Přispění na provoz fóra

Příspěvků
23,906
Dnes mi od nějaké dobré duše přišel příspěvek, neumím přiřadit jméno k nicku, tak ať se přihlásí ;) díky!

Edit
Už jsem to rozklik a našel, cca 134 Kč, díky Tony!
 
Příspěvků
5,142
Je to také mini čo môžem spraviť. Okrem organizovania zrazov, na ktoré mi až na pár nešťastníkov každý sere :mrgreen:








PS: Tých pár nešťastníkov pozdravujem, a až nám povolí situácia a otvoria hranice, zalejeme vírusy.
 
Příspěvků
23,906
Daje daje daje
min. do 3/2023 tu ještě budeme smrdět (pokud teda vladovi neujede prst na atomovce)
:sala:
 
Příspěvků
23,906
Kdyby faktura přišla před sassuolem, platil bych to raději... Každopádně máme prodlouženej hosting o další rok. Dneska se mi zdálo, že jsme byli nějaký lidi z fóra (byl tam tuším Richie, danko a nějaký rozmazaný tváře) v distinti sud a sledovali jsme společně Tammyho gól nevím proti komu... Tak uvidíme, jestli se to někdy stane :D
 
Příspěvků
6,336
Kdyby faktura přišla před sassuolem, platil bych to raději... Každopádně máme prodlouženej hosting o další rok. Dneska se mi zdálo, že jsme byli nějaký lidi z fóra (byl tam tuším Richie, danko a nějaký rozmazaný tváře) v distinti sud a sledovali jsme společně Tammyho gól nevím proti komu... Tak uvidíme, jestli se to někdy stane :D
To ale nezní úplně marně!
 
Příspěvků
39
Kdyby faktura přišla před sassuolem, platil bych to raději... Každopádně máme prodlouženej hosting o další rok. Dneska se mi zdálo, že jsme byli nějaký lidi z fóra (byl tam tuším Richie, danko a nějaký rozmazaný tváře) v distinti sud a sledovali jsme společně Tammyho gól nevím proti komu... Tak uvidíme, jestli se to někdy stane :D
Nevím, jak to všechno s tím hostingem funguje, jestli se tu na to platí nějaký příspěvek nebo členský poplatek, tak kdyby bylo třeba přispět, dej prosím vědět, ať nejsem dlužník :)
 
Příspěvků
23,906
Nevím, jak to všechno s tím hostingem funguje, jestli se tu na to platí nějaký příspěvek nebo členský poplatek, tak kdyby bylo třeba přispět, dej prosím vědět, ať nejsem dlužník :)
čau, potřeba to určitě není, tenhle topik kdysi v dobách mých studentských let i nějaký smysl měl, teď už jen oznamuju, že žiju a žijem. až sem jednoho dne nenapíšu v březnu nic, špatně jsem dopadl a fórum brzy umře :D děkuju za zájem
 
Příspěvků
23,906
Díky Mirkovi za příspěvek! (předpokládám, že to přišlo odsud, žádné jiné peníze bohužel neočekávám :D )
 
Příspěvků
2,348
Částečně, hledal jsem topic s cestou na zápas, jestli se to už řešilo a narazil jsem na tohle.
 
Top