Přestupní období léto 2024

Příspěvků
83
Co hovorite na Abdulhamida ?
vie niekto nieco viac …. Co som pozrel na nete videa nebolo to az take zle. Len arabska liga ma nejak kvalitou defenzivnou hrou nepresvedcila doteraz.
 
Příspěvků
214
Co hovorite na Abdulhamida ?
vie niekto nieco viac …. Co som pozrel na nete videa nebolo to az take zle. Len arabska liga ma nejak kvalitou defenzivnou hrou nepresvedcila doteraz.
Že přej jeden z nejlepších saudskych hráčů ( jakože rodilých Saudu, ne hráčů co hrajou v Saudi).

No já jsem k tomuhle přestupu trošku skeptický a beru ho spíš jen jako sponzorské přestup no 😁 horší jak Celik snad ale nebude
 
Příspěvků
3,698
Na mě teda aspoň z videí působí líp než Assignon. A za 2,5 mega, to prostě nemůže bejt snad ani risk :D
 
Příspěvků
3,698
Na něj se těším, to je skvělej hráč. A teď záložníka a levý křídlo! Doufám v Koného s Bogou.
 
Příspěvků
2,471
Danso by byl sen. Nicméně dneska na jedný AS Roma stránce kritizovali, že rok co rk není schopný vedení dotáhnout kreativního a dynamickýho záložníka.
Stejně mám prostě pocit, že uvnitř klubu je něco zkaženýho...
 
Příspěvků
2,471
Tammy Abraham nehraje roli v plánech AS Řím a jeho další kroky povedou zpět do Anglie. Na přestupu útočníka úspěšně pracuje West Ham, společnou řeč by oba kluby mohly najít během několika hodin.
 
Příspěvků
2,827
Ghisolfi asi nechtěl utrácet, když viděl, koho všeho je ještě za potřebí dotáhnout, i proto ta low cost varianta na RB
Teď vyměnit Cristanteho za Fratesiho, z Gladbachu toho Koného a bylo by...
 
Příspěvků
3,698
Ten Assignon mezitím umřel? Nebo co se s ním stalo?

Zřejmě jo, jak píše PsYchr, tohle asi není pro DDR ten nejdůležitější post v tuhle chvíli, když má Celika a Sauda. Kterej se zaplatí čistě na dresech. Klíčovej bude záložník a snad i to levý křídlo, aspoň doufám. A odejít Zale, Abraham.
 
Příspěvků
3,698
Ghisolfi asi nechtěl utrácet, když viděl, koho všeho je ještě za potřebí dotáhnout, i proto ta low cost varianta na RB
Teď vyměnit Cristanteho za Fratesiho, z Gladbachu toho Koného a bylo by...

Na tohle nám Marotta nikdy neskočí, neprodá nám mladýho, perspektivního Frattesiho výměnou za někoho jako je Cristante. Bohužel.
 
Příspěvků
2,355
Daniel prý blokl přestup Cristanteho do Anglie 😃 no jo musí hrát základ 🤣 a pry raději at prodají Boveho, no změny nepřijdou jak říká
 
Top