10.kolo Inter - ROMA

Příspěvků
2,399
jednou dostal balon do nabehu od El Shy nahovno, nasledne se to k nemu odrazilo, kdyz se vracel z ofsidu, potom mu to dal Cristante, kterej od nej byl na tri metry, jak psovi a ano, pri braneni standartky se nechal predbehnout, opet, nemel komu dat, kdyz se branilo v jedenacti
opet kopani do utocnika
podle tvoji logiky by se mel vyhodit kazdej, kdo se dostal na souperovu pulku



Nikdo nekope do útočníka proboha. Podle tvé logiky bych měl kopat do Elshy. Vzhledem k proporcím Lukaka a hranému stylu bych očekával, že dokáže podržet balón, nechat se faulovat, v dobrém případě rozehrát. Evidentně hlava dělala dnes svoje. Platnejsi by podle mě byl teda kohout, jestli jsme měli hrát na náhodne brejky.

Každopádně za dnešek tam není koho pochválit pořádně. Otresna hra.
 
Příspěvků
912
:zed:prisli sme hrat na remizu a tak sme aj dopadli,zasluzena prehra po hnusnom nefutbalovom vykone:sick::sick:Kristensena poslat naspet do Anglicka aj s maslickou neskutocne kopyto !!,stoperi pri gole na smiech,SMALLING rychlo sa udzrav ....
 
Příspěvků
912
Kua ať výhodi toho lukakua. To je nejzbytecnejsihrac dneska.
:rolleyes:to snad nemyslis vazne ,chudak tam nedostal jednu normalnu nahravku,nemal od koho..........za polku sme skoro ani nepresli a ak sme mali loptu hned stratili,vykon na grcanie,,,,,dnes mi je luto patricia
 
Příspěvků
1,521
Hoši, hlavně se nehádejte mezi sebou. Ti modročerní namistrovanci se kurva museli nadřít na ten gól. Kdo ví, kdyby Di Marco neodcentroval přes Kristensena, který bude určitě vynikat v druhý anglický lize, tak se to zvládlo. Nevyšlo to. Inter jede na titul a je prostě jinde herně, než zbytek calcia. Teď je třeba porážet v lize nejen ty slabší a hlavně, mít co nejméně zranění.
 
Příspěvků
2,399
:rolleyes:to snad nemyslis vazne ,chudak tam nedostal jednu normalnu nahravku,nemal od koho..........za polku sme skoro ani nepresli a ak sme mali loptu hned stratili,vykon na grcanie,,,,,dnes mi je luto patricia

Ne, myslím to naprosto vážně. Mourek hraje beton, nic jiného ani v podstatě nešlo hrát, tak v tom případě nám je takový hráč vepředu zbytečný. Buď tam dám rychlejšího Belotiho, nebo posílím obranu, a to není nic proti Romelovi. A on tam má dva útočníky, kteří se pomalu nedostanou k balónu, na posledních 15 minut za stavu 0:0, kdy očekávám tlak Interu a sám vím že gól už nemám.
 
Příspěvků
193
Budme realisti. Nikdo jsme asi necekali, ze budeme prehravat takhle rozjetej Inter. Kor jeste s tema zranenima co mame a u nich doma. A vsichni vime jak José hraje proti silnejsim tymum. Ale je pravda, ze jsem cekal vic, nez jednu strelu, to je pravda. Lukaka bych urcite nevinil, ten proste nemuze udelat z hovna bic. Kdo byl ale podle me dneska extremne slaby, tak urcite Bove, Zalewski, Karsdorp a asi i Paredes. Myslim si ze urcite mel Salvatore stridat driv. Skoda, ten bod, kterej bysme urcite brali vsema deseti byl realny
 
Příspěvků
1,521
Budme realisti. Nikdo jsme asi necekali, ze budeme prehravat takhle rozjetej Inter. Kor jeste s tema zranenima co mame a u nich doma. A vsichni vime jak José hraje proti silnejsim tymum. Ale je pravda, ze jsem cekal vic, nez jednu strelu, to je pravda. Lukaka bych urcite nevinil, ten proste nemuze udelat z hovna bic. Kdo byl ale podle me dneska extremne slaby, tak urcite Bove, Zalewski, Karsdorp a asi i Paredes. Myslim si ze urcite mel Salvatore stridat driv. Skoda, ten bod, kterej bysme urcite brali vsema deseti byl realny
No, Karsdorp byl na té lavičce hodně slabý no. Asi jsi myslel Kristensena? Toho doufám pošleme zpátky s mašličkou do Leedsu.
 
