Trenér - Daniele De Rossi

Příspěvků
2,304
Středeční tištěné vydání La Gazzetta dello Sport (strana sedm) uvádí, že De Rossi se bude držet tříčlenné obrany, protože jeho oblíbené systémy jsou 3-4-1-2 a 3-4-2-1. Zatímco Mourinho používal jednoduchý systém 3-5-2, De Rossi něco změní ve středu zálohy a útočných složek a doufá, že přidá nepředvídatelnost v poslední třetině.

Gianluca Mancini a Bryan Cristante budou suspendováni v prvním zápase De Rossiho jako trenér Říma, takže Rasmus Kristensen pravděpodobně znovu nastoupí v tříčlenné obraně po boku Diega Llorenteho a Deana Huijsena.


Romova pravděpodobná jedenáctka pod De Rossi vs. Hellas Verona

3-4-1-2: Rui Patricio; Huijsen, Llorente, Kristensen; Čelík, Paredes, Pellegrini, Spinazzola; Dybala; Lukaku, Belotti.

3-4-2-1: Rui Patricio; Huijsen, Llorente, Kristensen; Čelik, Paredes, Bove, El Shaarawy; Dybala, Pellegrini; Lukaku.
 
Příspěvků
3,650
Středeční tištěné vydání La Gazzetta dello Sport (strana sedm) uvádí, že De Rossi se bude držet tříčlenné obrany, protože jeho oblíbené systémy jsou 3-4-1-2 a 3-4-2-1. Zatímco Mourinho používal jednoduchý systém 3-5-2, De Rossi něco změní ve středu zálohy a útočných složek a doufá, že přidá nepředvídatelnost v poslední třetině.

Gianluca Mancini a Bryan Cristante budou suspendováni v prvním zápase De Rossiho jako trenér Říma, takže Rasmus Kristensen pravděpodobně znovu nastoupí v tříčlenné obraně po boku Diega Llorenteho a Deana Huijsena.


Romova pravděpodobná jedenáctka pod De Rossi vs. Hellas Verona

3-4-1-2: Rui Patricio; Huijsen, Llorente, Kristensen; Čelík, Paredes, Pellegrini, Spinazzola; Dybala; Lukaku, Belotti.

3-4-2-1: Rui Patricio; Huijsen, Llorente, Kristensen; Čelik, Paredes, Bove, El Shaarawy; Dybala, Pellegrini; Lukaku.

Myslím, že to bude ta první varianta. Pokusí se dát Dybalu, Lakakua a Belottiho vedle sebe. Za mě proč ne. Teď tam ale někdo běhavej bude chybět, protože Bove to sám neoběhá a nechat defenzivu jen na Paredesovi, pokud ho DDR neprobudí, nepůjde.

Ale dal bych to:

Patrício - Kristensen, Llorente, Huijsen - Karsdorp, Paredes, Bove, Spinazzola - Dybala - Belotti, Lukaku

Dybal už trénuje, ale nevím, jak na tom bude fyzicky. Takže možná Pellegriniho, kterej se bude chtít ukázat. A navíc to podle médií byl jeden z nejhlasitějších kritiků Mourinha v kabině a před Friedkiny.
 
Příspěvků
6,402
To doufám že ne. Leda ve dvojici s Massarou. Totti by se mi hodil spíš do skautingu. Klidně pravá ruka Massary, ale sportovní ředitel musí bejt hlavně dobrej manažer, trochu kalkulačku v hlavě, což jsou věci, který Francemu určitě nepůjdou. Líbilo se mi, jak to udělali v Miláně - Massara a k němu persona Maldini. Stejnej vzorec klidně u nás.
Ja bych bral klidně i toho Maldiniho😁 kdyby k nám chtěl teda.
 
Příspěvků
6,397
Ta obrana je bez Manciniho, Smallinga a Ndicky neuvěřitelnej průser. Tři stopeři. Nestoper a nefotbalista Kristensen, průměrný Llorente a osmnáctiletej kluk. To obrana takové Sparty je proti tomu zeď. Podle mě by DDR udělal nejlíp, kdyby tam místo Kristensena postavil sám sebe.
 
Příspěvků
1,332
Pekne interview. Aký to rozdiel keď tréner povie že to je silný tím s veľa TOP hráčmi oproti tomu keď tréner M alibistický pred sezónou zahlási že nemá káder na LM a degraduje vlastných hračov.

