Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
6,414
Podle Sushiho málo místa, malá televize a v neposlední řadě absence relativně dostupnýho točenýho pivka. Proto jsme se rozhodli, že třeba mezi 18-19h se sejdem v Giallorosse, dáme si pizzu, prohlídnem Giallo, kdo ji ještě neviděl a půjdem do toho sportbaru za plátnem a pivkem ;-)
 
Příspěvků
24,003
přesně tak... podle mě to je na tolik lidí malý a většina by ani neviděla televizi
 
Příspěvků
116
Tak jsem taky mezi těma co musejí dořešit spaní....naši milý dopravci zrušili brzký raní spoj tudíž nejdřív jede v 8:45 hod. tak buďto to bude až takový hardcore a nebo se tedy domluvíme na nějakém to hotýlku co mimopražští?
 
Příspěvků
4,153
Zkuste nejaky studentsky koleje, Hvezda, Vetrnik a tak. Pronajimaj levne cimry na jednu noc.
 
Příspěvků
6,414
Taky už to do rána ve svym věku fakt nevidim :mrgreen: Ale já mám kde spat, takže o mě se nikdo bát nemusí. Ostatním určitě ty koleje, projeďte si ty weby ;-)
 
Příspěvků
24,003
klida napsal:
já tam jdu asi dneska, tak uvidíme....

dobře upozorňuju, že pivo 0,5l za 39Kč

ty krávo, ve starý hvězdě stávalo do 30,-, už nevim přesně kolik, a ještě tam měli věčně nějaký akce... nj, dělaj z toho taky byznys. tak okoukni místa a klidně se optej jak to maj s rezervačkama pro větší skupiny, díky
 
Příspěvků
14,022
Je tam jenom jedna místnost

Z Itálie se prej dá pustit cokoli

majitel se netvaril, že by třeba chtěl zálohu nebo tak
 
Příspěvků
24,003
klida napsal:
Je tam jenom jedna místnost

Z Itálie se prej dá pustit cokoli

majitel se netvaril, že by třeba chtěl zálohu nebo tak

good

stejně tam asi budu muset zajít, co?
 
Příspěvků
24,003
no, proto jsem myslel... nepůjdeš tam ještě někdy teď třeba na nějakej fotbal?
 
Příspěvků
24,003
tak ja nevim, co mám dělat

prej je nějakej sportbar na vinohradský, ale nikdy jsem tam nebyl (a neni to blízko tý slavný giallorossy)

návrhy? prahu znáte leckteří...
 
Příspěvků
4,153
Pokud chteji videt Giallorosu (coz teda nechapu proc:0), tak moc nevim. Do sportbaru popravde skoro vubec nechodim. Muzem vygooglit jakejkoliv dosazitelnej sportbar, kazdopadne ja se podridim a pujdu i sem, co se da delat.
 
Příspěvků
6,414
hh, desítka Gábina za 39 si ani moc nezadá s třetinkou dvanáctkou Plzní za 35 v Giallo. ale to fakt sere pes. hergot, se scházíme jednou za uherskej rok a když už přijedem, tak asi neplánujem utratit kilo a jet dom. ještě abyste si s tim vy, co to tam budete orgovat, dělali nějaký nadbytečný starosti.
 
Top