Slavia - Roma

Příspěvků
23,906
Úplně na hovno, 0 bodů, vyrovnali i skóre vzájemných zápasů, lukaku celej a v neděli bude vydyndanej, dybala dostane rýmu. Klasika.
 
Příspěvků
6,336
To si zase vyslechnu v práci nejhorší že tuhle sracku nejde nijak obhájit
Ale jde. Prostě bylo nahrané a šetřilo se na neděli. Já se vysvobodil tím, že jsem přesně tohle ke všem dotazům dnes předpovídal.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
23,906
Jo a nejsme a asi nebudemw první ve skupině, nemůžeme se vykvajznout na další zápasy a dostaneme někoho z LM.
 
Příspěvků
912
:zed::zed:Rimska dementnost nema hranic....je to tu co som pisal pred zapasom:blabla:zrejme skoncime druhy v skupine co znamena dvojzapas navyse a miesto toho aby sme proti Servete a šerifu dali sancu lavicke a setrili hracov,budeme hrat dokonca skupin s klucovymi hracmi. proste uzasneee...:smoke::smoke::smoke:
 
Příspěvků
2,234
Ale jde. Prostě bylo nahrané a šetřilo se na neděli. Já se vysvobodil tím, že jsem přesně tohle ke všem dotazům dnes předpovídal.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
Co bylo nahrané???Že to odchodi a projebou první místo!!! Promiň ale už od první minuty zdržováli , viděl jsi co dělal náš gólman to je ostuda hned od začátku vše natahovat a válet se po zemi
 
Příspěvků
2,234
A jestli vezmou Derby tak jak dneska zápas tak je ty mrdky rozjebou oni totiž budou žrát trávu a mě přijde že se do Prahy přijeli vyprdet a jestli ano tak to tam měl dát raději mladé než sledovat tohle,už teď mi přišlo tak 30 zpráv "co ten Řím" a podobně
 
Příspěvků
2,348
Já jsem se na stadionu malém pozvracel už v prvním poločase. Zdržování, padání na zem, hnus.
 
Příspěvků
6,336
Mě to prostě nepřekvapilo, opravdu jsem to vzhledem k vývoji čekal, tak možná proto mě to ani tak nesere. Ale samozřejmě je nutné, že zato ty mrdky v neděli přejede. Pak mu za mě budiž odpuštěno.

Forza Roma
Lazio Merda

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
23,906
Mě to taky nepřekvapilo, ale serrrrre mi to
Jediná zpráva k zápasu, co jsem psal dneska před zápasem, byla někomu, kdo vůbec nerozumí fotbalu, ale ví komu fandím a ptal se mě, jestli je ASR favorit:

Je favorit, ale já jsem skeptik, o víkendu se hraje derby, tj. AS bude asi šetřit hráče, není moc ve formě navíc, což teda ani Slavia asi, ale zas sesivky nejsou špatný a budou vyhecovany. Nesnáším tyhle zápasy :D

Netrefil jsem se úplně s tím šetřením hráčů, že si lukaku dá celej, to jsem fskt nečekal.
 
Příspěvků
2,234
Tak jaké to máte v práci 😁 skvělé přivítání 🤣 ach já ty zápasy co jdou sledovat u nás v TV nesnáším.Poprve snad letos se Mourek pustil do týmu na tiskovce asi to zdržování a válení se po zemi bylo i na něho hodně 😂 jediný hráč kterého pochválil byl Bove jinak ostrá kritika, první místo ve skupině je už v hajzlu (- 3 góly na Slavku) takže půjdeme na někoho z LM pěkně jsme to dojebali 😔🤦 Derby kurva musí vyhrát za každou cenu
 
Příspěvků
6,336
Jo, je fakt, že ta EL se zdá být dojebaná. Na druhou stranu, kde je napsaný, že se Slávkou takovej Šerif ještě nezabojuje o KL. Tam přijedou jak mistři světa... Zatímco my do Ženevy třeba pokornější. No, je to tak, jak to je. Teď prostě chci, ať za ten včerejšek rozmrdáme Laziály!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
3,554
Taky bych tuhle siupinu jeste neodepisoval. Stve me, ze se nevyhralo, mohli jsme bejt v dalsich dvou zapasech v klidu. Takhle se budem pretahovat se Slavii. Nicmene si nemyslim, ze je prvni misto ztraceny, klidne muze Slavie nekde ztratit. Ale nekoukalo se na to hezky.

