Slavia - Roma

Příspěvků
912
Ahoj Rimani,Romulus je s vami stale:daje:,aj ked moc nepisem,citam prispevky pravidelne:sala:...dnesny zapas sa zda byt taky"obycajny" ,ale urcite nie je !....je velmi velmi dolezite skoncit prvy v tabulke a mat v unory o 2 zapasy menej,kde ze mozu zranit hraci a unavit,minulu sezonu sme isli z druheho miesta po Betise,teraz treba ist z prveho ,nech su sily o 4 flek na LM, stracame minus 4 body,co je po katastrofalnom zaciatku sezony az neuveritelne . tipujem X ...2:2 ...DAJE ROMA DAJEEEEEEE:sala::sala::roma:
 
Příspěvků
6,341
Jsem si koupil za 3 kila sport 2 a vidím klasický Římský hnus proti běhavemu soupeři. Jediné štěstí, že oni jsou individuálně špatní, jinak už bychom tekli 3:0
 
Příspěvků
3,554
Chybi kvalita??? Aouar, Belotti, Mancini, El Shaarawy, Paredes a Lukaku proti Slavii?
 
Příspěvků
6,336
Naprosto zbytečný zápas, který se vzhledem k vývoji ve skupině a nedělnímu Derby della Capitale s Laziomrdkama dal očekávat. Dybala se Sanchesem i Cristante šetřeni, vycházkový trénink, hlavně si neublížit. Ještě že jsem u toho večeřel, chystal děti na spaní a moc toho neviděl. Dobře jsem udělal, že jsem tentokrát v očekávání tohoto vývoje nejel relive.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Top