Fan klub

Příspěvků
23,906
Viz. zde:
Code:
http://asroma.upimage.cz/novinka/fanclub-as-roma.html

uvidíme, co z toho vyleze :)
 

scr

Příspěvků
1,751
kdyz se najde nekdo lnoletej duveryhodnej a organizace schpnej...bude to OK
 
Příspěvků
23,906
scr napsal:
kdyz se najde nekdo lnoletej duveryhodnej a organizace schpnej...bude to OK

Zkusme se bavit trochu konkrétně... jakou organizaci má? na mysli?
 

scr

Příspěvků
1,751
dobre tak jedno po druhem

1. web - to je prkotina nechat udelat
2. udelat si zakladnu lidi - dejme tomu, ale jak jsem zjistil vetsina fandu je ve vekovem prumeru od 16-18 , coz je pak problem co se finanncni situace tyka...pac rodice se brani nejakymu cpani zbytecnejch penez svejm detem i kdyz to deti bavi :)
3. poradani akci - zase zavysi na veku lidi..daji se poradat i odpoledne to je jasny
4. vyjezdy na zapasy...da se realizovat cca 3x do roka...zase problem vek lidi...pochybuju ze rodice pusti sve ratolesti v 16 nekam do Italie na fotbal, kdyz porad odesad slysi o nasili na stadionech :)
5. sehnani a vyroba ruznych kravin(saly,odznacky atd - ani tohle neni prdel...a zase prachy atd...mam moznost nechat udelat odznacky a nekde by se dalo splasit i nejaky tisteni na trika atd...ale saly to nevim kde se da udelat
6. clenske prizpevky...opet prachy prachy prachy...
 
Příspěvků
2,782
myslim, ze o peniaze by zo zaciatku ist nemuslo, hlavne, nech o sebe dame vediet.ja som urcite za a mozno by som casom pre nas vybavil aj nejake sponzorske peniaze:) daje!
 

scr

Příspěvků
1,751
smurfik napsal:
len enviem, ako mam na tej stranke napisat komentar, lol

no pro veliky zajem slovenskych fanousku, planujeme preklad stranek do slovenstiny :)

Kazdopadne jsem myslel penize co se vyberou od fandu..treba na nejaky tricka ci mikci nebo saly ci nejaky alsi kravinky...tak by to mel delat clovek duveryhodnej spolehlivej..plnoletej
 
Příspěvků
23,906
scr napsal:
dobre tak jedno po druhem

1. web - to je prkotina nechat udelat

Jasně, otázka jedný sekce na tvým současným webu... minimálně zpočátku.

2. udelat si zakladnu lidi - dejme tomu, ale jak jsem zjistil vetsina fandu je ve vekovem prumeru od 16-18 , coz je pak problem co se finanncni situace tyka...pac rodice se brani nejakymu cpani zbytecnejch penez svejm detem i kdyz to deti bavi :)

Fanou?ků je dost, na věku prd zále?í... V Giallorosse mů?eme pít pivo i limonádu :) A ty peníze myslí? na příspěvky nějaký? Jaký?

3. poradani akci - zase zavysi na veku lidi..daji se poradat i odpoledne to je jasny

Nedělní zápasy od tří jsou optimální podle mě.

4. vyjezdy na zapasy...da se realizovat cca 3x do roka...zase problem vek lidi...pochybuju ze rodice pusti sve ratolesti v 16 nekam do Italie na fotbal, kdyz porad odesad slysi o nasili na stadionech :)

To je problém, pro lidi pod 18. Já si brát zodpovědnost samozřejmě za nikoho nemů?u, stejně jako ty... Ale zase, to by byla taková tře?nička...

5. sehnani a vyroba ruznych kravin(saly,odznacky atd - ani tohle neni prdel...a zase prachy atd...mam moznost nechat udelat odznacky a nekde by se dalo splasit i nejaky tisteni na trika atd...ale saly to nevim kde se da udelat

Taky něco navíc, já osobně preferuju chodit ve věcech AS ne? ve věcech fanklubu :) Jinak udělat placky apod. není problém - kolik náctiletejch kapel si tiskne a dělá kde co..?

6. clenske prizpevky...opet prachy prachy prachy...

viz. 2...

jinak Smurfik: musí? být registrovanej a přihlá?enej...
 

scr

Příspěvků
1,751
Sushi napsal:
scr napsal:
dobre tak jedno po druhem

1. web - to je prkotina nechat udelat

Jasně, otázka jedný sekce na tvým současným webu... minimálně zpočátku.

2. udelat si zakladnu lidi - dejme tomu, ale jak jsem zjistil vetsina fandu je ve vekovem prumeru od 16-18 , coz je pak problem co se finanncni situace tyka...pac rodice se brani nejakymu cpani zbytecnejch penez svejm detem i kdyz to deti bavi :)

Fanou?ků je dost, na věku prd zále?í... V Giallorosse mů?eme pít pivo i limonádu :) A ty peníze myslí? na příspěvky nějaký? Jaký?

