Zraz v Utekáči 2019

Příspěvků
5,142
Fuuuuu suško asi nie nijak obšírne,
v piatok sme došli, pokecali, zašli do krčmy pozdraviť miestnych Utekáčanov,
v sobotu guľáš, privítali sme medzi nami nového rímana Karolka oficiálne a večer zase pohoda pokec palenka , hudobny a rimsky kviz :sala: :lol: - musím podotknúť, že v oboch tesne zvíťazil Carlo pred dankom, pasta spal častokrát a toto ho minulo :mrgreen: ,
V nedelu rano boj o zivot s opicou, potom fotbal domov a čau :danko: :roma:
 
Příspěvků
9,058
Nejaké fotky máme, za seba môžem povedať, že som s ich publikovaním OK... no na druhú stranu, pri Tonym nikdy nevieme, čo má v mobile, lebo pred odchodom vysvitlo, že z tejto akcii existuje vyše hodinový záznam, tak mám strach :D

Inak good akcia, pohoda, klidáro a pasta je teda ofiko najobľúbenejší Čech po Dominikovi Haškovi.

Totálne to tu držíme nad vodou :smoke:
 
Příspěvků
2,234
Utekac byl super :daje: pravda trochu více jsem toho naspal :D ale co jsem vnimal svět tak to bylo parádní, trochu strašidelné místo, ale lidí fajn :Ok: Halušky skvěle no nechybělo nic a dokonce jsme i vyhráli byl jsem 2x na srazů a vzdy 0:0 a teď konečně i gól ikdyz o poločase to vypadalo že zas nic nedáme :D jinak další sraz klidně můžeme udělat u mě na Valašsku (mám chatu) spoje úplně ideální je to ve středu republik tak 10 nás už musí být :aaaa: je tu hodně věcí co můžeme projít a prozkoumat popřípadě jen sednout a vypít slivu 😁😁😁
 
Příspěvků
5,142
pasta napsal:
Utekac byl super :daje: pravda trochu více jsem toho naspal :D ale co jsem vnimal svět tak to bylo parádní, trochu strašidelné místo, ale lidí fajn :Ok: Halušky skvěle no nechybělo nic a dokonce jsme i vyhráli byl jsem 2x na srazů a vzdy 0:0 a teď konečně i gól ikdyz o poločase to vypadalo že zas nic nedáme :D jinak další sraz klidně můžeme udělat u mě na Valašsku (mám chatu) spoje úplně ideální je to ve středu republik tak 10 nás už musí být :aaaa: je tu hodně věcí co můžeme projít a prozkoumat popřípadě jen sednout a vypít slivu 😁😁😁

Niekto si s tebou dúfam konečne dá tú tvoju trnku :lol:
 
Příspěvků
23,906
Pasta jsem si kdysi myslel, že hodně vypiju. Pak jsem potkal pastu a soupu nohama :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,906


Pasta, tohle na mě skocilo na fejsbuku. Jsi to nestíhal z utekace dom, tak ti to uteklo, jo?

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 

Přílohy

  • uploadfromtaptalk1575065888159.jpg
    uploadfromtaptalk1575065888159.jpg
    476 KB · Zobrazeno: 29
Příspěvků
23,906
Tony napsal:
Hhh, dobreeeee, ale nas pastak je slusny borec, nanho by som skor tipol ze to napisal
Hahahahaha :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,906
Vemte si roušky a formuláře na přechod hranic :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,234
Hoďte datum kdy můžete léto je brutálně nabité jak nic nebudu mít tak rád pojedu 💪👌
 
Top