Příspěvků
6,397
Telly.cz má akci na 3 měsíce za 250 na velký balíček včetně Nová sport. Kde je i italská. Už mě ty streamy lezou krkem.
Mám je nafurt, už druhý rok. Se streamy mi došla trpělivost. Nova Sport 1+2+3+4, Premier Sport 1+2, Sport 1+2. Je tam v zásadě všechno.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
6,397
Chyběla nám půlka základní sestavy proti nejsilnějšímu týmu v Itálii. Z naší dnešní soupisky by u nich hrál základ maximálně Lukaku. To je vše, co bych k tomu do vaší diskuse chtěl dneska říct.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,399
Mám je nafurt, už druhý rok. Se streamy mi došla trpělivost. Nova Sport 1+2+3+4, Premier Sport 1+2, Sport 1+2. Je tam v zásadě všechno.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Dokud fungoval acestream nebo sopcast, tak jsem jel na streamech, ale teď už pomalu nešly najít linky.

Za mě super Telly 😊
 
Příspěvků
2,304
Chyběla nám půlka základní sestavy proti nejsilnějšímu týmu v Itálii. Z naší dnešní soupisky by u nich hrál základ maximálně Lukaku. To je vše, co bych k tomu do vaší diskuse chtěl dneska říct.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Ještě by hrál základ Bryan ten hraje v základu pod každým trenérem ten by snad hrál i v City 😂
 
Příspěvků
2,304
Upřímně já nebyl ani nasrany a v napětí dneska 🤷 nervy jsem měl proti Monze a když jsem viděl jak se hrálo proti ním tak jsem dneska zázrak nečekal ještě, když je tolik zraněných.Že by přehráli Inter u nich když nepřehrají Monzu o 10 😁 to fakt ne navíc, když hrají bez pohybu a chutí útočit aspoň trochu 🤔 nakopy na 60 metrů protože záloha stojí o krajích se nebudu bavit, ale dneska hráli ti nejhorší co Řím má (Polák simulant začínám ho nenávidět a Dan ten ať táhne do Anglie)
 
Příspěvků
23,975
viděl jsem druhou půli. vypadalo a dopadlo to asi přesně tak, jak se čekalo. ale současně do tý osmdesátý jsem věřil, že nám tam padne nějaká standardka a urveme 3 body... no, zázrak se nekonal, jdeme dál, nemá cenu dělat vědu ani z výsledku ani z toho, jak jsme slabý. ale blíží se nám leden, snad někdo přijde, někteří ti hráči vypadají strašně (já úplně nechápu zejména pány kristensena a ndicku).
 
Příspěvků
2,304

přes překladač ale ty kecy 🤦Mourinho zklaman porážkou Interu​

Šéf Říma José Mourinho vyjádřil zklamání z dnešní porážky s Interem.
Portugalský technik mluvil s romskou televizí krátce po závěrečném hvizdu, přestože kvůli vyloučení nemohl vést tým od postranní čáry.
"Samozřejmě jsem zklamaný." Je mi líto kluků i výsledku. Vynaložili velké úsilí a nakonec z toho byl odvrátitelný gól. Za to se omlouvám."

