EL 1/4 Ajax - ROMA

Příspěvků
2,429
Romulus napsal:
ibanez to ne neskutocny dement !!!! vo vapne faul ??? vypadni uz z Rima ty labil--------------pauuu cnas drzi...

:lol: :lol: :lol: já tyhle hejty miluju...
 

scr

Příspěvků
1,773
Já vedel ze vyhrajeme a odvezem vyhru z ganjalandu💪Ceně vítězství. Teď už to jen doma neposrat
 
Příspěvků
3,698
Vážně jsem něco takovýho nečekal. Faktem je, že nás Ajax mohl po padesáti minutách klidně drtit 3:0. Ale díky za Paua, Pellegriniho a Ibaneze. On je sice takjovej neohrabanej, nezkušenej, ale pak předvede tohle. Vedle zkušenýho a kvalitního stopera, kterej nedělá kiksy, by mohl vyrůst v prvotřídního stopera jako Marquinhos například.

Každopádně neskutečnej večer plnej zvratů, naprostá paráda!!!

Daje a díky
 
Příspěvků
24,048
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Sushi napsal:
Takhle klid couva před balónem jeden můj spoluhráč na hanspaulce, co nikdy nehrál fotbal a nevidí bez brejli, jebu ho po zápase celou cestu domů. Mancini za to tyvole bere i peníze.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
Tož ale Diawara mu to takhle prostě nemůže dát...

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

asi jo, ale stačilo udělt dva kroky dopředu a bylo po problému
každopádně dneska byla ta pětka znamení, že to votočíme
výsledek do odvety výbornej a asi i lepší, než jsme si zasloužili
 
Příspěvků
2,355
Ty vole to je masakr 😁 Pau dneska muž zápasu v 65 minutě měl 7 nahrávek pak jsem to nervama nepočítal sorac🏋️ty emoce u 2 gólů jsem se cítil jak 20lety frajer 😂😂😂 Přítelkyně mi řekla jestli tak budu slavit narozeni dítěte ,řekl jsem jí že tohle ještě nic není to bude teprve hrůza😁😂😁Vyhru nečekal nikdo a co si budeme říkat byli herně lepší ale konečně jsme měli i štěstí a odmakali to dobře , škoda těch zraněných není tam moc možností koho dát
 
Příspěvků
6,454
Pau světově dneska. Podle mě mu někdo pošeptal, co tu Hugo napsal s tím Olsenem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hrozně důležitá výhra.
Teď bude potřeba omezit marodku, vrátit zpět Smalla, Mikiho, snad nebude vážnej Spina...
Ještě to není úplně ztracený letos.

daje :daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
3,520
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Pau světově dneska. Podle mě mu někdo pošeptal, co tu Hugo napsal s tím Olsenem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No stydím se stydím :roll: chytl toho víc jak při výlovu
Jenže teďka nás zase překvapí Bologna a ve čtvrtek další strach :D
 
Příspěvků
3,698
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Pau světově dneska. Podle mě mu někdo pošeptal, co tu Hugo napsal s tím Olsenem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hrozně důležitá výhra.
Teď bude potřeba omezit marodku, vrátit zpět Smalla, Mikiho, snad nebude vážnej Spina...
Ještě to není úplně ztracený letos.

daje :daje: :daje: :daje:

Taky si říkám, v odvetě by měl bejt zpátky Karsdorp, Mchitarjan i Smalling. A pokud dá Villara místo Diawary, tak by to mohlo být zas o něco lepší.

Každopádně ještě zabojovat v lize! Daje
 
Příspěvků
24,048
tyvole, po dlouhý době koukám na čt4, kozohorský normálně jednou umře, než dořekne větu
říct souvětí je pro něj jak dostat od um turman techniku pěti bodů
až vstane, pukne mu srdce
debilovi
 
Příspěvků
24,048
 

scr

Příspěvků
1,773
Sushi napsal:
Víc štěstí než rozumu, daje
Dneska nám Pau zachránil prdel, a to nejen tou penaltou

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
Sice je hrdinou, ze chytil pencli a měl pěkný zákroky, ale ty nohy má levý, nebo si obouva obracene kopačky. Ten balon by mu tak často pujcovat nemuseli


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
5,142
Paráda, tretí super vo vyraďovacej fáze, ktorého sme prehrali. Pau MOTM, pelle dáva potrebné góly.

Nechápem trochu doktorom a ich rozhodnutiu poslať tam Spinazzollu naspät na ihrisko - čo od toho čakali?

Mám pocit že sme v druhom polčase niekedy vypadli kondične, ale uhájil sme to našťastie.

Rovnako nechápem tým rozohravkam od brankára, stopérov atď.... Hráme to po zemi, čo je sympatické, ale dosť riskantné.

Výsledok parádny, tiež to, že sme obrátili stav. Veľká spokojnosť u mňa.
 
Příspěvků
6,454
Zajímavé. Pravda IMHO jako obvykle někde mezi.
I kdyby ti chyběla celá základní jedenáctka, nelze prohrát s Parmou. Na druhou stranu, těch hráčů fakt chybí/chybělo neuvěřitelně moc, a to ne těch, co se třeba kvalitně vezou, ale lídrů.
https://www.football-italia.net/168899/fonseca-blasts-lies-around-roma
 
Příspěvků
24,048
scr napsal:
Sushi napsal:
Víc štěstí než rozumu, daje
Dneska nám Pau zachránil prdel, a to nejen tou penaltou

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
Sice je hrdinou, ze chytil pencli a měl pěkný zákroky, ale ty nohy má levý, nebo si obouva obracene kopačky. Ten balon by mu tak často pujcovat nemuseli


Sent from my iPhone using Tapatalk
Já myslím, že vůbec není fotbalista
Je to házenkář nebo florbalista
A je otázka jestli tam aspoň chytá

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
24,048
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/mn1bl1/ajax_roma_902_calafiori_yellow_card_incident_with/

Krásná scéna :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Top