Vaše suvenýry ASR

Příspěvků
1,891
takže... já začnu..dneska mi přišla vlajka AS :)
Code:
http://www.fotbalove-dresy.com/index.php?main_page=product_info&cPath=20_99&products_id=1030
(ale doporučuju Aukro,o hodně levnější) je suprové,mě se moc líbí...dále mam mikinu S.P.Q.R. od Kappy pak triko Roma(Nike)
ted jsem si objednal dres a šálu...DAJE!!!
 
Příspěvků
23,906
Nedávno jsem na roma store webu narazil na tohle



mám to asi rok na klíčích 8)

jinak někdy jindy, mám toho víc a mám málo času

rozy: hoď sem fotku mikiny, ať mž?u jen napsat, že jí mám taky :wink: :lol:

jo a k vlajkám...



8)
 
Příspěvků
1,891
klida napsal:
tak nevim, jestli seš srdcař nebo modelka :lol:
proč modelka???když sem byl v Římě tak sem na nějaký pořádný triko AS nenarazil tak jsem vzal za vděk Nikem na nádraží :lol:
a Sushi:vlajku mám hezčí :lol: 8)
EDIT:Sushi:
mikina....
 
Příspěvků
9,058
No tak ako ja mam dres Italia Totti10 asi Z MS 2002 , je mi malý , sú na nom blchy , pára sa , ale stále je dobrý , min. rok ked sa postúpilo cez Real som v nom spal a ráno ?iel do ?koly . Mam novy za 400 SK mi mamka kúpila niekde v Nitre na trhu . Na vianoce som dostal Salu a Ciapku , a to nosim v sade , mam to pri kazdom zapase spolu s dresom , budem to nosit aj v lete , to do zadu do skrine nedam 8) .
 
Příspěvků
36
tak ja mam 1 dres totti ten od vietnamcu,sponzor mazda :roll: pak mam 3 origo dresy letosni sezony-vinova,bila,cerna...pak takovou mikcu na zip,taky asi od tongu a cepici...a udelanej naramek,s napisem...
 
Příspěvků
1,891
dneska přišla ?ála 8) :D :twisted: jinak mikiny..Sportisimo,900kč,kupoval jsem před vánoci..je fakt krásná,super materiál..nemůžu jít sundat :lol:
 
Příspěvků
23,906
Takže kromě klíčenky, vlajky a mikiny co posílal rozy... mám...

tričko tvořící komplet s tou mikinou (prakticky to samý, ale triko)
tričko červený, na kterým je natisklej Moggi za mřížema a nápis "I have a dream"


pak...




tenhle dres neoriginální, tj. od marokánců nebo koho v Římě, ale... o to důle?itěj?í pro můj budoucí fanou?kovskej i lidskej vývoj 8) :



pak mikina...



pak bunda, černá s kapucou, na prsou znak (foto nevedu)

pak ?ály, jedna tahle (ale těch pruhů má asi pět, ne dva...):



pak podobnou týhle, ale víc počmáranou, takovou "druhou jakost"



pakkkk....mmm...kamarádka mi dovezla vánoční punčochu se znakem AS :lol:

pak několik potítek se znakem...

pak mám na krku takový malý stříbrný kolečko s ASR. pak na ruce takovou tu gumu připínací s nápisem Magica Roma a znakem.

pakk...pfff...u? nevim :lol: nějaký časáky, plakáty, noviny, lízátko ASR, a asi je?tě na něco zapomínám... :lol:

a na pří?tě chci novou mikinu 8)
 
Příspěvků
23,906
hrdej táta max :lol: :wink:

to první je dudlík? to chci! bych dudlal jak je den dlouhej :lol:
 
Top