3. zápas skupiny LM, AS ROMA - bayern mnichov

Příspěvků
2,822
To je pecka, DDR, Radja, Manolas, Cole a De Sanctis, by si tady mohli sednout vedle mě a vůbec nic by se nezmněnilo, divák jako divák
 
Příspěvků
2,822
Tak hodnocení:
De Sanctis by dneska nechytil ani rýmu a ať mi nikdo neříká, že minimálně dva goly nemohl mít
Ten krásnej statickej blok, kterej se udělá před vápnem a ze kterýho nikdo nechce ani dopředu ani dozadu, by překonal i dorost FC Počátky
naše záložní řada odběhala asi tolik, jako já, když sem si šel do ledničky pro pivo
Xabi Alonso nejdřív na žlutou sestřelí Žerva, pak na žlutou sestřeli iTurba ale hraje bez karty dál....i když by to asi stejně nic extra nezměnilo
 
Příspěvků
6,417
No ty krávo. My prohrajem za 2 měsíce jeden zápas (a všichni navíc víme jak) a pak přijde totok... Obrana naprostá, ale naprostá katastrofa. To je tím, že každej zápas hraje jiná stoperská dvojice a Kaštan si ještě nekopl. Absolutní nesehranost stoperů. K tomu směšný Cole vedle Robbena a absolutně trapný brankář. De Sanctis je dnes pro smích. Druhej gól, taková šmrtka po zemi, třetí gól jde naproti centru a nestojí v bráně, čtvrtej gól si hodí do sítě jak žáček. Je mi zle. Co se to stalo?
 
Příspěvků
9,059
Pique napsal:
Ja hlavne nechapu, ze tady vzdycky pisete sebevedome kecy jak vsechny prejedem.

!!!! Ja som síce na eurofotbal tiež napísal, že naša záloha je kurrevsky silná, ale tie víťazné pičobviny pred zápasom tiež už nemozem čítať !!!
 
Příspěvků
9,059
Ja sa proste nechcem vyhovárať, Bayern nás prechádza na plnej čiare, sme ako dorastenci pri nich, ale KURV FIX - Neur chytí za 0:1 čistý gol, a potom De Sanctis pusti loptu za seba, ktorá sa ledva dokotula za čiaru a ide od neho pol metra !!!
 
Příspěvků
5,934
Viete čo? Ja toto beriem. Hoši nezvládli momentum a všetko sa to obrátilo proti ním a dosralo, čož Bayern využil na sto percent. V konečnom dôsledku im to môže skôr pomôcť, než uškodiť. Je to šport a facan sa občas hodí, aby ťa vrátil späť na zem.

Nemám ani zďaleka také nervy, jak v pojebanom Turíne.

Roma per sempre! :danko:
 
Příspěvků
2,456
Tak to volno v práci s vyplatilo..Cole na tenhle fotbal vůbec nemá. :( Nedostat už gól, aspoň jeden dát a co nejdřív se z toho oklepat. Vyzdvihnul bych asi je curva sud...

:roma:
 
Příspěvků
6,410
bayern dobře drží formaci a hlavně napadá, zatímco my kolem nich běháme jak baletky. MDS a Cole katastrofa, Mbiwa na mě vůbec nepůsobí jako fotbalista.

Nikam jsme se nedostali, nic neudržíme, všechno ztratíme, hnus. Chtěl jsem napsat že závidím Marimu že tam může být, ale koukat se na tohle musí být utrpení
 
Příspěvků
2,456
danko10 napsal:
Viete čo? Ja toto beriem. Hoši nezvládli momentum a všetko sa to obrátilo proti ním a dosralo, čož Bayern využil na sto percent. V konečnom dôsledku im to môže skôr pomôcť, než uškodiť. Je to šport a facan sa občas hodí, aby ťa vrátil späť na zem.

Nemám ani zďaleka také nervy, jak v pojebanom Turíne.

Roma per sempre! :danko:

:Ok:
 
Příspěvků
14,022
danko10 napsal:
Viete čo? Ja toto beriem. Hoši nezvládli momentum a všetko sa to obrátilo proti ním a dosralo, čož Bayern využil na sto percent. V konečnom dôsledku im to môže skôr pomôcť, než uškodiť. Je to šport a facan sa občas hodí, aby ťa vrátil späť na zem.

Nemám ani zďaleka také nervy, jak v pojebanom Turíne.

Roma per sempre! :danko:

:Ok: :Ok: :Ok: :Ok:

:roma:
 
Top