10.kolo Inter - ROMA

Příspěvků
2,007
Telly.cz má akci na 3 měsíce za 250 na velký balíček včetně Nová sport. Kde je i italská. Už mě ty streamy lezou krkem.
 
Příspěvků
2,007
naše hra dopředu je něco otřesnýho
To není hra. To nemá s hrou nic společnýho. Neudrzime balón déle než 10 sekund.

Lukaku je tam zbytečny. Balón nedostává. A když, tak nepodrzi ani chvilku. Nikdo nepodrzi balón, nikdo nerozehraje. Raději ať tam dá dalšího obránce a můžeme betonovat.

To je ke zbliti. Oni hraji fakt super fotbal, na to je radost se dívat, okamžitý presing, nedávají ani kousek prostoru, všechno je organizovaný.

Holt střed tabulky je všechno na co máme.

Vsadil bych si na 0 střel na branku.
 
Příspěvků
1,912
Polák je úplně zbytečný tam to je parodie, relativně dobře branime ale do ofenzívy nic , útočníci ti mají těžké jen nakopy na ně, tohle uhrát na vid bude zázrak bohužel asi na nic víc nemáme tak proto jsou tak drcení.pohyb žádný a otevřít to tak nás úplně rozjebou
 
Příspěvků
2,750
Komu? Jakej balon? Dostal za celej zapas dva, kdyz uz ho mel, tak nejblizsi spoluhrac byl tricet metru od nej
ach jo
 
Příspěvků
2,007
Za posledních 15 minut byl u balónu nejméně 4x, 3x v útoku, ani jednou nenahrál, pokaždé trefil protihráče. Spoluhráči byli kousek od něj. Divas se blbě. Jednou od brány, kde se nechá předběhnout jak malé dítě, místo nahrávky.

Pokud betonuju, tak takovej hráč je úplně k ničemu.
 
Příspěvků
1,912
Lukaku zbytečný určitě není nedostál pořádný míč, zbyteční jsou krajní beci 🤦 katastrofa co hrají Polak úplny traged a Dan to samé jak bránil při gólů!!!Nebudu výkon dneska nějak více hanit protože prostě nemáme kvalitu a to tak prostě je.
 
Příspěvků
2,750
jednou dostal balon do nabehu od El Shy nahovno, nasledne se to k nemu odrazilo, kdyz se vracel z ofsidu, potom mu to dal Cristante, kterej od nej byl na tri metry, jak psovi a ano, pri braneni standartky se nechal predbehnout, opet, nemel komu dat, kdyz se branilo v jedenacti
opet kopani do utocnika
podle tvoji logiky by se mel vyhodit kazdej, kdo se dostal na souperovu pulku
 
Top