Splín

Příspěvků
2,234
Začátek od Batistuty rodiče mi na dovolené v Bulharsku koupili jeho Argentinsky dres to valel za Fiore kdyby nepřestoupil tak jste měli tady klid a já bych psal své sracky na jiném fórum 😁😂😁 Byl jsem v Blave kdo byl tak měl neskutečny fotbalový zážitek 😁😁😁 kámoši co jsem je vzal mě chtěli ukamenovat :roll: :) já byl spokojeny prvně na Řím 👌pak následoval zápas v Miláně (Inter) přes Sportsen super doporučuji ale takové štěstí jsem s pivem neměl a to jsem jim volal a říkali že jim pivo nikdy nedošlo že mám být v klidu tak poprvé došlo :think: !!! Sedím a říkám kámošovi který fandí Interu že Icardi hraje úplné hovno že ho nejde vidět no za minutu rozhodl v 88minute 🙉ale nelituji a do třetice letos do Říma proti Juve to jsem jel přes fotbaltour a taky spokojenost i přes prohru zatím jsem byl vždy když prohráli to se jednou prolomí 🤔 tak nejlepší zážitek (domaci zápas)krásné město všechno super Teda až na pizzu vybral jsem tristní restaurací 🙄 a mikinu kterou jsem chtěl v Roma Store na 2 metrové lidí velký problem Italové jsou hold malí skřeti 😁Atmosféra na stadiónu super škoda že se nevedlo byl by to velký hukot ale i tak jsem odjížděl spokojený a pojedu busem zas těch pár hodin vydržím samozřejmě až to situace dovolí 💪
 
Příspěvků
2,234
Jo a ikdyz jsem sprostý a nadavu tak jim fandit budu navždy a za jakých koliv okolností zas je i dobře že nervy mám i po tolika letech sledování ikdyz někdy už je to o dost míň než to bývalo.Nejaky ten titul bych chtěl ještě pořádně oslavit 😁💪😁a to by bylo teda ve velkém
 
Příspěvků
2,234
Srdcari jsme bych řekl všichni kdo AS fandi více let 💪 vyhráli jsme velké prd a pořád věříme v lepší zítřky 😎 všichni známí co fandí Barce,Realu,City,Juve a podobným tak ti jsou vysmati ti vždy něco vyhrají ale co my 🙄 znám jen jednoho kámoše který přeje týmu který je na tom podobně (asi u hůř a to je co říct)a to Aston Ville😁jinak v okolí všichni nějakému velko klubu ti jsou spoko čekají na nějakou trofej max 5 let
 
Příspěvků
3,404
pasta napsal:
Srdcari jsme bych řekl všichni kdo AS fandi více let 💪 vyhráli jsme velké prd a pořád věříme v lepší zítřky 😎 všichni známí co fandí Barce,Realu,City,Juve a podobným tak ti jsou vysmati ti vždy něco vyhrají ale co my 🙄 znám jen jednoho kámoše který přeje týmu který je na tom podobně (asi u hůř a to je co říct)a to Aston Ville😁jinak v okolí všichni nějakému velko klubu ti jsou spoko čekají na nějakou trofej max 5 let

To je jednoduché fandit takovým týmu ...to mě neba
 
Příspěvků
6,336
HugoBoss27 napsal:
pasta napsal:
Srdcari jsme bych řekl všichni kdo AS fandi více let 💪 vyhráli jsme velké prd a pořád věříme v lepší zítřky 😎 všichni známí co fandí Barce,Realu,City,Juve a podobným tak ti jsou vysmati ti vždy něco vyhrají ale co my 🙄 znám jen jednoho kámoše který přeje týmu který je na tom podobně (asi u hůř a to je co říct)a to Aston Ville😁jinak v okolí všichni nějakému velko klubu ti jsou spoko čekají na nějakou trofej max 5 let

To je jednoduché fandit takovým týmu ...to mě neba

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jojo, musíme si v tom dobrovolném masochistickém údělu tu zábavu najít, jinak by to nešlo dělat :mrgreen:
 
Příspěvků
23,906
Si pamatuju, jak jsme se tak kolem roku 2008-9 s kámošem furt bavili o mým Římu a jeho arsiku a jak to budem válcovat. No, od toho roku jsme my udělali velký hovno, poháry na který jsem si začal zvykat se vytratil, a slavné arsik vyhrál první trofej myslím loni :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,934
Sushi napsal:
Si pamatuju, jak jsme se tak kolem roku 2008-9 s kámošem furt bavili o mým Římu a jeho arsiku a jak to budem válcovat. No, od toho roku jsme my udělali velký hovno, poháry na který jsem si začal zvykat se vytratil, a slavné arsik vyhrál první trofej myslím loni :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Příspěvků
3,404
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Mám 3 dresy, nějaký 2 trika, bodyčko a dres pro malýho, velkou nálepku na autě, klíčenku na klíčích, tapetu na mobilu a možná něco dalšího, na co jsem zapomněl :mrgreen:

IMG_20201103_104723.jpg

:lol: 8)
 
Top