„Myslím, že všichni cítí, a nejen můj, že zápas by skončil remízou. Se všemi těmito obtížemi byl tým velmi klidný. Pak se zdálo, že došlo k varování pro vybrané hráče: dva střední obránce Mancini a Ndicka a pozičnější záložníky Cristante a Paredes. Při první žluté Inter okamžitě nahradil Pavarda, zatímco my to nedokážeme.
„Kluků je mi líto, odvedli velké úsilí a gólu se dalo naprosto vyhnout. Mrzí mě to i proto, že k mým hráčům není příliš velký respekt, protože bezprostřední přístup rozhodčího k Ndickovi a Mancinimu vše dokazuje.“
"Ale jsem spokojený s konceptem týmu, který zápasí navzdory zraněním, který se probojuje navzdory skvělému daru od Lega Serie A, který nás nechal hrát dnes poté, co jsme hráli ve čtvrtek večer." Proto jsem smutný – protože jsme si zasloužili víc. Není tu dostatečný respekt k mým hráčům."
Ještě dodám že hráči jsou vlastně spokojení dneska 😁 aspoň z toho co jsem četl tak bod měli brát
 
Příspěvků
6,397
Faktem je, že když v týdnu výjimečně není vložené kolo, neposrali by se, kdyby nás nechali hrát zítra... Ač by to máloco změnilo.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
1,521
viděl jsem druhou půli. vypadalo a dopadlo to asi přesně tak, jak se čekalo. ale současně do tý osmdesátý jsem věřil, že nám tam padne nějaká standardka a urveme 3 body... no, zázrak se nekonal, jdeme dál, nemá cenu dělat vědu ani z výsledku ani z toho, jak jsme slabý. ale blíží se nám leden, snad někdo přijde, někteří ti hráči vypadají strašně (já úplně nechápu zejména pány kristensena a ndicku).
Přesně jak píšeš. Ten pocit, když se brání a vedle sebe stojí Ndicka a Zale. Z prvního Rudiger nebude ani kdybys prosil zlatou rybku a z druhýho může být tak maximálně nějaký model na reklamy pro tattoo salony.... a nebo na krémy :mrgreen:
 
Příspěvků
1,521

přes překladač ale ty kecy 🤦Mourinho zklaman porážkou Interu​

Šéf Říma José Mourinho vyjádřil zklamání z dnešní porážky s Interem.
Portugalský technik mluvil s romskou televizí krátce po závěrečném hvizdu, přestože kvůli vyloučení nemohl vést tým od postranní čáry.
"Samozřejmě jsem zklamaný." Je mi líto kluků i výsledku. Vynaložili velké úsilí a nakonec z toho byl odvrátitelný gól. Za to se omlouvám."

„Myslím, že všichni cítí, a nejen můj, že zápas by skončil remízou. Se všemi těmito obtížemi byl tým velmi klidný. Pak se zdálo, že došlo k varování pro vybrané hráče: dva střední obránce Mancini a Ndicka a pozičnější záložníky Cristante a Paredes. Při první žluté Inter okamžitě nahradil Pavarda, zatímco my to nedokážeme.
„Kluků je mi líto, odvedli velké úsilí a gólu se dalo naprosto vyhnout. Mrzí mě to i proto, že k mým hráčům není příliš velký respekt, protože bezprostřední přístup rozhodčího k Ndickovi a Mancinimu vše dokazuje.“
"Ale jsem spokojený s konceptem týmu, který zápasí navzdory zraněním, který se probojuje navzdory skvělému daru od Lega Serie A, který nás nechal hrát dnes poté, co jsme hráli ve čtvrtek večer." Proto jsem smutný – protože jsme si zasloužili víc. Není tu dostatečný respekt k mým hráčům."
Ještě dodám že hráči jsou vlastně spokojení dneska 😁 aspoň z toho co jsem četl tak bod měli brát
Tohle bude ještě utrpení do konce sezóny. A já to nebudu mít ani za zlým zdejším fanouškům, kterým už dochází trpělivost a místo sledování Říma se věnují něčemu příjemnějšímu. Prohra s Interem se dá pobrat. Ale hlavou ti šrotuje, že si se s týmem nedostal za půlku, 95 minut si sledoval, jak nás práskají. Chyběli hráči, ale to neznamená, že se s tím, co máme k dispozici, snížíme na úroveň.. nemůžu říct Empoli, kteří hráli dobře proti Fiorentině a vyhráli.. nemůžu říct Cagliari, kteří v oslabení otočili z 0:3 na 4:3. No a dopadne to tak, že Řím u nás ztrácí význam nějakýho většího klubu. Všichni z něj mají prdel a bojíš se, ať tě sešívky nepřejedou. Na tohle by člověk dřív ani nepomyslel.
 
Top