Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
5,934
Antonello Venditti napsal:
Také bych se přikláněl k tomu únoru...tam by jsme alespoň mohli už i na tuty probrat případný dubnový výjezd na derby a navštívit tu CK. :Ok:

exactly! :Ok:

To uz mozno navyse pojde aj klida. Pokial dovtedy vykopu v Pardubkach to metro... :skod:
 
Příspěvků
1,311
Nevím, jak to skeči myslel, ale má tam slovo flaška, takže jsme in. Ten únorovej sraz zní taky dobře, zvlášť s ohledem na ten výjezd (to už by u kormidla nemusel bejt Zeman). Jinak Sushi, nehráli jste včera ve Štěrboholech?
 
Příspěvků
5,934
Nie, Sushi je totiz spartan a spartani, jak znamo, maju obcas v tom, kto je vlastne na place trosku chaozz. :skod:
 
Příspěvků
4,153
Tak co, dame nejakej srazek v Praze? Pivko a pripadne mrknout na Rim, kdyz to pujde, aby meli mimoprazsti motivaci prijet.:)
 
Příspěvků
5,934
Ja som sa (niektori vedia) v pondelok skoro zabil v aute, takze mam jednak obmedzeny akcny radius, druhak hromadu behania a papierovania s kurvami z poistovni a v neposlednom rade trosku fobiu z kolesovych dopravnych prostriedkov, takze vam, priatelia, nechcem radsej nic slubovat a vyjadrim sa tak nejak tesne pred tym, nez to bude aktualne.
 
Příspěvků
4,153
danko10 napsal:
Ja som sa (niektori vedia) v pondelok skoro zabil v aute, takze mam jednak obmedzeny akcny radius, druhak hromadu behania a papierovania s kurvami z poistovni a v neposlednom rade trosku fobiu z kolesovych dopravnych prostriedkov, takze vam, priatelia, nechcem radsej nic slubovat a vyjadrim sa tak nejak tesne pred tym, nez to bude aktualne.

Tak hlavne zes to prezil, ja mam od prosince taky snizenej akcni radius, ale v unoru uz budu ready, doufam.
 
Příspěvků
5,934
Mne nic neni (teda nic co by mi nebolo uz predtym), mal som stastie, ale zosrotoval som auto a vzhladom k pruznosti slovenskych poistovni pri likvidacii poistnych udalosti to chce hroznu spustu papierovania a vybavovania, nez budem mat prachy na nove. A bol som v spravach, takze som hviezda.
 
Příspěvků
24,003
Maritazzi napsal:
Taky bych v únoru šel. Ještě jeden Říman z EF by chtěl jít taky.
ať se regne tady

jinak já se začne aktivně podílet po mý další zkoušce, teď na to nemám náladu, tak zatim organizujte vy... nejlépe nějakej únor teda?
 
Příspěvků
5,142
Ja osobne by som navrhol februar o niektorom z tychto dni:
15. pia
16. sob 16/02/13 SEA Roma 20 : 45 Juventus
17. ned

22. pia
23. sob
24. ned 24/02/13 SEA Atalanta 15 : 00 Roma
 
Top