Jarny zraz fans cz - sk

Příspěvků
332
Carlo napsal:
z čoho máš depresie ? neblázni :O

Inak si mi prišiel rozumný tým, že nepiješ :mrgreen:
depresie mam asi z toho ze neviem kam patrim neviem sa v zivote zaradit roky idu a ja neviem byt nejak samostatny. Sklamanie porazky frustracia nic mi nejak v zivote nevychadza.Vyskusal som uz nejake roboty ale vsade som nastupil tak ze som to bral ako docasku. Nic profesne ma nijak zvlast nezaujima. Bavi ma akurat sportovat, posilovat a tak.
 
Příspěvků
332
Tiez som mal 20-23 atd a prilezitostne som sa opil a nasledne zvracal ale dalo by sa to spocitat na prstoch jednej ruky asi tolkokrat to bolo. Cigaretu ani marisku ani nic podobne som nikdy neskusal ani ma to nelaka. A teraz ako mam cez 30 rozmyslam ze uz si ani prilezitostne nedam 2-3 alkopiva ze si vystacim aj s nealko.
 
Příspěvků
23,906
ErPupone napsal:
Sushi napsal:
ErPupone napsal:
ja moj oficialny ucet na fb uz nemam. Myslim, ze tych cca 5r stacilo. Zacalo to tak ze som tych cca 80 ludi co som tak mal z jedneho dna na druhy vsetkych do jedneho vymazal a kratko nato po Novom roku som ucet zrusil uplne. Potrebujem sa inak zamestnat nez mat nutkanie sliedit co je tam zas nove.Dalej ma forumnepusti pisat

cože? :mrgreen:
pisal som cez moje full HD TV a jednoducho ma to nepustilo dalej pisat neviem preco. Ci to je nejak cez tv obmedzuje znaky alebo co?
tak to nevim, bohužel...
 
Příspěvků
5,142
Á tak som tu. Už pri živote. Na úvod poviem, že neznášam pastu, pfuj s tym alkoholom!

Tak ako povedal Pupo, z autobusky musel najprv dojst na železnicu, kde som medzitym ja pobehoval s šálom nech ma vidí. Došiel ale, došiel pastoš a kým došiel carlo meškajúcim vlakom, tak sme stihli jedno pivo :joooo: . Tak došiel Carlito a šli sme.

Futbal začal, začali sme aj my sypať jedno za druhým a zo samotného pubu sme vychádzali značne radostní. Pupo skvelá vec, že došiel z veľkej diaľky, pôsobil múdro a uvážene, škoda ale, že nemôžeš hrať futbal, tenis, čo len chceš lebo nemáš s kým. Dojdi do blavy, ja ti dám dres :mrgreen: . S carlom sme mali o čom rozprávať, fandíme šali, i keď on je asi taký šaľan jak Ljajič Srb, trochu serie na to.

Bez tej brzdy mi tam potom nesadla ta (fuj) slivovica od pasty, tak som to rozdychaval, ale ustal som to no. Na intráku sme prešli bez problémov, taktika ako lusk. Tam to uz islo ako pisal pasta, zavolal som kamošov ešte, jeden mimochodom Srb, vypili sme to. Potom bol michal (pasta) hladný tak mi vytiahol z chladnicky párky. Tie som ochutnal dvakrát, stále super... :cry: Ráno bolo ťažké, ja som mal ťažký v podstate celý deň. Akurát dnes to je okej.

A mozno som na nieco zabudol, alebo to nie je dolezite. Na konci este, ked sme s pastoom odchadzali z pubu tak sme sa hadali s jednym barcelončanom, ktorý nefandi kalciu kvoli kalciopoli a fandí barce, lebo su naj a tak.

Skvelé poznať nových rimanov, ale ako tu už písali asi všetci, čím viac, tým lepšie. Na poslednú chvílu sa odhlasil FEROAS, danko nenapisal čo s ním. Na leto, pripadne jesen naplanujeme niečo a dáme to dokopy dúfam. Celkovo teda super zraz, ja som sa bavil. Idem po mobil, nech tu dám fotky.
 
