Trenér - Daniele De Rossi

Příspěvků
6,397
Mick napsal:
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
všichni jsme si mysleli, že chtěl jít on, z vlastní iniciativy, někde si ještě vydělat, "nezavazet" už, každej by to pochopil...
ti čuráci mu ale prostě nenabídli novou smlouvu jako hráči, nabídli mu smlouvu do vedení vedle Tottiho a on chtěl ještě hrát!!!
pičusové zkurvení neandrtálští američtí
co udělal Franče pro to, aby se to nestalo? Má čisté svědomí???
Dva roky ještě mohl hrát, klidně na stoperu, a byl by top. Na hřišti, byl-li by zdráv, i v kabině.
Tohle není klub, ale parodie, bordel.

Takhle nasranej jsem ještě nebyl.
Doufám, že Curva něco spáchá, ideálně vynese to pallottovské vedení v zubech.

Čo si veď Daniele sám nepriamo povedal že Franceho funkcia nie je naozaj taká ako prezentuju v médiách. Povedal že dúfa že dostane v budúcnosti väčšie právomoci v klube nez ma teraz

Ale však jo, to já beru, ale rozhodně mu to nebránilo jim v tuhle chvíli říct, ať neblbnou a nejsou pičusové.
 
Příspěvků
23,975
jim? komu?

na tiskovce byl jakejsi fienga, kterej během ní asi třikrát zopakoval, že je tu krátce a blabla

ddr mluvil o tom, že s ním a massarou má ok vztah a blablabla

dál ddr řekl, že snad jednoho dne si promluví i s pallottou a baldinim

jeden je v bostonu

druhej v londýně

komu měl franče co říkat?

ddr je takovej římskej mnichov 38, o nás bez nás






edit:
ještě bych doplnil, že Řím momentálně nemá trenéra na příští rok
ani sportovního manažera v podstatě
a prý nešlo o peníze, ale o "technický" rozhodnutí, neboli fotbalový
komičtější už to být nemůže
 
Příspěvků
6,397
já v tom nevidím žádnej význam ale, žádnej
ani sportovní, ani mediální, ani komerční... prostě žádnej
to se nedá ani pochopit, ani vysvětlit
to je prostě na kulku do hlavy

jediný, co mě napadá, je, že si tam na někoho po tom všem, co se děje, otevřel hubu na špacír
pokud, tak měl evidentně víc
 
Příspěvků
1,332
Závidím fanúšikom v Ríme že si môžu isť aspoň zap.čovat do Trigorie alebo na štadión a majú si kde tie nervy a frustráciu vybiť. Ja len naozaj dúfam že spravia nejaký poriadny protest pretože toto sa nedá torelovat.

Stále nedokážem pochopiť ako je možne že v tomto klube kde je situácia taká že vždy keď treba rýchlo a rázne zakročiť tak trpíme nato že sme prakticky bez prítomnosti vedenia ale vyhadzovať legendy klubu tam nie je žiadny problém tam zrazu vidíme že mame aj nejaké vedenie to vedia robiť bezproblemov žiadne sranie sa.
 
Příspěvků
6,402
Třeba to zachrání nějak sveraznej novej trenér, který řekne že ho chce, nevím, nechce se mi věřit že tohle je fakt definitivní

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
2,633
Francesco Totti AS napsal:
Třeba to zachrání nějak sveraznej novej trenér, který řekne že ho chce, nevím, nechce se mi věřit že tohle je fakt definitivní

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Těžko po téhle situaci Daniele zůstane...Manolas a spol. v létě odejdou, protože akorát maří nejlepší roky v týmu co o to nestojí :zed:
 
Příspěvků
1,332
Akurat čitam o tom dnešnom proteste v trigorii ktory upokojoval Ranieri a Daniele a ten sa ich snažil upokojit tym že im povedal že ak chcu nebude hrat v žiadnom inom klube :core: :cryy: samozrejme to odmietli kedže tu ide o to aby ostal nie aby skkoncil s futbalom
 
Příspěvků
3,472
Kapitán AS Řím Daniele De Rossi a trenér Claudio Ranieri se setkali s protestujícími fanoušky, které rozlítil avizovaný odchod De Rossiho z klubu. Kapitán Římanů připustil, že měl zájem ještě pokračovat v klubu, ale nedostal už nabídku nové smlouvy. De Rossi ujistil všechny, že si nepřeje žádné potíže. Zároveň ale znovu prohlásil, že "rozhodnutí přišlo z Bostonu", což znamená od prezidenta klubu Jamese Pallotty. (football-italia.net)
 
Příspěvků
2,819
To je reklama jak kráva, takhle se k nám hnedka každej pohrne...

Jime prodej to arabům
 
Příspěvků
6,402
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Francesco Totti AS napsal:
Mi řekni kdo to teď bude chtít vzít?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Serse Cosmi
nebo možná ten wonderkouč Semplici, co vytáhl nahoru SPAL
Desátej flek. Jedem.
Přesně tyhle dvě jména mě napadli jako první jdeme cestou AC Milan, čili hluboko do prdele

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
23,975
danko10 napsal:
Sushi napsal:
takhle v prdeli jsme podle mě nebyli ani pod rosellou, jako jsme teď

A co ten pesimizmus zrazu?

tak, dokud byly problémy fotbalovýho rázu, tak je to jedna věc
tohle v celý nahotě ukázalo, že vedení je cirkus a šéfuje tomu ten kokot baldini z londýna

dneska vylezlo audio z whatsappu, kde ddr mluví o tom, že mu řekli šmitec, on jim řekl hm, já bych klidně hrál třeba za 100 tisíc na zápas, co odehraju to odehraju, atd. prej pak jel domu a za 40 minut mu volal ten fienga, že to řekl pallottovi a že prej ať to teda poděpíše, když takhle.

dani mu na to řekl, že teď už ne a ať jdou do prdele

smutný, jak lze taky vést klub

a jaký budou dopady tohodle, to bude taky zábava sledovat, počínaje sháněním trenéra a jakýchkoli posil, který se k nám nepohrnou, nemluvě o tom, že ani peněz jim moc nenabídneme
 
Top