11. Kolo AS Roma - Lecce

Příspěvků
2,429
To je hodně smutný příběh...

K čemu je na lávce Kohout? Na posledních pět minut?
 
Příspěvků
2,429
Zale nejbrutálnější centr co jsem od něj viděl. Azmoun hlava jak zvon.

Máš štěstí Luko, máš štěstí. Pěkný tělo kurva, tak to má být!
 

scr

Příspěvků
1,773
No teda ten závěr kurva stesti, jinak celej zapas bez pohybu hracu… hruza ale tři body beru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,355
Kurva mazec(kardio na srdíčko jak CYP) ale druhá půlka špatná co si budeme říkat, nechápu že nestřídá dříve ikdyz zrovna ty kraje 🤷 ty bych nestřídal.Polacek 4 chyby celkem velké naštěstí pro něho za nádherný centr 👌Mimochodem ty centry máme hrozné a ten Dan no nezlobte se na mě ten je úplně mimo ten ať táhne zpět do Anglie, třeba se zvedne ale zatím katastrofa a nejhorší Lukaku už třetí šanci musel dát a snad to borce nakopne, každopádně se těším až Mourek ukončí angažmá a tenhle kádr převezme někdo jiný ( třeba Conte) myslím si že jde hrát lepší fotbal než co předvádí ikdyz úplná hrůza to dnes nebyla
 
Příspěvků
3,520
Kurva mazec(kardio na srdíčko jak CYP) ale druhá půlka špatná co si budeme říkat, nechápu že nestřídá dříve ikdyz zrovna ty kraje 🤷 ty bych nestřídal.Polacek 4 chyby celkem velké naštěstí pro něho za nádherný centr 👌Mimochodem ty centry máme hrozné a ten Dan no nezlobte se na mě ten je úplně mimo ten ať táhne zpět do Anglie, třeba se zvedne ale zatím katastrofa a nejhorší Lukaku už třetí šanci musel dát a snad to borce nakopne, každopádně se těším až Mourek ukončí angažmá a tenhle kádr převezme někdo jiný ( třeba Conte) myslím si že jde hrát lepší fotbal než co předvádí ikdyz úplná hrůza to dnes nebyla
IMG_7342.jpeg
 
Příspěvků
2,429
Dovolím si pár bodů

1) Ten Kristensen u nás dělá co?
2) Sanchez vypadal, jak kdyby balón neviděl rok, snad se dostane do formy.
3) Budu se opakovat, ale Bryan top.
4) Elsha se mi zdá lepší na hrotu.
5) Lukaku hrál hrozně, chlap jak hora a nechá se odstavit jak mladší žáček z okresu, hlavičku nevyhrál ani jednu, ale rozhodl, úlohu splnil budiž, snad to pomůže psychice.
6) Kdyby se Karsdorp naučil centrovat jak bránit, byl by daleko platnejsi.
7) Rui dneska podržel.
8) Dybalito měl sice podle mě kopat penaltu, zahodil pár šanci, ale zase oba góly šly z jeho rozehrávky a na druhý rovnou nahrál. Snad se nezranil.
9) Mourek nedostal červenou !!!
10) Verim, že Zale bude platný, je mu 21 let a tolik hejtu si nezaslouží !!
11) Azmouna neznám, dneska jsem ho viděl asi poprvé 🤣 ale ta hlava byla ukázková.
12) Přesně takový zápas jsme potřebovali, tohle nás musí nakopnout.
13) Zcela upřímně a objektivně si Lecce nezasloužilo prohrát.
 
