Realizační tým

Příspěvků
5,141
Code:
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2012/05/10/3094200/montella-will-stay-because-catania-are-a-bigger-club-than

Ale uz sa fakt musi nieco diat, nemoze byt catania, na tom, ako hovori lepsie. aj ked mozno nieje ,aj ked je, taketo reci dokazu podkopat sebavedomie...
 
Příspěvků
6,158
mám strach, co bude teď. Boase nechci, Montella nechce k nám, Luicana nepustí Zenit. Možná Zeman. Ale mám strach z Rossiů, Gasperiniů, Benítézů a podobných. Nakonec to převezme ten mladej Enriqueho asistent nebo náš oblíbený mental coach a bude po srandě
 
Příspěvků
5,141
Francesco Totti AS napsal:
mám strach, co bude teď. Boase nechci, Montella nechce k nám, Luicana nepustí Zenit. Možná Zeman. Ale mám strach z Rossiů, Gasperiniů, Benítézů a podobných. Nakonec to převezme ten mladej Enriqueho asistent nebo náš oblíbený mental coach a bude po srandě[/quote]


Ono, uz je ta sranda? prave teraz?
 
Příspěvků
3,754
Francesco Totti AS napsal:
mám strach, co bude teď. Boase nechci, Montella nechce k nám, Luicana nepustí Zenit. Možná Zeman. Ale mám strach z Rossiů, Gasperiniů, Benítézů a podobných. Nakonec to převezme ten mladej Enriqueho asistent nebo náš oblíbený mental coach a bude po srandě

Tak já myslím, že s LE končí i všichni ti ostatní španěláci co si přivedl do real. týmu
 
Příspěvků
5,934
Tony: Necitaj ten goal. :wink:

Jak moze niekto nechciet Boasa a sucasne chciet Zemana je mi fakt zahadou. :lol:

Pique: V to dufam. Nech idu do riti vsetci a Bojana s Angelom nech im pribalia do batoziny. Homosexualom spanielskym.
 
Příspěvků
9,058
Zeman by bol vpohode ako taký záaskok v polke tejto sezony to dotiahnut do konca , lenze to co sa investovalo do kadra nemoze byt už len sranda a hrať sa na sympatie , ale musí prísť poriadny tréner po tomto fiasku ...

Boas , Spalletti ale Montella moze byt tiež clekom OK .....
 
Příspěvků
6,158
danko10 napsal:
Tony: Necitaj ten goal. :wink:

Jak moze niekto nechciet Boasa a sucasne chciet Zemana je mi fakt zahadou. :lol:

Pique: V to dufam. Nech idu do riti vsetci a Bojana s Angelom nech im pribalia do batoziny. Homosexualom spanielskym.
neříkám že chci Zemana. Toho bych bral spíš jako poslední možnost. Boasa fakt ne.
 
Příspěvků
23,707
Carlo napsal:
Zeman by bol vpohode ako taký záaskok v polke tejto sezony to dotiahnut do konca , lenze to co sa investovalo do kadra nemoze byt už len sranda a hrať sa na sympatie , ale musí prísť poriadny tréner po tomto fiasku ...

Boas , Spalletti ale Montella moze byt tiež clekom OK .....

to je strašná, strašná hloupost. fuj :lol:
 
Příspěvků
9,058
čo je na tom hlúposť ? Ak by Enrique odišiel skôr a nie po konci sezony tak by tam Zeman ísť mohol , mohol by si hrať ten hurá futbal a menej bodov jak Enrique by nezískal ....
 
Příspěvků
23,707
zemanův styl je založenej na fyzický přípravě, hráči musej mít naběhání, aby mohli hrát ten jeho pošahanej styl, kterej mimochodem nespadne jen tak z nebe, ale musí se to trénovat, trénovat, trénovat a nacvičovat. caprari, kterj odjezdil přípravu s luisem, je teď v pescaře a pravidelně střídá po hodině hry, protože pak už nemá natrénováno. zeman, co přijde v půlce sezony, je hloupost.
 
Příspěvků
5,141
danko10 napsal:
Tony: Necitaj ten goal. :wink:

A ty si myslis ze taky EF ma odkial informacie?
Pre mna to su len cerstve novinky, pretoze ak tu napisete napr. ako sushi, ze prý odejde luis, tak si dam goal.com, ktory je zatial podla mna najaktualnejsi a tam to je.

Navyse, ak nieco ako ta catania, ak to vyvesia na net, taku popularnu stranku (g.com), tak to len taky zvast nebude, viem ze to povedal inac, ale to nic nemeni na tom, ze AS R stratil u superov akykolvek vydobity respekt, co ma mrzi.

K teme, necham sa prekvapit, ale moj sen jednoznacne Kapelo , ale je skoro nerealny, tak boaš. V podstate mozno aj zeman, ved ked hra pescara takto, tak nevidim dovod preco by aj rim takto hrat nemohol... leto odmakaju a ideme dalej ^^

peace
 
Příspěvků
23,707
ještě bych dodal, že když řekneš zemanovi, ať přijde na půl roku dělat ranieriho, pošle tě do prdele.

a když mu to řekneš v době, kdy s týmem cucáků vede druhou ligu, bude se u toho ještě strašně řechtat...
 
Příspěvků
14,022
Sushi napsal:
a když mu to řekneš v době, kdy s týmem cucáků vede druhou ligu, bude se u toho ještě strašně řechtat...
a zaskočí mu retko

danko10 napsal:
klida napsal:
z toho Cenza mám trochu strach
Ja uz prave vobec. Horsie nez pod Enriquem to uz totiz IMHO byt nemoze.

bych si byl právě jistější, kdyby měl za sebou tři dobrý roky někde kdekoli.... jedna slušná (asi, nevim kolikátý jsou a nezajímá mě to) sezona, je podle mě málo
 
Příspěvků
5,934
Klida: Ja tiez nie som uplne presvedceny o tom, ze nas Montella vytrhne. Len mam dojem, ze Catania, aspon podla toho mala co som videl, hrala fotbal. Rim nie. Enriquemu som neveril od zaciatku, naopak z Montyho nejak strach nemam. Uvidime, kto vobec pride.
 
Top