Facebook

Příspěvků
23,975
:lol: :lol: :lol:

je to tak 4 roky, kdy jsem hodně psal na netu na fotbalportálu a tak a hádal se s imbecilama ve snaze vysvětlit jim proč jsou podle mě imbecilní. dneska už jsem starší pán, tak jim to jen oznamuju :mrgreen:
 
Příspěvků
2,633
Sushi napsal:
:lol: :lol: :lol:

je to tak 4 roky, kdy jsem hodně psal na netu na fotbalportálu a tak a hádal se s imbecilama ve snaze vysvětlit jim proč jsou podle mě imbecilní. dneska už jsem starší pán, tak jim to jen oznamuju :mrgreen:
:lol: :lol:
 
Příspěvků
9,059
As Řím Cz/Sk
Koho byste s Primavery dali do A- tymu:)? Me osobne se libi Lucca,Bumba,Fredian!!:)
Páči sa mi to · · Zdieľať · 2 · Pred 22 hodinami cez mobil ·

Nela Totti Ševčíková ano přesně ti tři, ale taky se mi líbí Matteo Ricci ♥ je moc pěkný :)
Zobraziť preklad
Pred 5 hodinami · Páči sa mi to · 1

As Řím Cz/Sk Mě se líbíí Lucca:)
Pred 5 hodinami · Páči sa mi to

:neee: :neee: :neee: :neee: :neee: :neee: :neee:
 
Příspěvků
1,773
kdybych nebyl na ty strance zabanovanej, posilal bych je do "kosic" za kazdy post...strasny bahno
 
Příspěvků
9,059
Jak som klikol na ten odkaz , som dal omylom 2-klik a akurat som lajkol niaky príspevok Mick Marsa .....fu ešte že tam je tlačítko - "Už sa mi to nepáči"
 
Příspěvků
9,059
Ja už som vždy tak hrozne nasratý ked tam niečo uvidím že dnes som sa tam nervozdne spýtal či je v tíme aj niaky iný Daniel ako Osvaldo :D a na DDRho som uplne zabudol , ale to je Daniele , že jo :think:
 
Příspěvků
23,975
ti zaprcanci z tý fb stránky mi zablokovali možnost komentvat ty jejich sračky.
 
Příspěvků
23,975
já nevim, dlouho jsem tam nic nepsal... poslední co jsem se s nima bavil bylo tohle ( http://www.facebook.com/AsRomaCzsk/posts/528804473798206 ), odkud koukám moje komenty zmizely :lol:

takže těžko to vysvětlovat, už si to ani moc nepamatuju, ale ten kluk evidentně nechápal, co píšu

a bum, koukám že mám po komentech

na světě je příliš mnoho lidí. mám radost za každýho fanouška AS u nás, ale tohle jde mimo. lidí, lidí je na světě moc...
 
Příspěvků
5,934
To je stranka Neliniek, nie? Tak to je velka ujma. Ja som sa tam napriklad zabanoval sam, definitivne. :mrgreen:
 
Příspěvků
23,975
myslim, že jen jedný, asi... ale jo :mrgreen: jako není, ale překvapilo mě to. zvlášť protože to potvrdil, že ten kluk, co tam píše, stále nepochopil, co jsem mu tehdy chtěl říct. a nebude to trvat třeba ani 3 roky a bude mít - nekecám - volební právo. a váha jeho hlasu bude stejná jako mého, jardy jágra, vaška klausů nebo kouzelníka žita.
 
Příspěvků
5,934
No tak to bude u vas v Cechach jeden zo zhruba 5 milionov retardov, ktori by nemali mat volebne pravo (a to je dolezite, mat zakaz ucastnit sa volieb nestaci), cize no biggie. Ciselny odhad je iba hruby a zalozeny na pomere kokotich hlav na seriozneho jedinca na Slovensku. Ale aj tak je to fuk, dokedy bude v nasej/vasej bananovej republike parlamentna demokracia uznavana akozto legitimny statny model, mozu k volbam kludne chodit aj popelnice. Vysledok bude vzdy rovnaky, bez ohladu na stranicku prislusnost sudruhov, ktori sa dostanu na 4 roky ku korytkam.
 
Příspěvků
1,311
Ty vole, když jsem si to četl, tak mě napadaly přesně otázky kolem volebního práva (všeobecnýho), jak moc se člověk vzdává ideálu rovnosti, když vidí tohle kolem sebe. Ale tak asi je potřeba brát, že pokud je průměrný IQ 100, tak na každýho se 120 připadá někdo s 80, no a pak na někoho se 140... neni to pěkný. :mrgreen:
 
Příspěvků
9,059
As Řím Cz/Sk
Ted sem cetla: kdo z vas vedel ze Osvaldo se narodil v Argentine?:)

YOU DON´T SAY :cap:
 
Top