Příspěvků
24,048
Dovolím si pár bodů

1) Ten Kristensen u nás dělá co?
2) Sanchez vypadal, jak kdyby balón neviděl rok, snad se dostane do formy.
3) Budu se opakovat, ale Bryan top.
4) Elsha se mi zdá lepší na hrotu.
5) Lukaku hrál hrozně, chlap jak hora a nechá se odstavit jak mladší žáček z okresu, hlavičku nevyhrál ani jednu, ale rozhodl, úlohu splnil budiž, snad to pomůže psychice.
6) Kdyby se Karsdorp naučil centrovat jak bránit, byl by daleko platnejsi.
7) Rui dneska podržel.
8) Dybalito měl sice podle mě kopat penaltu, zahodil pár šanci, ale zase oba góly šly z jeho rozehrávky a na druhý rovnou nahrál. Snad se nezranil.
9) Mourek nedostal červenou !!!
10) Verim, že Zale bude platný, je mu 21 let a tolik hejtu si nezaslouží !!
11) Azmouna neznám, dneska jsem ho viděl asi poprvé 🤣 ale ta hlava byla ukázková.
12) Přesně takový zápas jsme potřebovali, tohle nás musí nakopnout.
13) Zcela upřímně a objektivně si Lecce nezasloužilo prohrát.
Hezkej souhrn

Jinak teda, umíme si to udělat hezky.
Tyhle zápasy, když dal dva góly do pule a vyhraješ 2:0,proste vyhraješ.
Když si to umíš udělat tak jako my, tak během toho padneš do deprese a pak to slavíš jak ligu mistrů :lol:
Góly super, měli jsme jich dát mnohem víc, přesně jsem tušil, ženám jednou někdo takhle ulitne... Že nějakej goly/góly dáme bylo jasný, ale současně to smrdelo do poslední vteřiny... No, dobrý na mentální posílení, snad si nikdo nic neudělal.
 
Last edited:
Příspěvků
3,698
Ted jsem dokoukal relive a nestacil se divit. Bove skvelej, je hrozny, ze on vybojuje mic a nasledne ho musi znova sam dobihat a rozehravat.
Infarktovej zaver, ale nadhera. Rui dneska podrzel. Proc Mou tak pozde strida? Dneska hodne sanci, ale hrozne spatna finalka. Bryanovi budu muset poslat do Rima omluvnej venec kytek, hraje vyborne. Ndicka v lese. Karsdorp spatny centry. Mancini chyboval pri prvnim golu, nevystoupil. Aouara jsem zaregistroval az po konci, kdyz ho Mou objimal. El Sha to samy.

Jedem dal, tri body klicovy. Vic prostoru pro Celika, Azmouna a snad Sanchese. Daje!
 
Příspěvků
3,698
Hezkej souhrn

Jinak teda, umíme si to udělat hezky.
Tyhle zápasy, když dal dva góly do pule a v hraješ 2:0,proste v hraješ.
Když si to umíš udělat tak jako my, tak během toho padneš do deprese a pak to slavíš jak ligu mistrů :lol:
Góly super, měli jsme jich dát mnohem víc, přesně jsem tušil, ženám jednou někdo takhle ulitne... Že nějakej goly/góly dáme bylo jasný, ale současně to smrdelo do poslední vteřiny... No, dobrý na mentální posílení, snad si nikdo nic neudělal.

Roman Way….
 
Příspěvků
2,355
Elsha podle mě na kraji dobrý 😉 nebál se hrát a jako jeden z mála nehraje nahrávky zpět na stopery
 
Příspěvků
6,454
Pfff... Já dokoukal až teď, to zas bylo, co? Vše podstatné už bylo řečeno. Kristensen tu nemá co dělat, Ndicku bych ještě nezatracoval, ale toho Smallinga by to už fakt chtělo.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,471
Silnej moral na konci. Lukaku ty rozhodující momenty umí.

Podle mě jsme si vyhrát zasloužili, Dybala zabil dvě šance, nicméně je naprosto rozdílovej.

Cristantemu se stalo co, že je snad nejlepší univerzál na světě? :)) Po minulý sezoně neskutečnej obrat.
 
Příspěvků
2,355
Dneska Mourek říkal že chce ať Dybala nejede do Prahy aby ho prošetřil,on to odmítl že chce být s týmem 😎 Taky říkal že penaltu neměl kopat ani primaky aby se nezranil 🤷 Vím že jednou už se mu to u nás stálo že se zranil jak penaltu proměnil a ještě jsem snad četl (překladač) že Lukaku snad neproměnil první penaltu v Itálii je někdo schopný říct jestli je to možné 😉
 
Top