Mourinha, zachranil Academicu, ktora bola pred sezonou pasovana na odstrel, z Porta, ktore predtym pod Ferreirom bolo nemastne neslane spravil valec jak hovado...

Mna hlavne motivuje k mojmu presvedceniu to, ze Boas (co som videl v Porte) ma takticke znalosti na vysokej urovni. Dokaze zmenit herny styl podla potreby, vie ozivit hru vhodnym striedanim, donutit hracov zmenit tempo. To co sa stalo v Chelsea vsetci velmi dobre vedia, v jeho situacii by tam neuspel asi nikto...

A vobec, nemozes predsa porovnavat Porto s Barcelonou.
 
Příspěvků
6,168
Však přesně o tom mluvím. Pep trénoval rozběhlou mašinu (když přicházel tak nebyla tak "rozběhlá" takže malý díl úspěchu na tom přece jenom má). Boas narazil na skvělý tým, který konec konců v Portu vždycky byl. Mít v týmu Falcaa s Hulkem vedle sebe, to jde skoro samo. Boas měl v Chelsea lepší tým než by měl u nás + ranec peněz od Rusáka. A stejně vyhořel...
 
Příspěvků
5,934
Francesco Totti AS napsal:
Však přesně o tom mluvím. Pep trénoval rozběhlou mašinu (když přicházel tak nebyla tak "rozběhlá" takže malý díl úspěchu na tom přece jenom má). Boas narazil na skvělý tým, který konec konců v Portu vždycky byl. Mít v týmu Falcaa s Hulkem vedle sebe, to jde skoro samo. Boas měl v Chelsea lepší tým než by měl u nás + ranec peněz od Rusáka. A stejně vyhořel...

On ani tak nevyhorel, jak ho odstrelili ti idioti Terry s Lampardom. To je jedno, jak pise 90210, asi pride Cenzo a nechame sa prekvapit.

Peace brother. :Ok:
 
Příspěvků
2,782
Guardiola je nielen jeden z najlepsich trenerov za posledne roky, je to aj gentleman a slusny clovek, co sa dnes uz bohuzial vidi len zriedka. Jeho prichod by uvital kazdy. Kto tvrdi, ze ho nechce, nech sa zobudi.

Boas je taktiez prijatelna moznost, i ked s Guardiolom by som ho urcite neporovnaval. Pri nom si stojim za svojim, a to, ze by sa nam viac hodil starsi, skusenejsi trener, idealne byvaly hrac (napr. Ancelotti). Jednoducho niekto, kto kludne posadi Tottiho a nikto sa neodvazi na neho ani len krivo pozriet. Boas uz raz takto prepadol (v Chelsea), a bojim sa, ze by sa mu to mohlo stat aj v Rime.

Montella je ten isty problem ako Boas, plus ako trener toho na rozdiel od Boasa vela nedokazal. Jeho angazovanim by vedenie len potvrdilo, ze futbalu vobec nerozumie. Schvalne, ak by sa stal trenerom, tak sa na to uz asi uplne vyprdnem - nervy ma clovek len jedny, a za poslednu sezonu si toho uzili viac nez dost. Montella by bola taka rana istoty, priamo medzi oci.
 
Příspěvků
14,022
řeči o tom, že přestanu fandit, aniž by se koplo do balonu, jsou k smíchu

jako spát se mi trochu chce, ale Guardiolu nechci, už jednou mu to v Římě moc nedopadlo
 
Příspěvků
6,168
danko10 napsal:
On ani tak nevyhorel, jak ho odstrelili ti idioti Terry s Lampardom. To je jedno, jak pise 90210, asi pride Cenzo a nechame sa prekvapit.

Peace brother. :Ok:
:hall:

4smurfik- Montellu chce půlka Serie A, tak snad tak špatný nebude. Ani u nás se mu ten půl rok nevedlo špatně. Navíc je "náš"
 
Příspěvků
2,601
Jak to tak čtu, tak souhlasím s Dankem...Jak s názorem na Guardiolu, tak s názorem na Boase. Vincenza nechci, AVB bych bral :smoke:
 
Příspěvků
5,934
Smurfik: ja ho nechcem a nespim, takze sa zobudzat nebudem. Aky je uzasny trener nam vsetkym ukazal tento rok v clasicu a hlavne v dvojzapase s Chelsea. Navyse urcite nepride, takze som v klude.
 
Top