EL 1/4 Ajax - ROMA

Příspěvků
2,355
To je tím dementní opakujícím nahráváním zpět to je úplně jasné že chyba přijde!!!!100x bych to raději nakopl dopředu než na stopery nebo gólmana a my se nepoucime a pořád to svoje
 
Příspěvků
24,048
Takhle klid couva před balónem jeden můj spoluhráč na hanspaulce, co nikdy nehrál fotbal a nevidí bez brejli, jebu ho po zápase celou cestu domů. Mancini za to tyvole bere i peníze.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,454
Sushi napsal:
Takhle klid couva před balónem jeden můj spoluhráč na hanspaulce, co nikdy nehrál fotbal a nevidí bez brejli, jebu ho po zápase celou cestu domů. Mancini za to tyvole bere i peníze.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
Tož ale Diawara mu to takhle prostě nemůže dát...

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
913
moze mi niekto vysvetlit co ten dement Pelegrini spravil ???koniec polcasu a on ide pri rohovu zastavku s loptou a na polku a sudi odpiska polcas :tlesk: :tlesk: :tlesk: :zed: :zed: :zed:
 
Příspěvků
3,698
Diawara děsnej. Pedro též. Villara na plac. Přehrávaj nás, technicky i rychlostně jsou jinde, my u každýho balonu vždycky pozdějc. Škoda Spinazzoly, ten jim asi jako jedinej dělal problémy. Hrozná škoda toho darovanýho gólu, to už je Diawarova několikátá chyba vedoucí k inkasovanýmu gólu.
 
Příspěvků
3,698
Streamy:

http://liveonscore.tv/soccer-streams/uefa-europa-league/ajax-vs-roma/?streamerName=Weak_Spell&origin=footybite.cc
 
Příspěvků
2,355
Ten závěr 20sekund do konec prodloužení jsme v 16ce soupeře místo aby vybojoval roh nebo ho prošel tak se otáčí a jde směr půlka 🙉🙉🙉 piča mě by jeblo když potřebujeme dát gól ať mi to někdo rozumně vysvětli!!! Štamprlu jsem si musel dát , štěstí že zítra práce jinak by to bylo tak na půl litra 😁 Lopez asi 50x rozehraval neznám tým který to cpe na gólmana více než my , druhý poločas mu to spočítám kolikrát ho spoluhráči budou dostávat pod tlak.Nejaky haluzak by to chtělo, hlavně se neposrat
 
Příspěvků
605
Largo napsal:
Diawara děsnej. Pedro též. Villara na plac. Přehrávaj nás, technicky i rychlostně jsou jinde, my u každýho balonu vždycky pozdějc. Škoda Spinazzoly, ten jim asi jako jedinej dělal problémy. Hrozná škoda toho darovanýho gólu, to už je Diawarova několikátá chyba vedoucí k inkasovanýmu gólu.
amen
 
Příspěvků
913
pau lopez dalsia brutalne zla rozohravka :zed: :zed: :zed: :zed: preboha preco si to davame na kratko,to je toto na nervy !!!
 
Příspěvků
913
ibanez to ne neskutocny dement !!!! vo vapne faul ??? vypadni uz z Rima ty labil--------------pauuu cnas drzi...
 
Příspěvků
6,454
HugoBoss27 napsal:
Už asi i Olsen je lepší jak tenhle s downovým syndromem
To rozhodně není, protože nechytí nic, zatímco Pau je na čáře vynikající. Ty nohy jsou ale bídné. Připomíná mi mě, když jsem ještě chytával. O to je ovšem víc na hlavu, že to tak furt hrají.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,355
Hoši ale kurva oni ho dostávají pod tlak to fakt nikde není aby tak gólmana svoji hráči zajebavali malou domů!!!! Lopez chycena penalta 😉 podržel nás
 
Příspěvků
6,454
Strašná díra, po té chycené pencli dulezitej gól jak zmrd. Nemá holt Onana žrát antikoncepci své ženě.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,520
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
HugoBoss27 napsal:
Už asi i Olsen je lepší jak tenhle s downovým syndromem
To rozhodně není, protože nechytí nic, zatímco Pau je na čáře vynikající. Ty nohy jsou ale bídné. Připomíná mi mě, když jsem ještě chytával. O to je ovšem víc na hlavu, že to tak furt hrají.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

Beru zpět ...omluva
 
Příspěvků
24,048
Víc štěstí než rozumu, daje
Dneska nám Pau zachránil prdel, a to nejen tou penaltou

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Top