Příspěvků
5,142
Treba pravým na foto a zobrazit v plnej velkosti alebo také niečo, nech to nie je take obrovské.





 
Příspěvků
332
ten futbal by som si velmi rad zahral rovnako tak tenis. Co sa tyka tej Bratislavy tak jej neviem prist nejak na chut je to taka roztahana dedina plna aut. Berem ze centrum moze byt pekne a prechadzat sa tam za rucicky s nejakou laskou :). Podobne vidim aj Prahu Stare Mesto je tam fajn prist zamilovany a vecer sa prechadzat uzkymi ulickami okolo staromaku a tak. Co mi vadilo v Prahe su dovolenkujuci anglicania ako ja ich neznasam, cikorky na vaclavaku po polnoci pripravene vas vytrubit za 3kilo a vsade na Vaclavaku obstavajuci bordelcernosi cierni ako od niekadial zo Zimbabwe.
 
Příspěvků
23,906
Tony napsal:
Á tak som tu. Už pri živote. Na úvod poviem, že neznášam pastu, pfuj s tym alkoholom!

Tak ako povedal Pupo, z autobusky musel najprv dojst na železnicu, kde som medzitym ja pobehoval s šálom nech ma vidí. Došiel ale, došiel pastoš a kým došiel carlo meškajúcim vlakom, tak sme stihli jedno pivo :joooo: . Tak došiel Carlito a šli sme.

Futbal začal, začali sme aj my sypať jedno za druhým a zo samotného pubu sme vychádzali značne radostní. Pupo skvelá vec, že došiel z veľkej diaľky, pôsobil múdro a uvážene, škoda ale, že nemôžeš hrať futbal, tenis, čo len chceš lebo nemáš s kým. Dojdi do blavy, ja ti dám dres :mrgreen: . S carlom sme mali o čom rozprávať, fandíme šali, i keď on je asi taký šaľan jak Ljajič Srb, trochu serie na to.

Bez tej brzdy mi tam potom nesadla ta (fuj) slivovica od pasty, tak som to rozdychaval, ale ustal som to no. Na intráku sme prešli bez problémov, taktika ako lusk. Tam to uz islo ako pisal pasta, zavolal som kamošov ešte, jeden mimochodom Srb, vypili sme to. Potom bol michal (pasta) hladný tak mi vytiahol z chladnicky párky. Tie som ochutnal dvakrát, stále super... :cry: Ráno bolo ťažké, ja som mal ťažký v podstate celý deň. Akurát dnes to je okej.

A mozno som na nieco zabudol, alebo to nie je dolezite. Na konci este, ked sme s pastoom odchadzali z pubu tak sme sa hadali s jednym barcelončanom, ktorý nefandi kalciu kvoli kalciopoli a fandí barce, lebo su naj a tak.

Skvelé poznať nových rimanov, ale ako tu už písali asi všetci, čím viac, tým lepšie. Na poslednú chvílu sa odhlasil FEROAS, danko nenapisal čo s ním. Na leto, pripadne jesen naplanujeme niečo a dáme to dokopy dúfam. Celkovo teda super zraz, ja som sa bavil. Idem po mobil, nech tu dám fotky.
:sala: :sala: :sala: :Ok:
 
Příspěvků
9,058
Pupo nájdeš si ženskú a hned bude všetko lepšie, ja si tiež často hovorím, že moj život je na hovno :D

Ale akurát včera som čítal nejaký článok typu, že nemáme stále myslieť na to, čo chceme, ako chceme aby nás život vyzeral, ale máme žiť život a tešiť sa z neho a z toho čo príde ....
 
Příspěvků
753
sralo ma, ze sa mi nedalo prist nakoniec :-/ na druhej strane som rad, ze som sa s vami neotravil alkoholom...tazko by sa mi vstavalo na druhy den do roboty
 
Příspěvků
5,934
:Ok: :danko: nabudúce už nebudem absentovať, mládenci.

(ako to tak čítam, tak som ale rád, že som teraz nebol... :pot: )
 
Top