Filmy, serialy, ...

Příspěvků
9,058
Inak napadla ma jedna vec: Super mužské herecké výkony vo filmoch/seriáloch môžeme vypisovať do nekonečna, ale videli ste nejaký fakt že dobrý ženský výkon?

Ja čo si tak spomínam, tak ma najviac zaujala: Vera Farmiga v zajatí démonov a Pam Grier v Jackie Brown.
 
Příspěvků
14,022
Carlo napsal:
Inak napadla ma jedna vec: Super mužské herecké výkony vo filmoch/seriáloch môžeme vypisovať do nekonečna, ale videli ste nejaký fakt že dobrý ženský výkon?

Ja čo si tak spomínam, tak ma najviac zaujala: Vera Farmiga v zajatí démonov a Pam Grier v Jackie Brown.

Rosamund Pike v Gone Girl
Cate Blanchette v Blue Jasmine
 
Příspěvků
6,243
Charlize Theron ve Zrůdě.
Kate Winslet v Životě Davida Galea.
Marion Cotillard v Dobrém ročníku.
Keira Knightley v Pokání.
Salma Hayek ve Fridě.
 
Příspěvků
23,707
já jo a líbilo se mi to
je to pro fanoušky filmu samozřejmě
až přestenš srovnávat tarantina a clooneyhoa juliette lewis a harveyho keitel s lidma tam, začne tě to bavit víc
nejlepší stránkou toho je, že to vysvětluje co je titty twister a proč tam ti mentálové jsou
pak samozřejmě má to svý mouchy a sem tam je to dementní, ale to je jasný :lol:
 
Příspěvků
5,141
Sushi napsal:
já jo a líbilo se mi to
je to pro fanoušky filmu samozřejmě
až přestenš srovnávat tarantina a clooneyhoa juliette lewis a harveyho keitel s lidma tam, začne tě to bavit víc
nejlepší stránkou toho je, že to vysvětluje co je titty twister a proč tam ti mentálové jsou
pak samozřejmě má to svý mouchy a sem tam je to dementní, ale to je jasný :lol:

:Ok: To si pozriem.
 
Příspěvků
2,600

Fakt pecka, mrkněte;-)
 
Příspěvků
9,058
Som si pozrel včera Interstellar (dlho som sa tomu vyhýbal) a akože wau. Aj keĎ som väčšine tomu, čo hovorili nerozumel, chcem byť kozmonaut! :skod:
 
Příspěvků
6,243
huh... to docela čumím. Za mě co do Interstellaru vysoká očekávání vystřídala krutá deziluze. Film může nadchnout vizuální stránkou, párkrát (za mě však leckdy až nepřirozeně) s člověkem skutečně emočně pohne, to jo, ale jinak je to průměrná ubrečená vata na 3 hvězdy.
 
Top