Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
1,311
Hlava paráda, probuzení tramvajákem horší, prej mě budil pět minut, naštěstí ale bydlim na konečný. Z komatu jsem se probral v poledne, do tý doby mi hodinu zvonil bez povšimnutí budík, takže jsem fotbal na Žižkově nestihl.
Jinak bylo to fajn, poznat nový Římany, fotbal neřešim, fotbal je jen záminka. :mrgreen:
Každopádně bych byl rád kdybychom my pražští občas zašli na fotbal třeba do toho gialla. Všem moravskym a speciálně tonymu mega respekt, pro nás pražský to jsou nulový náklady a sám si myslim, že bych se dál jak 100 km netáhl.
 
Příspěvků
3,397
... a šlo vám to dost dobře :hahaha: Až se si řikal, že se to budu muset taky naučit....

A ty Sushiho holky v pozadí.... :mrgreen:

Jo, příště to chce hromadnou fotku před....

Jinak, Sushi, dobrá organizace :Ok:
 
Příspěvků
23,706
Hahahahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: mám supr koláče :lol: holky dobrý no, ta jedna byla dost kůže, pořád nechápu že to neni ta moje kamarádka, protože i teď když jí vidim na fotce, vypadá stejně :lol:

jinak dík :Ok:

před příštím srazem sem dáme link na chorály a povinně se je naučíte :mrgreen:
 
Příspěvků
14,022
holky byly sympatický, ve svěžejších momentech jsem si řikal, jestli se nemám nabídnout, že bych tu spící pomoch někam odstěhovat, ale pak mi stačilo, když jsem kontroloval, jestli se Sushi dostal nějak domů :mrgreen:
 
Příspěvků
5,141
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cZ3RdWVJkDI[/youtube]

toto vcera znelo, a este jedno, ale to neviem ako najst, vlastne i toto som nasiel uplnou nahodou
 
Příspěvků
2,100
Super akce ,skoda ze jsem musel drive odejit,ale nevim kde bych spal bo jsem tu moji kamosku tahl domu :roll: a kalit jeste dve hodky tak se ji nedovolam :smoke: jak to tak ctu tak jsem ,ale resit nocleh nemusel ,dobra prace kluci :joooo: jinak hodnotim vse kladne az tedy na fotbal mame aspon bod :roma: urcite jsem pro ,aby jsme jeste nekdy neco podobneho udelali popripade jestli by jel nekdo na AS tak nevaham a jedu s nim :daje:
 
Příspěvků
3,397
Klíďo, ty bys starost o ty holky vyměnil za starost o Sushiho? :mrgreen:

Pasto, tos nemusel no, mohl jsi jet s náma do rána :D Tak jindy...
 
Příspěvků
23,706
:lol: :lol: :lol:

:Ok: :Ok: :Ok:

tohle taky znělo myslim
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aQOnA-2Uwdo[/youtube]

a tu hymnu se musíme kurva naučit (včetně mě jako)
 
Příspěvků
4,153
Sushi napsal:
:lol: :lol: :lol:

:Ok: :Ok: :Ok:

tohle taky znělo myslim
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aQOnA-2Uwdo[/youtube]

a tu hymnu se musíme kurva naučit (včetně mě jako)

No, to bysme snad mohli zvladnout.

Tohle vcera fakt zaznelo.
 
Příspěvků
23,706
taky jsem chvilku křičel hidetoši nakata, ale myslim že kluci exotický to moc nepobrali
 
Příspěvků
6,242
Hoši, i já už jsem zpátky z Práglu, bylo to super, a to i přesto, že jsem o půlnoci valil. Jak tak pozoruju fotky, tak jsem přišel o hodně :obo: No, škoda, kdyby ten kamarád nebyl mrtvej a dojel, rozhodně bych na žádný metro nešel :think: No, nevadí, zas příště, protože to bylo super. Jen kdyby to takhle šlo aj s tím fotbalem. :mrgreen: Držte se, kanóni :)
 
Top