Mimochodom ďalší zaujímavý point je že povedal ako zmodernizovali Trigoriu oproti tomu aké to bolo keď odchádzal čo je určite pochvala pre majiteľov a ďalší argument že sa v Ríme rozhodne dá pracovať lepšie ako kedysi a nevymyšlat si aké je tam všetko zle a preto sú zlé výsledky. Očividne organizácia klubu pomaličky napreduje.
 
Příspěvků
23,975
tak...

asi tam hraje roli, že mou trénoval inter co udělal triplete, real madrid nebo chelsea a udělal s nima x evropských a jiných trofejí, zatímco dani se vší láskou vedl asi půl roku SPAL v druhý lize

asi tam hraje roli i to, že jeden na začátku sezóny stanoví nějaké síle vzhledem k síle kádru, zatímco druhý přijel s hadicí a snaží se hasit průser, který se nám vyklubal

asi tam hraje roli i to, že mou je šéf, kterej si svět utváří obrazu svému a dani zatím ne, takže mou cokoli říká, říká z nějakého důvodu - ať už aby se zalíbil lidem, nebo aby vytvořil tlak na rozhodčí, nebo aby vytvořil tlak na vedení a to mu někoho přivedlo, tedy v tomto nebyl "aziendalista", neboli někdo, kdo kope za společnost, ale byl spíš proti ní, aby se zlepšil stav týmu... zatímco dani přichází jednak proto, aby pomohl během těchto 5 měsíců, než mu skončí smlouva, nechce vytvářet žádný tlak, ale nastartovat hráče, který mají kvalitu - samozřejmě nikdo asi nepochybuje, ani on, že kádr (navzdory našemu vysokému monte ingaggi) je nekvalitní, nekompletní a z poměrně velké části nikoli provozuschopný, ale přijít a říct, že jsou to kopyta, by asi nebylo moc taktický

asi tam hraje roli spousta věcí
 
Příspěvků
2,399
V prvé řadě tam hrálo roli, že Mou tohle sezeonu vůbec začínat neměl. Nebylo zase tak složité predikovat na základě předchozího vývoje, jak to asi dopadne.

Navíc - a hrálo roli velikou, že Mou je nepříjemný arogant, ponižující celý tým, bez špetky pokory a dávajíci super příklad naším dětem. A jak tvrdíš - je to šéf.. ne není. Je to už špatný trenér, který se na to měl už před rokem vysrat. Styděl jsem se pokaždé, když dostal červenou (ať k tomu měl jakékoliv své důvody), neustále si stěžovani na všechny a na všechno - regulérní brekoty v přímém přenosu, napadání rozhodčího po finále EL - naprostý vrchol.

A předváděna hra? To snad není třeba komentovat.

Takže akorát díky za trefej.
 
Příspěvků
3,650
V prvé řadě tam hrálo roli, že Mou tohle sezeonu vůbec začínat neměl. Nebylo zase tak složité predikovat na základě předchozího vývoje, jak to asi dopadne.

Navíc - a hrálo roli velikou, že Mou je nepříjemný arogant, ponižující celý tým, bez špetky pokory a dávajíci super příklad naším dětem. A jak tvrdíš - je to šéf.. ne není. Je to už špatný trenér, který se na to měl už před rokem vysrat. Styděl jsem se pokaždé, když dostal červenou (ať k tomu měl jakékoliv své důvody), neustále si stěžovani na všechny a na všechno - regulérní brekoty v přímém přenosu, napadání rozhodčího po finále EL - naprostý vrchol.

A předváděna hra? To snad není třeba komentovat.

Takže akorát díky za trefej.

Asi spíš souhlasím, jen mu děkuju ještě za hráče, který by bez něj nepřišli. Že u nás bude v jednom týmu Lukaku, Dybala, Belotti, Aouar a Paredes, že kývnou hráči jako Wijnaldum nebo Matić, to jsem si fakt dřív nemyslel.
 
Příspěvků
2,399
Asi spíš souhlasím, jen mu děkuju ještě za hráče, který by bez něj nepřišli. Že u nás bude v jednom týmu Lukaku, Dybala, Belotti, Aouar a Paredes, že kývnou hráči jako Wijnaldum nebo Matić, to jsem si fakt dřív nemyslel.

Částečně se s tím dá samozřejmě souhlasit, ale ... Lukaku bez absolutní podpory zálohy. Dybala sice skvělý, pokud ale jednou za čas hraje. Paredes jako by nebyl. Belottiho úplně zabil. Matic jako jeden na z mála kdo za to stál, odešel.

Kolem a kolem jsem rád že byl propuštěn, nevidím v jeho trvání u nás, kromě jedné trofeje na které prostě nelze dlouhodobě stavět, nic pozitivního.
 
Top