Splín

Příspěvků
2,348
Nevím jak dlouho fandíte AS, ale u mě to už bude přes 15 let. Nevím, jak jsem u toho mohl vydržet tak dlouho, to snad bude nějaká diagnóza. Každopádně, měl jsem v práci chvilku, tak jsem koukal na staré sestřihy a góly, které padaly v AS. Tak to na mě nějak dolehlo, když jsem viděl ty hráče, které jsme měli v týmu. Samuel, Cafu, Candela, Totti, DDR, Batigol, Montela, Delvecchio, Chivu, Lima.... A teď vidím, co tam máme dnes.

S takovými hráči se jde na titul, no. Co vy, jaká na to máte názor ?

Zapomněl jsem na mé dva oblíbence, český kořen Panucci a květák Tommasi :)
 
Příspěvků
6,341
Co zbylo z toho staryho Říma?
Nový majitel, nový dresy, nový znak...
Poslední symbol starého Říma byl Dani. Po jeho odchodu to šlo všechno do prdele a už to nikdy nebude jako dřív.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
23,906
ve mně se něco zlomilo s odchodem Frančeho (i protože byl nucenej nějakým dementem) a pak i Daniho (i protože byl nucenej nějakým dementem)

kdykoli vidím na FB videa Frančeho, každou chvíli někdo sdílí jeho nejlepší góly nebo loby nebo asistence nebo prostě jen sestřihy starých zápasů, tak jsem fakt jako mrzutej

nejen, že kvalitativně nemáme a nebudeme mít nikoho na jeho úrovni, ale ještě si vybavuju, jak (hlavně na italským fóru a FB) do něj lidi šili, protože "zabíral místo" lidem jako byl ty vole bojan, osvaldo, destro, co já vim, kdo další, nebo protože nehrál vždycky úplně skvěle (frajerovi viseli na zádech 20 let tři obránci fixně, i když šel čůrat). a stejně jako nikdy lidi, co volej andreje nebo miloše, nikdy nepochopí, jak hrozná volba to byla, stejně tak tihle Frančeho kritici nikdy nedojdou k prozření, jak velký jsou to kokoti. a to mě bude navždy mrzet.

jinak na titul, ale i poháry se spallettim, i na slavnou cestu s ranierim nebo přiblblý osmifinále s arsenalem vzpomínám šťastně, trošku hořce, ale jako dobrý. to, co se odehrává teď, mě spíš oddaluje od toho, abych to tolik sledoval, jako dřív (vyjma i jiných věcí, jako je prostě život, práce, rodina). samozřejmě sleduju každej zápas, ale otevřeně přiznávám, že ani neznám všechny naše hráče (což i proto, že máme takovou rotaci kopyt, na kterou jsem nebyl zvyklej)
 

scr

Příspěvků
1,751
Já začal fandit AS v roce 2002 , rok po titulu, a to díky turnaji v PES , kdy na mě AS defakto zbylo a já se dostal do čtvrtfinále Od te doby to byla jasná cesta...informace, výjezdy, hadry, kerka sledování snad každého zapasu a zmínky o AS . Provozoval jsem i doménu asroma.cz i když jsem defakto vedel hovno. Dneska je to už díky rodine co mám, takové to teseni se na víkend a další zapas. V okruhu přátel co mám , mám fanouška Interu , AC i Juve , takže je porad do koho rejtLetos to je 20 let od titulu, takže verim, ze to letos vyjde a přibude další kerka


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,336
Od roku 2000 - láska třináctiletýho kluka k Frančemu na Euru na první pohled, patičky, skvělá hra, pencle van der Sarovi v semi na Panenku...
Pak sledování skrze Pro Football, highlighty každou neděli v rámci pořadu Laola na DSF, nic víc nebylo.
Sem tam orgasmus, když jsme byli v LM, Real, Barca, kdy nás dávala i ČT a mleli tam sračky (což jsem z netu a Pro Footballu věděl, na tom se ostatně nic nezměnilo).
Pak začala něco dávat Sport1, Sport2; občas i ze Serie A, to bylo fajn.
No a od cca 2007/8 a dál už se daly konečně chytat i streamy, což je dnes norma, že vidíme fotbal na jakej si vzpomenem na netu... Proti těm divokým začátkům před 20 lety. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mám 3 dresy, nějaký 2 trika, bodyčko a dres pro malýho, velkou nálepku na autě, klíčenku na klíčích, tapetu na mobilu a možná něco dalšího, na co jsem zapomněl :mrgreen:
Viděl jsem nás naživo jen jednou, tři (???) roky nazpátek v EL ve Vídni proti Austrii. Když jsem byl v Římě, hráli jsme akorát v Bratislavě a když jsem se vrátil, hrál Slovan u nás (2011), to mě nasralo tak, že mě to sere ještě dnes.
Do Říma se ale chystám, až opadne tota mrdka, i se současnou ženou (tehdá to ještě bylo s bývalou partnerkou). Problém je, že jako SŠ učitel moc nemám na výběr termínově, aby byl i fotbal. Buď skrz jarní prázdniny (a to ještě musíme hrát doma a musí to být v neděli se začátkem nebo naopak v sobotu s koncem, případně uprostřed týdne) nebo úplně první zápas sezóny, když se začne v půlce srpna, a zas aby to bylo doma. Ale určitě to v dohledný době plánuju.
A co se týká nějakého hodnocení fotbalovosti současného kádru? Už jsem to zrovna předevčírem po Miláně psal k zápasu, tak to sem ještě zkopíruju, ať to nevymýšlím znova (na to jsem měl čas před 10 lety, ale teď už nemám, vedle fňuká synátor):
Tak černě bych to neviděl. Kdy jsme byli od dob Capellova Říma (tzn. právě od doby, co jsem nás začal sledovat) víc než "průměrnej" (za mě spíš nadprůměrnej) tým? Já vám nevím, ale mně to prostě tak hrozné nepřijde. Ano, x let jsme měli Frančeho s Danim, kteří z čistý lásky nikdy nikam neodešli, a udělali něco geniálního, co nás občas dostalo nahoru (třeba nějakej ten bod od titulu), ale tak jak tak jsme 13 let vyhráli leda hovno. A k těm dvěma tu byly typy jako Cicinho, Matteo Brighi nebo Jeremy Menez. A zrovna Limu bych zařadil spíš mezi ně (někde na úroveň Cristanteho) a ne mezi nějaký opory.
My jsme byli vždycky klub druhého sledu, je potřeba si to přiznat. Když fandím, tak fandím, a ač na to není tolik času a energie, snažím se většinu zápasů vidět a fandím dál. Uvidíme, co bude s Friedkinama, snažím se věřit. Otevřel jsem třetí desetiletí fandění, tak ať to stojí za to.
daje
 
