Zraz v Utekáči 2019

Příspěvků
5,142
Čaute, keďže ste s tým začali na Českej strane, ale skutek utek, tak konáme zraz na Slovensku v obci Utekáč pri Banskej Bystrici v dňoch 22-24.11.
Vychádza vtedy zápas s Bresciou, ale popozeráme možno aj nejaké staršie slávne zápasy, prípadne zahráme čosi. Program bude voľný, dáme guľáš pivko, možno krátku túru ak bude dobré počasie atď.

Danko tam má k dispozícii chatu, takže je to vhodné na takéto podujatie. Keďže ste chlapi posledné roky boli trochu leniví a na zraz došlo zopár ľudí, tak sa teraz hecnite a dojdite, spoznáme sa porozprávame o zážitkoch z Ríma, zo života, o ženách atď.

Do Banskej Bystrice sa autom (aj vlakom) dá dostať bez problémov takže výhovorky sa budú ťažko hľadať. Slováci, pre vás je to skoro povinnosť. Či už dojdete v piatok, sobotu či nedeľu to je jedno, zastavte sa.

V nedeľu pozrieme zápas a tým aj rozpustíme svorku.

Dobre som to napísal Danko?
 
Příspěvků
2,234
Já jsem schopný dojet z Moravy :daje: autem nejedu bo budu určitě pít :lol: :lol: :lol: takže vlak, ale kdyby ještě někdo jel bylo by to fajn.Pojedu z Valašského Meziříčí.Snad se nic nevysere i naposledy v Bratislavě to bylo fajne 💪😎💪 Bylo by fajn kdyby mě někdo na nádraží počkal :pray: :Ok:
 
Příspěvků
5,142
pasta napsal:
Já jsem schopný dojet z Moravy :daje: autem nejedu bo budu určitě pít :lol: :lol: :lol: takže vlak, ale kdyby ještě někdo jel bylo by to fajn.Pojedu z Valašského Meziříčí.Snad se nic nevysere i naposledy v Bratislavě to bylo fajne 💪😎💪 Bylo by fajn kdyby mě někdo na nádraží počkal :pray: :Ok:

Pasťak keby si sa vedel dostat do Žiliny v piatok, tak ta vezmem autom ja, bo ja pojdem odtial.
 
Příspěvků
6,336
Jel bych, protože mám též přes kopec, ještě blíž než pasta. Ale jsem teď každej listopadovej víkend od rána do tmy na baráku. :( Tohle mám fakt blízko, takže mě to i trochu mrzí, ze soboty na neděli a na zápas bych za normálních okolností určitě dojel. Tak snad příště...
 
Příspěvků
2,234
Tak co ogari kdo teda všechno jede? Je mi jasné, že nás bude kolem 5, ale i tak se těším jak si spolu vyzereme beru nějaký ten litr trnkové :lol: jen ještě napište co mám vzít popřípadě co je v plánu na víkend ať se psychicky připravím :mrgreen:
 
Příspěvků
5,934
Ano. Ide nas cca pat, cize styria. Ostatni to tak nejak nechali vysumiet do stratena. :mrgreen:

Ziadny zasadny program nemame, v principe to tu Brano uz napisal tusim. V Piatok prichod vo vecernych hodinach, zlozime sa, cosi popijeme, pokecame a tak... No a vlastne tak nejak priebezne to pojde cez sobotu, kedy mame v plane varit gulas popri popijani a flakani sa. V nedelu chceme kuknut na Rim a valit domov.

Ked tak si mozeme spravit fakultativny vylet po zaujimavostiach v Utekaci a okoli, ale to je imho kokotina, bo neviem ako vam, ale mne sa nadrbanemu moc prechadzat nechce.

Co sa tyka zasob, Tony sa ponukol, ze spravi taky vacsi surovinovy nakup, na ktory sa mu na mieste zlozime. Inak si kazdy bude jest a pit to, co so sebou prinesie. Catering nebude.

Proste normalne free style chata, ziadne velke programy. Ide o to si trochu odpocinut od civilneho zivota.

Apropo, ostatni, ak by ste sa nahodou rozhodli prist, ste stale vitani. :wink:

Tesim sa.
 
Příspěvků
5,142
Správne, aj keď mne by sa fakultatívny výlet po Utekáči páčil. Chcel by som vedieť o Utekáči rozhodne viac!
 
Příspěvků
2,234
Vesnice na Slovensku 😁 buď v klidu taky jsem to nevěděl 😄 žijeme, ale je to náročné po všech stránkách
 
Top