Tak doufam, ze se spravne nastvou a odnese to Lazio. Protoze na dalsi nudu s porazkou od Lazia nemam doma dost alkoholu…
 
Příspěvků
2,234
Slavný portugalský kouč José Mourinho z AS Řím na tiskové konferenci v pražském...

Mourinho: Slavia si výhru zasloužila maximálně, my nepřevedli vůbec nic​

S opařeným a zachmuřeným výrazem sešel z tribuny, kde si odpykal poslední část čtyřzápasového trestu. Při klidné chůzi garážemi stadionu v Edenu si rozmýšlel, co poví hráčům v kabině. Nebyla to hezká slova, která od trenéra José Mourinha fotbalisté AS Řím po porážce 0:2 a mizerném výkonu v Evropské lize na Slavii slyšeli. „Hráčům jsem hned po zápase k tomu něco řekl, i když si to vždycky nechávám až na druhý den,“ prohlásil Mourinho.
Na tiskovce si otevřel plastovou láhev vody, napil se. Těžko hledal slova, krčil rameny, koulel očima. Když rozhazoval rukama, brknul o mikrofon, do kterého mluvil. „Jsem strašně zklamaný, co jsme tady předvedli, to bylo šílené,“ řekl Mourinho.
Dokážete vysvětlit proč?
Nevysvětlím, nedokážu. Sám to nevím. Budu upřímný. Slavia si výhru zasloužila maximálně, my jsme si nezasloužili vůbec nic. Ne vždycky je to po zápase tak jasné, ale tohle bylo jednoznačné.

Co jste hráčům řekl?
Právě, hned jsem si udělal analýzu. Možná proto, že jsem seděl na tribuně a měl odstup, nebylo tam tolik emocí, jako když jste u hřiště. Rozhodl jsem se, že ani jednoho hráče nepošlu k vám novinářům. Nelíbil se mi ani jeden. Jen Bove svou roli zvládl a měl správný přístup.

Slávistický záložník Christos Zafeiris zezadu drží římského Leandra Paredese.
Mohl hráče ovlivnil fakt, že je v neděli čeká derby s Laziem a na Slavii to chtěli jen odehrát? Přitom vy jste před Slavií říkal, že každý zápas je pro vás životní.
Nikdo z hráčů nemůže derby vnímat tak důležitě jako já. I když jsem se v Římě nenarodil, tak se nikdo necítí víc Římanem než já. Ale moje profesionalita mi nedovolí, abych se nesoustředil na zápas na Slavii. Možná hráči nejsou takoví profesionálové jako já. Na Slavii to byl ohromně důležitý zápas.

Co bylo příčinou porážky?
Nevyhráli jsme jediný souboj jeden na jednoho. Hráči nic nedodrželi, nic jsme neudělali. Dělali jsme chyby, byli jsme pomalí, snadno jsme přicházeli o míč. Je to moje vina, je to moje chyba, jsem za to zodpovědný.
 
Příspěvků
2,348
No tak si nasypal popel na hlavu. A co? Co se stane? Bude se v tomhle hnoji pokračovat vesele dál. Já jsem z toho smutnej, je to ostuda, tolik času ztravenyho na cestách, tolik peněz pryč a pro co? Pro ostudu ...

Slávka hrála fantasticky.

Mělo se nastoupit v plné sestavě hned na začátku a pak mít klid. Já jsem si včera vzpomněl na Florenziho, že by se nám takový univerzál zrovna hodil. Přesně na tyhle zápasy.

A Svilar by měl dostat přes čumák, za to zdržování. Nerozehral normálně jedinej balón a pak se choval jak mistr světa.

Záloha jakoby nebyla.

Belotak je fakt nemastnej neslanej a jak nehraje, jde to zase z kopce. Luka pro změnu skvělá práce tělem, ale bez zakončení.

Mě se osobně jedinej líbil ndica kterej tam tahal balóny, ale nebylo komu.

Kraj nedokázal vyvést jedinej balón a normálně nacentrovat. Fakt zlatej spina.
 
Top