Filmy, serialy, ...

Příspěvků
23,798
To jsem nedávno viděl, jako oddychovka dobrý, žádnej šlágr, ale neurazí

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,456
Sushi napsal:
Romanzo criminale

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

Geniální :Ok: :Ok:

Navíc, někteří z nich ještě žijou, pokud se nepletu.
 
Příspěvků
1,430
Hehe, to bysme v té nostalgii mohli pokračovat pro změnu v ranku hudba offtopic. 2012 až 2019 jsem MoR vynechal jen jednou, 2020-21 covid, loni jsem už nebyl, letos jeden den na Lord of the Lost, už je to na mě s tou rodinou a věcma kolem jakýsi dlouhý a dávám přednost těm sólo koncertům. Ale nikdy neříkej nikdy, když sedne lineup.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Já jsem si všimnul už dávno, že je tu dost lidí, co poslouchá tenhle mazec a jsem jen mile překvapen.

Jinak. Fotbalista, na kterým většina z nás vyrůstala. Nemusel to být oblíbenec, ale je fakt, že on to s míčem prostě uměl. Navíc do fotbalu přinesl i něco, co s fotbalem moc nesouviselo.

1697005413484.png

Sir Alex, Victoria, Rio, Jarda Kužel Cantona, Simeone, G. Neville, Figo, R. Carlos, Capello a spousta dalších.

Netflix stojí za starou bačkoru, ale co umějí dělat, tak to jsou dokumenty. Mě se tenhle líbil dost.
 
Příspěvků
23,798
Na bekoše se chystám. Podle mě strašně podceňovanej fotbalista. Jen proto, že se o něm psalo i kvůli vlasům. Ale na hřišti byl vždycky výbornej a žádná primadona.
 
Příspěvků
1,430
Přesně tak. A čím vším si musel projít. V Anglii ho pomalu věšeli. Ten odchod z milovaného ManU. Capello jak mu dal stopku v Realu a on přitom pořád makal na tréninku. A pak vlastně i za repre, kdy ho nechtěl povolat, protože hraje v trapné MLS. A vůbec ten pár s Victorií. Měli období, kdy to neměli jednoduchý, obzvláště v tom Madridu, ale jako klobouček, že jsou pořád spolu. Dozvěděl jsem se tam dost věcí, o kterých jsem ani nevěděl.
 
Top