Realizační tým

Příspěvků
23,906
:mrgreen: to já mám bruna rád, ale jsem rád, že se z vedení klubu (kde byl zbytečnej) vrátil k mládeži, kde zbytečnej není, naopak
 
Příspěvků
14,022
Sushi napsal:
:mrgreen: to já mám bruna rád, ale jsem rád, že se z vedení klubu (kde byl zbytečnej) vrátil k mládeži, kde zbytečnej není, naopak

u týmu byl akorát, aby byl v reklamě na darování krve, vyfotil se s mančaftem a občas ho někdo strčil do bazénu
 
Příspěvků
14,022
Zemanovi prý bude asistovat Zago
Antonio Carlos Zago v minulosti hrával za AS Řím a od nového roku by se údajně mohl stát asistentem trenéra Zdeňka Zemana. 43letý někdejší obránce v současné době působí jako trenér brazilského klubu Audax.
 
Příspěvků
4,153
Code:
http://en.wikipedia.org/wiki/Italo_Zanzi

Italo Zanzi prej dokonce hraval fotbal (ten "evropskej"), takze se asi jako jedinej z tech amiku (podle jmena by to asi nikdo nerekl, ale je to amik) nemusel seznamovat s tim, jak se soccer vubec hraje.
 
Příspěvků
5,934
Sabatini má tlačovku v Trigorii. Ja som to po objasnení okolností Lamelovho predaja musel vypnúť, pretože od rána nemám dobrý krvný tlak, ale keby niekto chcel, tak live prepis beží na RN (aj US).
 
Příspěvků
2,802
Nechtělo se mi to číst celý, tak sem přečetl jen nějaký útržky, ale když Saba řekne, že Osva je úžasnej hráč se skvělejma statistikama a že doufá, že se mu bude v Southamptonu dařit a bude dávat goly protože z toho budeme mít prachy a když koupí hráče za 4,5 mio a prodá ho za 31mio, tak to je situace, kdy se bouchá šáňo.....
 
Příspěvků
5,934
Domenech: “I would love to coach Roma, Garcia is extraordinary”

danko: "I would love to watch you burn in hell" :wink:
 
Top