3. poradani akci - zase zavysi na veku lidi..daji se poradat i odpoledne to je jasny

Nedělní zápasy od tří jsou optimální podle mě.

4. vyjezdy na zapasy...da se realizovat cca 3x do roka...zase problem vek lidi...pochybuju ze rodice pusti sve ratolesti v 16 nekam do Italie na fotbal, kdyz porad odesad slysi o nasili na stadionech :)

To je problém, pro lidi pod 18. Já si brát zodpovědnost samozřejmě za nikoho nemů?u, stejně jako ty... Ale zase, to by byla taková tře?nička...

5. sehnani a vyroba ruznych kravin(saly,odznacky atd - ani tohle neni prdel...a zase prachy atd...mam moznost nechat udelat odznacky a nekde by se dalo splasit i nejaky tisteni na trika atd...ale saly to nevim kde se da udelat

Taky něco navíc, já osobně preferuju chodit ve věcech AS ne? ve věcech fanklubu :) Jinak udělat placky apod. není problém - kolik náctiletejch kapel si tiskne a dělá kde co..?

6. clenske prizpevky...opet prachy prachy prachy...

viz. 2...

jinak Smurfik: musí? být registrovanej a přihlá?enej...

Tak ty prizpevky jsem myslel prave treba na nejaky spolecny akce...na nejaky darky pro cleny fanklubu..ci treba placeni za autobus kdyby se jelo a nejakej ten match
 
Příspěvků
23,906
scr napsal:
Tak ty prizpevky jsem myslel prave treba na nejaky spolecny akce...na nejaky darky pro cleny fanklubu..ci treba placeni za autobus kdyby se jelo a nejakej ten match

jasně. já to vidím tak, ?e pokud budeme mít sraz, ka?dej si zaplatí co sní a vypije, ne? placení za autobus je je?tě moc daleko, zajímavá je smurfikova my?lenka o sponzorství (něco má? jo?), stejně taky ty má? nějakýho sponzora ne(viz. soutě? na webu).. jinak stejně jako jiný placení, jsme v?ichni mladý lidi a ne milionáři, musíme si platit sami, ne? tě?ko se já, ty nebo někdo jinej seberem a zaplatíme cestu či večeři... tak?e pokud příspěvky, tak by se první zjistila cena věcí ke kupování a rozpočítalo se to na počet... ne? :)
 
Příspěvků
2,782
aha, tak preto mi to nejde hodit komentar, hej?:p mozte ma tam niekto pripisat pls?

tomas, 20 rokov, kosice, 194 053 516(icq)
 
Příspěvků
5,934
Tak chlapi, ja len v skratke. Hoci nerád, navrhujem urobiť to po vzore českých Interistov. :oops:

Code:
http://www.cechianerazzurra.com

Človek, ktorý vie po taliansky (to ja bohu?iaľ nie som) kontaktuje ofiko domáci fanclub. Oni vedia určite presne čo a ako. Česi dávajú napr. 500 kč ročne, čo podľa mňa nieje taká stra?ná pálka ani pre tých mlad?ích z nás. Časť týchto peňazí putuje priamo Talianom, ktorí tunaj?ím členom posielajú pravidelne darčekové zásielky, poskytujú im zľavy na oficiálne produkty klubu, zabezpečujú vstupenky, skupinovo i individuálne a čo ja viem, čo v?etko e?te.

Problém vidím hlavne v tom, nájsť ?éfa, ktorý by sa na to podujal a e?te aj v tom, ?e Taliani majú poslednou dobou dosť tvrdé re?trikcie voči organizovaným skupinám fanú?ikov, nehovoriac o tom, ?e občas ide o hubu u? len preto, ?e by sme sa niekomu nemuseli páčiť.

Ka?dopádne, ak by sa do toho niekto v Čechách pustil, rád by som sa staral aspoň o zále?itosti spojené s nami Slovákmi. Napr. sprostredkovanie prevodov príspevkov do Čiech bez tých nehoráznych poplatkov (ako "pohraničnému" mi nerobí problém nav?tíviť českú po?tu) atd.

Proste by bolo super, keby sa takéto niečo podarilo... :wink:
 
Příspěvků
3,754
můj názor je na tohle známý........... :D
ale je to hodně práce, a myslím ?e i dlouha cesta....
chtělo by to pár zodpovědných osob, kteří by byli i ve spojení s těma talianáma....ale jestli se někdo najde........snad :lol:
 
Příspěvků
23,906
danko10 napsal:
Človek, ktorý vie po taliansky (to ja bohu?iaľ nie som) kontaktuje ofiko domáci fanclub. Oni vedia určite presne čo a ako. Česi dávajú napr. 500 kč ročne, čo podľa mňa nieje taká stra?ná pálka ani pre tých mlad?ích z nás. Časť týchto peňazí putuje priamo Talianom, ktorí tunaj?ím členom posielajú pravidelne darčekové zásielky, poskytujú im zľavy na oficiálne produkty klubu, zabezpečujú vstupenky, skupinovo i individuálne a čo ja viem, čo v?etko e?te.

