10.kolo Inter - ROMA

Příspěvků
1,332
Prehra s Interom není nič zle začo by sa malo nadávať.
Ale tá deštruktívna hra to je strašne. To ani není žiadna taktika proste im povie "stať braniť" a hotovo. Čerešnička na torte sú tie geniálne striedania ked 80 minút nemáš žiadny taktiku nič nespraviš smerom dopredu a na 10 minút tam pošleš troch utočnikov ktorí sú úplne stratený nevedia čo hrať nemajú lopty no zúfalstvo.
Ja sa len pýtam že stymto pseudofutbalom si naozaj niekto myslí že sa dá v lige uspieť?
Noazaj tam niekto v tretej Mourinhovej sezóne vidí nejaký posun niečo nové niečo čím by sa raz dalo práve takéto tímy ako Inter zdolávať ?
A na zranených hráčov sa mozeš vyhovárať keď mužstvo hra dobre ale chýba ti individuálna kvalita ale toto není ten prípad.
 
Příspěvků
2,434
No...je to hnus, ale prohra 1:0 je pro nás malý vítězství. Inter o třidu jinde, hodně smutný zjištění.
 
Příspěvků
2,399
Nejsmutnější je, že tak hrozný tým nemáme. I přes všechny úspěchy z posledních dvou let, díky za ne, je ale chyba trenéra, že hrajeme takovou tužku.

Jedinou pozitivu vidím v Bryanovi, který podává stabilně slušný výkony.
 
Příspěvků
2,434
To je pravda, Cristante tuhle sezonu drží hodně vysokou úroveň svých výkonů. Včera mohl dat i gól...jako jedinej.
 
Příspěvků
6,397
Někdo tu mluví o výmluvách a já nevím čem všem, ale já jsem v tomhle ohledu v tom případě rovněž "výmluvář". S těma pěti oporama by to mělo aspoň šanci vypadat jinak. Ano, kdybysme tohle předvedli v nejsilnější sestavě, neřeknu popel a hejtím též. Ale takhle? Budu a priori předpokládat, že když jsme takhle blbě hráli s tímhle, že bysme to hráli aj se Smallem vzadu, Sanchesem uprostřed, Spinou místo Zaleho, Dybalou a Pellegrinim? To fakt nejde, to takhle od klávesnice z frustrace vybombit a hotovo.

Z naší včerejší základní sestavy by se do základu Interu vešel nanejvýš ten Lukaku. To hovoří za vše.
 
Příspěvků
1,521
Řím za včerejší první půli ani jednou nevystřelil, což se mu naposledy stalo v sezóně 2004/2005.
 
Příspěvků
6,397
Řím za včerejší první půli ani jednou nevystřelil, což se mu naposledy stalo v sezóně 2004/2005.
Skoro to vyšlo. Bez pěti opor, a co si budem, je to 5/6 nejklíčovějších hráčů, nebo minimálně 5/7, když budu respektovat realitu a Cristanteho pozici v týmu. Proti nejsilnějšímu týmu soutěže na jejich stadionu, v nejtěžším zápase sezóny. Já mu tohle prostě nezazlívám. Vyhrálo se 4x v řadě, teď to tam zkusil na bod, o deset minut to po individuální chybě nevyšlo. Shit happens. Snad se ti marodi konečně dají do kupy, teď kupodivu není vložené kolo. A uvidí se.
 
Top