Fan klub

Příspěvků
1,891
Max napsal:
podle mě min. 10-15
( taky podle toho kdo kolik je schopen investovat )
myslím ?e kdy? by nás bylo 25 bylo by to okorát..lep?í takhle,ne? nějakej obrovskej počet jako 100 atak..to je moc potom
 
Příspěvků
23,906
Kdyby nás bylo 100, bylo by to easy :)
tak uvidíme, kdo co řekne... kdo by chtěl informace, stačí jet o něco dozadu, tam je takovej souhrn.
 
Příspěvků
14,022
15 je absolutní minimum podle mě, pak je taky nějakej nařízenej minimální počet lidí
 
Příspěvků
23,906
Giallorossi1927(rozy-acs) napsal:
jinak jde ten fanklub udělat na dvě země?bez slovenských bratrů to sami asi neutahnem...

jde to udělat prakticky jakkoli

třeba se mů?e domluvit australan s novozélanďanem a udělat RC Australia & New Zeland.

:)
 
Příspěvků
23,906
vy trubky, tak to zkopčete a dopi?tě se tam, ne :lol:

1) Sushi
2) PíD?ej
3) Giallorossi1927
4) Totti_goal
5) klíďa
6) Max
7) Pique

:wink:
 
Příspěvků
9,058
Tak som si to teraz celé prebehol , celých 15 strán , osobne by som do toho nešiel , pretože tam nevidím žiadne výhody , žiadne zľavy , darčeky síce ano , ale pre Roma Club(cháp-my ako skupina) , nie pre jednotlivca . Síce lístok na zápas je , ale využíval by ho snáď len Sushi(nie že by som mu to neprial 8) ) , ale nebudem dávať vyše 200 eur-toľko to víde na jednotlivca , aby mi mohol uploadovať na forum fotky zo zápasu :oops: .

Potom tu je celkom pekná vidina , že ked Rím príde do Česka či Slovenska(snad ste rátali aj s nami 8) ) , že sa stretneme s hráčmi a pod. - ťažko sem Rím príde , jedine ak by chytil Žilinu , tie Košice dle mňa boli na dlho dlho posledná možnosť . Navyše tam chodí Aquilaniho máma - pecka :ajajaj: .

Vidím to ako dať niečo nad 200 eur len zato , že sme na papieri , a budeme mať na Olympicu transparent , ktorý ani nebudeme vidieť a nebudeme tam . Toto sa skôr oplatí pre bratov sushiových , trebras Maxa , ktorý sú niekedy(neviem ako často) v Ríme a dostali by niaky lístok zadara , inak sa všetko platí , ako cesta a pod. , žiadne zľavy trebars v kappastore , darčeky pre jednotlivcov - nie pre kolektív - už vidím , ako by si susisr všetko nechal :D .
 
Příspěvků
23,906
dík za snahu, ale už je to pasé... tehdy to chcíplo a zpětně, s pohledem na "tessera del tifoso" a jiný věci, co se udály, je to i dobře. :?
 
Příspěvků
9,058
ircoderoma napsal:
klida napsal:
slevy ve fanshopu, dárky pro každýho člena

o to snad nejde..... :nenene: jde o to organizovat Římany v CZ :joooo:

sorry , ale mne ide hlavne o to , nedám predsa 200 eur len za to , aby sme boli niekde na papieri združený .

Ako člen by som mal rád niake nároky na podobné veci
 
Příspěvků
23,906
klida: nj, Řím by nám bohužel víš co... nasral na šišku :-/

jestli jde o sdružení romanistů v ČR, není potřeba abych to dělal já (co umím italsky) - kdo se toho ujme?
 
Top