Tady je problém, ?e AS se na netu prezentuje stra?ně. Kdy? jsem kdysi chtěl udělat rozhovor s Curcim, tak on souhlasil, ale potřeboval jse?tě souhlas klubu. Na webu nebyl ani mejl, kdy? mi mejl dal on, nikdo se nikdy neozval. Zkou?ím psát Roma Clubům mimo Itálii, konkrétně RC Malta a RC Lutych... uvidíme, co z nich vypadne jako rada.

Taliani majú poslednou dobou dosť tvrdé re?trikcie voči organizovaným skupinám fanú?ikov, nehovoriac o tom, ?e občas ide o hubu u? len preto, ?e by sme sa niekomu nemuseli páčiť.

To se nás netýká... jde o skupiny z Itálie, který se jezdí ve velkým počtu mydlit. To asi pár čechů a slováků dělat nebude... Taky je to ze strany svazu, ne klubů. My bychom nebyli organizovaná skupin fanou?ků v TOM slova smyslu.. :) A ?e bychom se někomu nelíbili? Nikdo by si nás ani nev?im, kdybychom se u? do tý Itálie dostali. A tady v ČR? Tady je Řím ka?dýmu putna, mydlej se slávisti, sparťani, mo?ná fanou?ci chelsea a tak.. :)

Ka?dopádne, ak by sa do toho niekto v Čechách pustil, rád by som sa staral aspoň o zále?itosti spojené s nami Slovákmi.

Proste by bolo super, keby sa takéto niečo podarilo... :wink:

Good to know.. a souhlasím :) Ka?dej dobrovolník dobrej, nakonec to snad dáme nějak do kupy.[/quote]
 
Příspěvků
14,022
danko10 napsal:
Ka?dopádne, ak by sa do toho niekto v Čechách pustil, rád by som sa staral aspoň o zále?itosti spojené s nami Slovákmi. Napr. sprostredkovanie prevodov príspevkov do Čiech bez tých nehoráznych poplatkov (ako "pohraničnému" mi nerobí problém nav?tíviť českú po?tu) atd.
jenom ze zvědvosti... jsou nějaký poplatky při převodu peněz, jo? EU=volný pohyb mj.kapitálu
 
Příspěvků
5,934
2Sushi: Ok. Ka?dopádne, keď niečo zistí?, daj vedieť, či u? na fóre, alebo na icq, keď ho zrovna náhodou nezabudnem zapnúť. :lol:

Dnes u? idem búvať, bo ráno musím vstávať, aby som vybavil v?etky doklady a kreditky, čo som tento víkend v stave miernej intoxikácie alkoholom ráčil dosť humorne stratiť. :)

Teraz formálne ani neexistujem, či?e by ma nepustili ani do lietadla... :? :lol:
 
Příspěvků
5,934
klida napsal:
danko10 napsal:
Ka?dopádne, ak by sa do toho niekto v Čechách pustil, rád by som sa staral aspoň o zále?itosti spojené s nami Slovákmi. Napr. sprostredkovanie prevodov príspevkov do Čiech bez tých nehoráznych poplatkov (ako "pohraničnému" mi nerobí problém nav?tíviť českú po?tu) atd.
jenom ze zvědvosti... jsou nějaký poplatky při převodu peněz, jo? EU=volný pohyb mj.kapitálu

Sú a nie malé. Voľný pohyb kapitálu platí, v rámci EU, zatiaľ iba pre obchodné in?titúcie, ak sa nemýlim. Holt birokrati nám zatiaľ stoja pevne na krkoch... :roll:
 
Příspěvků
23,906
Danko: :lol: to je mi tě líto... jinak jasně, dy?tak dám vědět.

Teď jsem napsal dva mejly, těmhle stránkám:

Code:
http://www.associazioneitalianaromaclub.it/index.php
http://www.utronlus.it/

Obě se zabávají jakýmsi spojováním fanou?ků a Roma Clubů. Uvidíme, co mi řeknou... ptal jsem se jak se přidat k nim, jak udělat Roma Club a podobně. Tak snad brzy odpoví...

Mimochodem, klik klik klik a ... tady je popsáno jak se takovej Roma Club dělá... někdy si to pročtu...

Code:
http://www.associazioneitalianaromaclub.it/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=8

Mimochodem.. to je fakt Roma Club.. obyčejnej fan klub se dá zalo?it mnohem jednodu?eji... jo a platí se tu prachy... první a zatím jediná věc, na kterou jsme narazil, je 300 éček ročně... No, uvidíme co mi odpoví na ty mejly.
 
Příspěvků
2,616
300 éček ročně neni nic hroznýho jestli?e to bude za jednoho co? určitě:) při kurzu cca. 25 Kč by nás to vy?lo 7500 na rok co? je sice pálka,ale kdy? by nás bylo cca. 20 tak by to nebylo nic hrozného 375 Kč se dá investovat do členství svého klubu ne???Jenze neco jineho je kecat a neco jineho je to zaridit:D
 
Top