Trenér - Daniele De Rossi

Příspěvků
2,648
Pellemu davaji tifosi radnou cocku v Trigorii
Dobře jim tak. Z toho co jsem viděl, jak namachrovaně vystupuje, tak může být rád, že mu nedali rovnou přes hubu. Tohle si mohl v Římě dovolit jen málokdo, na tohle chování je Pelé malej pán 😬
Měl by si sáhnout do svědomí.
 
Příspěvků
2,355
Mezitím jsou fanoušci zuřiví, protože je už rozzuřilo překvapivé vyhození Josého Mourinha v lednu.

Někteří se dnes tlačili před branami cvičiště Trigoria a požadovali vysvětlení od kapitána Lorenza Pellegriniho.

Obvinili hráče, že používají trenéry jako „výmluvu“ pro své neúspěchy na hřišti, kterých si v posledních letech prošli tolika.

Pellegrini odpověděl „to mi nemusíš říkat“, když na něj padaly urážky.

Bryan Cristante byl údajně na začátku tohoto měsíce v potyčce s De Rossim na tréninkovém hřišti a u bran se mu dostalo velké části kritiky, někteří křičeli, že se po hřišti „jen prochází“.


Ještě se uvidí, jak Juricův příchod uvidí příznivci, ale nebude na sebe dlouho čekat, protože jeho debut na lajně bude v neděli večer na Stadio Olimpico proti překvapivému lídrovi Serie A Udinese.

Romští fanoušci zuří na hráče
„Nemusíš mi to říkat“, to je odpověď Lorenza #Pellegriniho na protest fanoušků v Trigorii pic.twitter.com/L6CYTdCipQ

— Romanews EU (@romanewseu) 18. září 2024

Bryan #Crtante také přijíždí do Trigorie
Fanoušci protestují proti záložníkovi: "Kráčíš po hřišti" #DeRossi pic.twitter.com/pGqRWAwsTs
 
Příspěvků
2,471
Tak fanoušci tohle prej vůbec neakceptují, že se tam děje kdovíco. V klubu máme něco těžce prohnilýho a nechci bejt hnusnej a staromódní, ale ženskou bych v týhle funkci vůbec nechtěl.
 
Příspěvků
2,471
"Tentokrát se do Říma už nevrátím," to jsou prý slova, která pronesl Daniele De Rossi poté, co se dozvěděl o svém odvolání, zatímco se loučil s personálem a naposledy opouštěl Trigorii.


Je mi z toho nějak docela zle.
 
Příspěvků
24,048
"Tentokrát se do Říma už nevrátím," to jsou prý slova, která pronesl Daniele De Rossi poté, co se dozvěděl o svém odvolání, zatímco se loučil s personálem a naposledy opouštěl Trigorii.


Je mi z toho nějak docela zle.
...
 
Příspěvků
2,648
Vedení je úplně nekompetentní. To je prostě do očí bijící. Škoda, že ty dva volové nekoupili ten Everton, tam by se oba hodili i s tou pindou, kterou vzali kvůli inkluzi.
 
Příspěvků
3,698
Vedení je úplně nekompetentní. To je prostě do očí bijící. Škoda, že ty dva volové nekoupili ten Everton, tam by se oba hodili i s tou pindou, kterou vzali kvůli inkluzi.
Neřekl bych, že kvůli inkluzi. Ona dlouhodobě tvrdě pracuje a sklízela chválu snad ze všech stran. Chválili ji v ECA, UEFA a dokonce i Rosella Sensi jí vysekla velkej kompliment...
 
Příspěvků
2,648
Neřekl bych, že kvůli inkluzi. Ona dlouhodobě tvrdě pracuje a sklízela chválu snad ze všech stran. Chválili ji v ECA, UEFA a dokonce i Rosella Sensi jí vysekla velkej kompliment...
To byla samozřejmě nadsázka, neříkám že nemůže v AS pracovat. Jediný o co mi jde je jaké pravomoce pravděpodobně dostala. Nemám problém když díky ní postavíme stadion, ale ať to zůstane jen u toho. Komunikace k veřejnosti je míň než nulová, bordel všude, nikdo neví co se děje, hráči mimo soupisky. Je mi z toho s prominutím na blití. Zajímalo by mě, jak velkou roli má vůbec Ghisolfi...
 
Příspěvků
6,454
Proč? Proč musíme fandit takovýmu bordelu? V tom všem už se nevyzná ani prase. Jsem tak znechucenej, že fakt zvažuju aktivní fanouškovskou pauzu, minimálně od koukání, a omezím se na sledování z povzdálí. Člověk má jen jedny nervy. Scr zařídí, aby jeho chlebodárce O2 při víceméně podobné nabídce jako má Telly nestálo dvakrát tolik a začnu zas sledovat víc tu Spartu. 😂 Nebo si založím účet na Betano. 😃 Ne, vážně - je to celý k zblití.
 

scr

Příspěvků
1,773
Proč? Proč musíme fandit takovýmu bordelu? V tom všem už se nevyzná ani prase. Jsem tak znechucenej, že fakt zvažuju aktivní fanouškovskou pauzu, minimálně od koukání, a omezím se na sledování z povzdálí. Člověk má jen jedny nervy. Scr zařídí, aby jeho chlebodárce O2 při víceméně podobné nabídce jako má Telly nestálo dvakrát tolik a začnu zas sledovat víc tu Spartu. 😂 Nebo si založím účet na Betano. 😃 Ne, vážně - je to celý k zblití.
Ja bych to nevidel tak černě. Každý klub se dostane do krize sem tam, tak i tak AS sledovat nepřestanu i kdyby hráli o sestup.O2 ma trd hlavne hokej a fortuna ligu..prava na LM a EL nemyslim si ze ma telly lepsi nabídku,.tam asi je jen nova sport 1-3 ne?
 
Top