LM osmifinále odveta ROMA-Šachtar

Příspěvků
3,698
Zápas roku, řekl bych. Máme dvě tváře (AC a Neapol). Tak jsem zvědavej, kterou z nich dneska uvidíme. Začínají se nám hodně dařit druhý poločasy, i když ten první proti Turínu byla tragédie. Je skvělý, že se vrací Perotti, Fazio a Džeko. Hlavně se z toho nezbláznit a makat.

Snad 2:0, většiona sázkovek nám taky věří.

Daje!
 
Příspěvků
4,153
Obvykle jsem optimista, ale v pripade AS jsem prelecenej. S podobnymi zapasy nemame moc zkusenosti a kdyz uz k nim dojde, tak je vetsinou nezvladneme. Budou to nervy a rozhodne nejaka haluz.
 
Příspěvků
5,934
V podstate ide len o to, ci to dnes bude zapas, kedy z nasich obligatnych styroch striel na branu dame nula, alebo styri goly. Cize ako kazdy doterajsi zapas. Nic medzi neni.

Osemfinale. Solidna postupova sanca. Clovek by sa na to uz uz tesil...


...a potom si spomenie, komu fandi.

Kazdopadne je to podla mna vazne 50:50.
 
Příspěvků
3,520
Já nevím proč ,ale jsem jakýsi klidný a to nebývam (asi mě ukonejšily poslední výsledky či co :lol: a pak bývá tvrdá AS realita)
Hlavně se vyvarovat zbytečných redkových faulů...když dají gól asi je po nás...ale...věřím,že se to nějak ukope

:Flag:
 
Příspěvků
14,022
Alisson; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nainggolan, De Rossi, Strootman; Ünder, Dzeko, Perotti
 
Příspěvků
2,355
No právě taky dnes v klidu přitom tak důležitý zápas, ale to se změní, jak to začne :D tak snad vyhrajeme a třeba i uvidíme pěkný fotbal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sala: :roma:
 
Příspěvků
2,429
Kluci chcou, ale prostě to nejde :/ a že bude sachtar pro nás tak těžký soupeř jsem nečekal ...
 
Příspěvků
2,355
Přesně ví co proti nám hrát nezbývá než to kurva otevřít a pořádně je začít napadat jinak si to budou kontrolovat jak teď třeba od 70 min ale jinak to nemá vůbec smysl!!!
 
Příspěvků
2,827
Dokud budeme statický, tak si to můžou ťukat na svojí půlce třeba do května
Musíme dát gol, takhle je to jenom o tom, až jednou někdo udělá blbou chybu (alá Fazio) a oni potrestaj
Je vtipný, jak jakmile balon dostane někdo kolem vápna, tak ani on, ani nikdo jinej neví, co má dělat
 
Příspěvků
2,827
EDIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN


:daje: :daje: :daje: :daje:


Kev v tomhle zápase udělal snad první věc pořádně
 
Příspěvků
24,048
zrovna jsem přišel mudrovat a koukám že mm zpožděnej streaming :lol: :lol: :lol:

EDIIIIIIIIIIIIIIIIIN :daje:

a teď teda zase mizim, ať mi to tu nespoilerujete 8) :mrgreen:
 
Top