11. kolo, ROMA-milan

Příspěvků
5,141
Mick napsal:
Tieto VAR penalty su šialene to je na smiech čo sa piska. Každopadne nie je to žiadna vyhovorka pretože raz to pomože jednemu raz druhemu.
VAR nam pomohol s dvoma milimetrovymi offsajdmi predtým...
Penalta bola podľa mňa. 50/50.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Příspěvků
6,242
Že proti nám Cyprián Tatarusanu udrží nulu může mít jedinou příčinu. A to je bohužel absence střely na bránu.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,707
Máme co dělat, abychom vyrostli. Ale potenciál máme, to zas ne že ne.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,202
Sushi napsal:
Máme co dělat, abychom vyrostli. Ale potenciál máme, to zas ne že ne.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

Kde vidíš potenciál?? Promiň, ale jediný kdo má potenciál je Pele, který stejně po sezoně odejde.
 

scr

Příspěvků
1,696
Hrajem spatne dopredu a ještě jsou levý 24 střel a jen 8 trefi branu a ještě doprostředAC zaslouzene


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
1,236
Na konci chybalo trochu štastia ale netreba si zbytočne nič nahovarat ten priebeh zapasu zmenila červena. Kym hralo Milano v 11 tak malo zapas pod kontrolou. Ale ako poznam Mourinha tak tymi poslednymi minutami zahovori priebeh celeho zapasu a fakt že to je zatial len kopirovanie minulej sezony čo je velmi slabe na jedneho z najdrahsich trenerov sveta
 
Příspěvků
6,242
Nejen štěstí, ale taky aby Maresca nebyl piča. Zákrok Kjaera na Pellegriniho byl 10x víc faul než Ibaneze na Ibru. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je sračka. Že jsme na ně 11:11 neměli, nesporuju.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,100
Já jsem násrany na Mourka jak proti Neapoli, Cagliari i teď proti AC dá sestavu na chuja hrajeme pomalu posrane bez chutí!!!Až tohle pochopí že někteří jeho borci tam teď nemají co dělat tak se možná i zvedneme je nějaký střední záložník horší co sedí na lávce nebo na tribuně jak Cristante????Až nám teče do bot tak začneme hrát protože střídá ale ti hráči mají hrát od začátku.Mel by mu to už v Římě vysvětlit vždyť takový trenér to musí vidět zvedli jsme se proti 10 což je pozitivní ale celkově je prohra zasloužená do té doby jsme nehráli vůbec nic
 
Příspěvků
2,776
Tak nám odpustili penaltu a koukalo by se na to jinak, ale stejně, to je jak přes kopírák
vystřelit neumí nikdo, nikdo nedá přihrávku z první (to bych napočítal na prstech jedný ruky, kolikrát sme si to ťukli), nikdo si nezpracuje balon pořádně, každej si k tomu v klídku stoupne, počká, až k němu přiběhne obránce a pak dělá kličku ze stoje
přímáky, rohy...to tam není někdo, kdo by to uměl kopnout?
naše obrana je k smíchu...
hrozný
 
Příspěvků
3,397
Jsem naštvanej mna Marescu, ale je fakt, že my prostě dlouhodobě hrajem, až když nám teče do bot.

S rohama nesouhlasím, Pelle i Veretout solidní kopací tecnika. Štve mě, že hraje fut Micki a Cristante. Jinak souhlas, málokdo se snaží, každej alibisticky nahrává nejblžšímu hráči. AC strojově přesný, každej dycky věděl, co a jak má hrát. A to si myslím, že kvalitativně to nejsou zas tak odlišný týmy. Ale oni přesně ví, co a jak a kdy hrát. My to hrajem na náhodu. Děs.

Ten prokauč se Sarrim mě bude hodně dlouho mrzet.

Daje!
 
Příspěvků
6,158
Gól na konci napovídá, že to není až takový průser. Opak je ale pravdou. Ten rozdíl byl enormní. Přikláním se k názoru, že ve hře dopředu spoléháme na individuální dovednosti jednotlivých hráčů. Jestli to Pelle dobře rozdá, jestli Tammy uteče nebo jestli Nicolo obejde aspoň 2 hráče. Bylo mi jasné že ani božský Mourinho nedokáže v prvním roce udělat z rozbitýho Říma mašinu. Proto nechci hned dělat závěry, ale čekal jsem, že předá hráčům zkušenosti z oblasti taktiky. Že každý bude vědět co a kde má dělat. Když jsme měli na začátku tu šňůru asi 6 zápasu bez prohry, tak jsem si právě říkal že i když to není herně ideální, tak tam ten faktor Mourinho někde funguje. Ten tým má potenciál, ti hráči potrebujou jen probudit a nasměrovat. Ještě pořád chci věřit že to José zvládne. Kdo jiný když ne on?
Milan byl lepší, bez ohledu na penaltu, která byla víc než přísná. Je až zázrak že jsme po 4 prohrach stále na místě pro LM. Ta doba kdy byly Milany v prdeli, Lazio za nama a Bergamo někde v půlce jsou pryč. Konkurence je každý rok větší a je potřeba aby to viděli i ti nahoře. Kdo usne na vavřínech půjde z kola ven. Proto je potřeba to podpořit prachama, bez toho to nepůjde. Shrnul bych to tak, že máme víc než na KL, ale na LM to nevidím. Takže 5.misto a EL a budovat to, dat prostor trenérovi a zkusit stáhnout tu mezeru, kterou je mezi Milanama a zbytkem ligy.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,707
masterhunter napsal:
Sushi napsal:
Máme co dělat, abychom vyrostli. Ale potenciál máme, to zas ne že ne.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

Kde vidíš potenciál?? Promiň, ale jediný kdo má potenciál je Pele, který stejně po sezoně odejde.

podle mě máme několik kvalitních hráčů, který jsou schopný růst ne tolik jako jednotlivci, ale jako celek. abraham, shomudorov, miki, zaniolo, pelle, jordan, karsdorp, i ten vina (ale on ani elsha neni jelito kopyto, plus máme ty mlaďase, co taky nevypadaj tak blbě) - kdyby věděli, co maj na tom hřišti v klíčovejch momentech dělat, vypadalo by to úplně jinak. jsme lehce impotentní, protože se nám třesou kolena ve finálkách, ale to zas je i proto, že jsme špatně pozičně, takže to kolikrát není kam dát a chtěli bychom jít až do kuchyně (klasicky např. když do vápna zaběhne bek, udělá svýho hráče a... nic). ale jelikož nevíme, co dělat, tak to milán odstál v suchym triku. myslim, že nám chybí hlavně klid a odvaha, možná zatim i schopnost řešit věci jednoduše
 
Příspěvků
3,259
Měl jsem noční a nahraný zápas jsem koukal po práci doteď ....do piče ...pořád na top 4 neumíme....hodně věcí to už padlo....sere mě to kurva :oops: nemyslím si že se to zlepší a sedne...spíš ti hráči zachvilku umřou...levá strana čeká na Spinu?! a pravá Rick je hotová
 
Top