Příspěvků
2,348
Je vidět, že Řím musíš milovat, aby si mu dokázal fandit takovou dobu. Je až neuvěřitelné, že sem přispívám tolik let a vlastně vás ani neznám. To je šílený. :lol:
 
Příspěvků
6,336
masterhunter napsal:
Sushi napsal:
letí to... jsme tu samej fotr

To jsme! Včera jsem se dozvěděl, že k dvouleté princezně nepřibude jeden sourozenec, ale nakonec dva
Tož to velká gratulace! Budeš se nejspíš ohánět tak, že budeš rád za chvilku času na ten náš Řím, ale ve výsledku to bude velká radost!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,906
masterhunter napsal:
Sushi napsal:
letí to... jsme tu samej fotr :lol:

To jsme! Včera jsem se dozvěděl, že k dvouleté princezně nepřibude jeden sourozenec, ale nakonec dva :lol:

good luck! ať všechno proběhne hladce, jak má :Ok:
 
Příspěvků
2,348
Děkuji, mam z toho vítr. Co si budeme nalhávat.

Jinak borci závidím vám výlety na AS. Já byl akorát ve Vídni a tento rok jsem dostal od ženy výlet na AS Inter v dubnu. Bohužel děkuji covidu sem utrel :)
 

scr

Příspěvků
1,751
Já byl 3x v Milane z toho dvakrát na AC-AS a jednou na Interu. Dvakrát v Římě na derby z toho jednou byl bojkot kotlů, tak to bylo dost podobne jako teď při koroneA pak v Plzni před 4 roky ,kdy AS remizovali 1:1 a France sklidil neuveritelnej potlesk celeho stadaku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,404
scr napsal:
Já byl 3x v Milane z toho dvakrát na AC-AS a jednou na Interu. Dvakrát v Římě na derby z toho jednou byl bojkot kotlů, tak to bylo dost podobne jako teď při koroneA pak v Plzni před 4 roky ,kdy AS remizovali 1:1 a France sklidil neuveritelnej potlesk celeho stadaku


Sent from my iPhone using Tapatalk

A prosimtě ty derby vlastní pěst nebo agentura?
 
Příspěvků
6,341
Když už jsme u tý nostalgie...

Tohle byl ten pravý Řím :oops: 2010 pod Claudiem
Takový emoce už dneska nezažiješ
[media]http://youtu.be/lVmjEzJwc0o[/media]
 

scr

Příspěvků
1,751
HugoBoss27 napsal:
scr napsal:
Já byl 3x v Milane z toho dvakrát na AC-AS a jednou na Interu. Dvakrát v Římě na derby z toho jednou byl bojkot kotlů, tak to bylo dost podobne jako teď při koroneA pak v Plzni před 4 roky ,kdy AS remizovali 1:1 a France sklidil neuveritelnej potlesk celeho stadaku


Sent from my iPhone using Tapatalk

A prosimtě ty derby vlastní pěst nebo agentura?
Přes SportSen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,404
scr napsal:
HugoBoss27 napsal:
scr napsal:
Já byl 3x v Milane z toho dvakrát na AC-AS a jednou na Interu. Dvakrát v Římě na derby z toho jednou byl bojkot kotlů, tak to bylo dost podobne jako teď při koroneA pak v Plzni před 4 roky ,kdy AS remizovali 1:1 a France sklidil neuveritelnej potlesk celeho stadaku


Sent from my iPhone using Tapatalk

A prosimtě ty derby vlastní pěst nebo agentura?
Přes SportSen


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jojo my se sportsenem s FrancescemTottimAS na AC...Braník zdarma celou jízdu😅a vše bez problémů
 

scr

Příspěvků
1,751
Ano ano , když jsme jeli na to derby museli po cestě piva ještě domupovat. Tolik vozralejch lidi jsem vzivote v jednom autobuse nevidel


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top