3. zápas skupiny LM, AS ROMA - bayern mnichov

Příspěvků
14,022
 
Příspěvků
5,142
Tonight´s the night! :sala: :sala:

Som zase koli tomu odmietol akciu na chodbe, ale bude to stat za to, verim tomu.
 
Příspěvků
14,022
DIFFIDATI: -
SQUALIFICATI: -
IN DUBBIO:
INDISPONIBILI: Balzaretti, Castan, Strootman, Borriello, Keita
PROBABILE FORMAZIONE (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Manolas, Astori, Cole; Pjanic, De Rossi, Nainggolan; Iturbe, Totti, Gervinho
BALLOTTAGGI: Cole-Holebas, Iturbe-Florenzi, Yanga-Mbiwa-Astori

Tony napsal:
Tonight´s the night! :sala: :sala:
Som zase koli tomu odmietol akciu na chodbe, ale bude to stat za to, verim tomu.

to je teda velká oběť
 
Příspěvků
2,456
Jsem do desíti v práci. :(((( Ale už od včera řeším, jeszli by nešlo zdrhnout o hodinu dřív, nechco o to přijít. :( Nejvíc se z dnešního večera stejně děsím Boučka...toho nemůžu, ten nevíííí! :)

pojďme AS!!! :roma:
 
Příspěvků
754
zmobilizoval som kamaratov (aj ked su to čelzi, liverpúl a real fans, dnes sa spojili a budu fandit rimu) ! dnes vecer to pozerame v krcme !!! musime zabojovat a ukazat futbalovej europe, ze s nami treba pocitat ! FORZA ROMA !!! :core: :core: :core: :core:
 
Příspěvků
24,007
já jsem kvůli tomu odmítl VIP patro O2 arény na koncert kylie minogue. true story.

takže porco dio! když už se nenajim a neposlintám kylie, musíme trošku něco hrát

daje
 
Příspěvků
14,022
vesměs všechny noviny píšou, že vedle Manolasa nastoupít Yanga-Mbiwa, někdo má i Torosidise na LB, spíš ale čekám Joe Astora s Jamesem Colem
 
Příspěvků
754
klida napsal:
vesměs všechny noviny píšou, že vedle Manolasa nastoupít Yanga-Mbiwa, někdo má i Torosidise na LB, spíš ale čekám Joe Astora s Jamesem Colem
morgan
ashley-mapou-manolas-maicon
DDR-Radžaš-Mire
Žervi-Franto-Turbo

podla mna
------------
trosku sa obavam toho, ze nam bude v strede chybat Keita :-/ ale tak je tam dano
 
Příspěvků
6,417
Postavil bych také Mapoua s Manolasem, Astoriho nechat na lavici. Pokud bude hrát Iturbe, bude to skvělá sestava. Destro s Frančem jsou fajn na Chievo, ale ne na LM nebo elitní týmy Serie A. Spíš je otázka, jestli nastoupí Flore nebo iTurbo, ale jsem za Iturbeho. Nalevo doufám v Ashleyho, Cholevase bych dával spíš právě na ty Chieva, aspoň zatim. Keity škoda, ale nejspíš by stejně nehrál, protože Dani nebo Radja sedět nebudou...

Těším se kurevsky, pojďme na ně, srazit tomu tikytakovi, co zprasil skvělej Heynckesův Bayern, hřebínek!
¨
DAJEEE!!!
:daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
2,456
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Postavil bych také Mapoua s Manolasem, Astoriho nechat na lavici. Pokud bude hrát Iturbe, bude to skvělá sestava. Destro s Frančem jsou fajn na Chievo, ale ne na LM nebo elitní týmy Serie A. Spíš je otázka, jestli nastoupí Flore nebo iTurbo, ale jsem za Iturbeho. Nalevo doufám v Ashleyho, Cholevase bych dával spíš právě na ty Chieva, aspoň zatim. Keity škoda, ale nejspíš by stejně nehrál, protože Dani nebo Radja sedět nebudou...

Těším se kurevsky, pojďme na ně, srazit tomu tikytakovi, co zprasil skvělej Heynckesův Bayern, hřebínek!
¨
DAJEEE!!!
:daje: :daje: :daje:

za tu poslední větu s Bayernem za mě :Ok: :Ok: :Ok: :Ok: :Ok:
 
Příspěvků
754
gazzettagiallorossa.it

Ecco le probabili formazioni del match di martedì sera all’Olimpico.

ROMA (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Manolas, Astori, Torosidis; De Rossi, Pjanic, Nainggolan; Florenzi, Totti, Gervinho.

A disposizione: Skorupski, Yanga-Mbiwa, Cole, Paredes, Ljajic, Iturbe, Destro.

Allenatore: Rudi Garcia

BAYERN MONACO (4-3-3): Neuer; Boateng, Benatia, Dante, Bernat; Lahm, X. Alonso, Alaba; Robben, Lewandoski, Muller.

A disposizione: Reina, Rafinha, Rode, Hojbjerg, Ribery, Gotze, Pizarro.

Allenatore: Josep Guardiola
 
Příspěvků
2,823
Nechci aby hrál Astori
Mám strach o naší záložní řadu, když se někdo zraní, nebo bude v 75. vyřízenej, je tam už jenom Paredes a Učan
možná by tam na posledních pár minut mohl naskočit Florenzi, ale aby ho Rudi nechtěl nechat hlídat Alabu :think:
Kurva sem nervozní
 
Příspěvků
332
kluci dnes se musi vyhrat. To je ostuda ze vypsali doma na nas kurz 4,1. Co si kurna mysli ze jsme???? :grr: Forza roma vyhrajem 2 nebo 3:0 forza roma
 
Příspěvků
5,142
Ja som zvedavý aj na Mehdiho, ako sa mu bude dariť. Tá zostava Bayernu je neuveriteľne nabitá, som nervózny pred večerom.

 
Příspěvků
5,934
Pokiaľ Radja s Danielom hneď na začiatku trochu pokopú Alonsa a Toro to vľavo nejak zvlášť neposere (Rudi tam chce očividne praváka, aby hral do ihriska s Robbenom), tak ich zničíme. On ten výsledok z víkendu vyzerá strašidelne, ale v reále tá ich hádzaná rozhodne žiadný zázrak neni a majú sakra problém s rýchlymi brejkami, v ktorých momentálne Rím patrí k najlepším v Európe.
 
Příspěvků
332
Tak ukol cislo jedna nepostit do behu Robbena a nenechat ho hrat v 16ke bo ten vocas udela pokutovy kop z niceho. Tak to som zvedavy ci Benatia bude mat koule nastupit a zoci voci sa pozdravit byvalym spoluhracom po tom za akych okolnosti plachol od nas..
 
Příspěvků
912
dnes nas pozeraju miliony ludi.............na dnes som bachol dovolenku,na tento velky sviatok som musel.........,najvacsi zapas Rima za posledne roky .......tesim sa uz niekolko dni ako mali chlapec...........gervinho odpocinuty ,to moze byt velka zbran ,mame velmi silnu zalohu a rychly utok,treba na byaern vybehnut bez stipky respektu a zahryznut sa do nich od zaciatku ............najviac sa tesim na vypredane olimpico a pekelnu atmosferu .....dufam ze aj dnes bude čempionsssssssss :hahaha: :sala: FORZA ROMA !!! :daje: :daje: :danko: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :roma:
 
Top