Jarny zraz fans cz - sk

Příspěvků
6,242
Koukám, že rok po srazu, kde jsem byl loni také já, se uskutečnil sraz další, kde jsem chyběl, podobně jako poslední víc než půl rok tady na fóru. Jak už je mým "dobrým" zvykem, chtělo by se říct. Aspoň vždycky, když řeším nějaký životní změny, tak oddaluju svou návštěvu tady o týden, pak o měsíc, a nakonec je to z toho půlrok i rok. No, každopádně už jsem se zaběhl, našel si práci, přestěhoval se, a tak už i na Řím na forum bude zase trošku víc času než doposud :) A stydím se, za sezonu, kdy se nám daří jako málokdy v posledních útrpných letech, jsem viděl asi tři zápasy... Musím to napravit, tak se jdu prolouskat děním zde... Jak se máte, ragazzi?
 
Příspěvků
4,153
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Koukám, že rok po srazu, kde jsem byl loni také já, se uskutečnil sraz další, kde jsem chyběl, podobně jako poslední víc než půl rok tady na fóru. Jak už je mým "dobrým" zvykem, chtělo by se říct. Aspoň vždycky, když řeším nějaký životní změny, tak oddaluju svou návštěvu tady o týden, pak o měsíc, a nakonec je to z toho půlrok i rok. No, každopádně už jsem se zaběhl, našel si práci, přestěhoval se, a tak už i na Řím na forum bude zase trošku víc času než doposud :) A stydím se, za sezonu, kdy se nám daří jako málokdy v posledních útrpných letech, jsem viděl asi tři zápasy... Musím to napravit, tak se jdu prolouskat děním zde... Jak se máte, ragazzi?

Uz jsem si myslel, ze jsi zemrel.
 
Příspěvků
6,242
90210 napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Koukám, že rok po srazu, kde jsem byl loni také já, se uskutečnil sraz další, kde jsem chyběl, podobně jako poslední víc než půl rok tady na fóru. Jak už je mým "dobrým" zvykem, chtělo by se říct. Aspoň vždycky, když řeším nějaký životní změny, tak oddaluju svou návštěvu tady o týden, pak o měsíc, a nakonec je to z toho půlrok i rok. No, každopádně už jsem se zaběhl, našel si práci, přestěhoval se, a tak už i na Řím na forum bude zase trošku víc času než doposud :) A stydím se, za sezonu, kdy se nám daří jako málokdy v posledních útrpných letech, jsem viděl asi tři zápasy... Musím to napravit, tak se jdu prolouskat děním zde... Jak se máte, ragazzi?

Uz jsem si myslel, ze jsi zemrel.

Nedivím se...
 
Příspěvků
6,242
ErPupone napsal:
kto je z Brna som prave v Brne

V červnu sem tam dostudoval. Teď se možu na nějakej mač sejít leda tak s pastou, vzhledem k tomu, kam mě osud zavál :) Jen netuším, jestli tady na Valachách najdem sportbar s Římem :D
 
Příspěvků
14,022
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
ErPupone napsal:
kto je z Brna som prave v Brne

V červnu sem tam dostudoval. Teď se možu na nějakej mač sejít leda tak s pastou, vzhledem k tomu, kam mě osud zavál :) Jen netuším, jestli tady na Valachách najdem sportbar s Římem :D

Richie, pocem ještě, tvoje žena je z Pardubic?
 
Příspěvků
6,242
klida napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
ErPupone napsal:
kto je z Brna som prave v Brne

V červnu sem tam dostudoval. Teď se možu na nějakej mač sejít leda tak s pastou, vzhledem k tomu, kam mě osud zavál :) Jen netuším, jestli tady na Valachách najdem sportbar s Římem :D

Richie, pocem ještě, tvoje žena je z Pardubic?

Už to tak bude :mrgreen: Ptal jsem se jí a ví, kdo jsi, snad kamarád bejvalýho.
 
Příspěvků
14,022
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
klida napsal:
Richie, pocem ještě, tvoje žena je z Pardubic?

Už to tak bude :mrgreen: Ptal jsem se jí a ví, kdo jsi, snad kamarád bejvalýho.

no, v zásadě jako jo, a pak tam ještě něco teda, co ti asi neřekla...
 
Příspěvků
14,022
jako už je to hodně dávno a byli jsme fakt mladý, ale je potřeba si uvědomit, že Pardubice jsou prostě malý město, a tak nemáš tolik možností kolem sebe, bude to třeba tak dvaadvacet let zpátky, co jsme si spolu hráli na písku... vážně
 
Příspěvků
6,242
klida napsal:
jako už je to hodně dávno a byli jsme fakt mladý, ale je potřeba si uvědomit, že Pardubice jsou prostě malý město, a tak nemáš tolik možností kolem sebe, bude to třeba tak dvaadvacet let zpátky, co jsme si spolu hráli na písku... vážně

svět je vážně malej... jj říká, že se vaše maminy kamarádí, takže se to mohlo stát, vzhledem k věku i těch 22 let může sedět :mrgreen: A pak jste prý dělali i stejnej gympl. Hezká haluz. Pardubice maj 100.000 lidí nebo skoro tak nějak a já tam znám dva lidi. Ji a tebe. Plus tam teda jeden spolužák ze střední dělá doktorát. Ale to je všecko.
 
Příspěvků
5,934
klida napsal:
no, v zásadě jako jo, a pak tam ještě něco teda, co ti asi neřekla...


klida napsal:
jako už je to hodně dávno a byli jsme fakt mladý, ale je potřeba si uvědomit, že Pardubice jsou prostě malý město, a tak nemáš tolik možností kolem sebe, bude to třeba tak dvaadvacet let zpátky, co jsme si spolu hráli na písku... vážně


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Příspěvků
6,242
klido, jak jsi na to vlastně přišel? fb? vzhledem k okolnostem a soukromí jsme ten vztah ale ani tam nějak nezveřejňovali, ani společný fotky tam, myslím, nemáme... spíš ti to asi cvaklo přes ty Valachy, jestli jsi někde slyšel, že se sem stěhovala :mrgreen:
 
Příspěvků
23,706
mně dneska jeden nadřízenej řekl, že chodí s mojí spolužačkou z gymplu a vejšky... nebe je modrý, voda je mokrá, svět je malej a ženský kecaj... a někdy i chlapi :mrgreen:
 
Příspěvků
14,022
já jsem to nějak tušil :) asi ze společnejch fotek a to už nějak od doby, kdys tady líčil, jak ses rozcházel a všechno, pak jsem to moc neřešil a ani jsem neregistroval, že se Péťa přestěhovala, ale ted jsem o ní slyšel vyprávět maminku, která potkala její maminku, a ta řikala, že občas přijede s Richardem, Richarde
 
Top