Přestupní období léto 2024

Příspěvků
3,520
Nottingham uz pracuje na Bovem😔

tohle by dobre posrali…mel ho tam ted doma Daniel poslat
jenze kdyz ho nehraje,tak bude chtit pryc no
 
Příspěvků
2,471
West Ham United navzdory spekulacím neposílí Tammy Abraham z AS Řím. Šestadvacetiletý útočník přesto může změnit působiště, ve hře zůstává odchod do AC Milán.

Já tomu všemu prostě nerozumím...
 
Příspěvků
3,520
West Ham United navzdory spekulacím neposílí Tammy Abraham z AS Řím. Šestadvacetiletý útočník přesto může změnit působiště, ve hře zůstává odchod do AC Milán.

Já tomu všemu prostě nerozumím...
Abraham za Saelemaekerse….to by slo ne?je to utocnik?nebo spis ofenzivni zaloznik?
 
Příspěvků
3,698
Abraham za Saelemaekerse….to by slo ne?je to utocnik?nebo spis ofenzivni zaloznik?
Je to pravý křídlo primárně, i když pod Mottou hrál nalevo a odehrál svoji dosud nejlepší sezonu. Tak uvidíme. Já ho nikdy moc nemusel, je dost křehkej, představoval bych si někoho typologicky jinýho, ale asi proč ne. Ten Bove mě ale teda dost štve. Když se vžiju do kůže juventina, kterej musí bejt z mercata v sedmým nebi, tak mě jímá deprése.
 
Příspěvků
214
Danso už je v Římě, dneska by měl podepsat.

Ten saelemakers +10mega za Abrahama by mělo být taky odsouhlasení.

Dále se zvažuje,že rozvazeme kontrakt s Rickem
 
Příspěvků
2,355
Dobré že přišel pravý bek a stoper za to chválím, ale ten střed zálohy se neřeší teda řeší že prodají Boveho 🤦 ten Kone by byl Cajk ale posadí Bryana nebo Paredese?
 
Příspěvků
2,355
Podle toho, co uvedl Rai se zprávou o TG Sport Sera od Rai2, by atmosféra malého klidu, která v Trigorii vládne, vyústila v hádku mezi Danielem De Rossim a Bryanem Cristantem během dnešního tréninku v Trigorii. Ti dva se dokonce ještě předtím, než je oddělili přítomní, porvali a mezi trenéra Giallorossiho a záložníka házeli drsná slova. Hádka mezi oběma, opět podle toho, co uvedla televize, by sice neospravedlňovala změnu na začátku druhého poločasu v porážce z minulé neděle proti Empoli, ale vztahy by se už od začátku roku trochu zhoršily. utkání trenéra na lavičce Říma.

Během hádky zazněl ironický odkaz na Paredese, autora negativního vystoupení proti Empoli.
No asi bulvár ale mohla by to být pravda a Bryan by se nohl prodat 😃😃
 
Příspěvků
2,827
Já tomu vlastně moc nerozumim, ok Bryan a DDR se porvali, jakou roli tam hraje ten Paredes? 😂
 
Příspěvků
3,520
Pisou media,ze Bryan prestal na Insta sledovat DDR a LorePelle….a mel pozadat o prestup

no jak jste tu psali,ze za tim vsim musi byt neco vevnitr,tak bych rekl ze trefa do cerneho

kurva to je zase skvele😡😡😡 ale treba se to procistilo
Forza Roma
 
Top