Cestujeme do Říma - tipy, doporučení atd.

Příspěvků
3,554
Jak presne jste kupovali listky? Kdyz jsem to zadaval na ofiko webu AS, tak mi to pokazdy kleklo, ze prej web nestiha. Plus mi z AS napsali mail, ze tam prej pro listky musim jedine volat. Nechapu...
 
Příspěvků
3,554
Hele, občas se na stránkách u lístků píše něco o "tessera". Co to znamená? Potřebuju to?

Díky moc
 
Příspěvků
23,906
tessera del tifoso
myslim, že ne
už nějakou dobu to nesleduju, ale v podstatě tessera byla potřeba (nevim jestli to platí ještě dneska) abys mohl koupit lístek do kotle Říma když hraje venku (a snad i mít bydliště v Římě/regionu lazio?) a aby sis mohl koupit permanentku
pochybuju že to má co dělat s jednorázovým nákupem turisty
chceš to nějak víc zjišťovat?
 
Příspěvků
3,554
Sushi napsal:
tessera del tifoso
myslim, že ne
už nějakou dobu to nesleduju, ale v podstatě tessera byla potřeba (nevim jestli to platí ještě dneska) abys mohl koupit lístek do kotle Říma když hraje venku (a snad i mít bydliště v Římě/regionu lazio?) a aby sis mohl koupit permanentku
pochybuju že to má co dělat s jednorázovým nákupem turisty
chceš to nějak víc zjišťovat?

No, v únoru jedu na AC a nikdy jsem ještě lístky na fotbal nekupoval, takže v podstatě ocením každou radu, třeba i jaký místo vybrat. Prolejzal jsem různý topicy, ale i tak budu rád. Díky
 
Příspěvků
23,906
Largo napsal:
Sushi napsal:
tessera del tifoso
myslim, že ne
už nějakou dobu to nesleduju, ale v podstatě tessera byla potřeba (nevim jestli to platí ještě dneska) abys mohl koupit lístek do kotle Říma když hraje venku (a snad i mít bydliště v Římě/regionu lazio?) a aby sis mohl koupit permanentku
pochybuju že to má co dělat s jednorázovým nákupem turisty
chceš to nějak víc zjišťovat?

No, v únoru jedu na AC a nikdy jsem ještě lístky na fotbal nekupoval, takže v podstatě ocením každou radu, třeba i jaký místo vybrat. Prolejzal jsem různý topicy, ale i tak budu rád. Díky

tak mi poši odkaz, kde jsi to o té tesseře viděl
 
Příspěvků
3,554
Sushi napsal:
Largo napsal:
Sushi napsal:
tessera del tifoso
myslim, že ne
už nějakou dobu to nesleduju, ale v podstatě tessera byla potřeba (nevim jestli to platí ještě dneska) abys mohl koupit lístek do kotle Říma když hraje venku (a snad i mít bydliště v Římě/regionu lazio?) a aby sis mohl koupit permanentku
pochybuju že to má co dělat s jednorázovým nákupem turisty
chceš to nějak víc zjišťovat?

No, v únoru jedu na AC a nikdy jsem ještě lístky na fotbal nekupoval, takže v podstatě ocením každou radu, třeba i jaký místo vybrat. Prolejzal jsem různý topicy, ale i tak budu rád. Díky

tak mi poši odkaz, kde jsi to o té tesseře viděl


Nejspis to je tak, jak jsi to psal. bylo to a ofiko webu Rima pro vyjezd na Janov.
 
Příspěvků
6,336
Largo, a už se ti ty lupeny přes ofiko web podařilo koupit? Budu něco podobnýho pravděpodobně řešit v létě na jedno z prvních kol ligy v srpnu.
 
Příspěvků
3,554
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Largo, a už se ti ty lupeny přes ofiko web podařilo koupit? Budu něco podobnýho pravděpodobně řešit v létě na jedno z prvních kol ligy v srpnu.


Jeste ne. kontroluju to kazdy dva dny asi, ale na strankach jeste k prodeji nejsou. Posledni je tam na Sassuolo na 26. 12.
A pres jiny shopy bych to kupovat nechtel.
 
Příspěvků
3,554
Lupeny koupený bez problému. Ještě se chci zeptat, jak dlouho před výkopem bych tam měl bejt?
 
Top