Slavia - Roma

Příspěvků
2,399
Čtvrtek 18:40 !

Slávka je mimo formu, o víkendu doma prohráli nad Plzní, tak prohrají ještě s náma a zajistíme si postup.

O víkendu derby s Laziem, takže očekávám šetření některých hráčů. Uvidíme s čím mourek přijde.

Daje!
 
Příspěvků
2,304
Četl jsem že nebude hrát Dybala (chápu),Lukaku ani Bryan taky za mě v pohodě 😉 Belotak si určitě základ zaslouží prý bude s společně s Elshou.brankar se změní, obrana zůstane stejná tam ani nemá koho vyměnit a otázka je snad jen koho dá na kraje 😎
Zítra dávám v tipaci že Mancini dostane žlutou 😁💪😜
 
Příspěvků
3,472
Četl jsem že nebude hrát Dybala (chápu),Lukaku ani Bryan taky za mě v pohodě 😉 Belotak si určitě základ zaslouží prý bude s společně s Elshou.brankar se změní, obrana zůstane stejná tam ani nemá koho vyměnit a otázka je snad jen koho dá na kraje 😎
Zítra dávám v tipaci že Mancini dostane žlutou 😁💪😜
Jaky kurz?1,12?😁
 
Příspěvků
2,304
Oni to dávají až začne fotbal, napíšu jestli to půjde dát, včera LM šla u všech zápasů.Jen tak jsem si říkal koho bych dal a jeden by vyšel (Škrinar) a nevyšel by Romagnoli
 

scr

Příspěvků
1,764
Kluci pražský víte ze v Praze funguje fan klub AS Roma Praga a zítra mají prý připravené i nějaké choreo na Slavií.. Není to náhodou ta parta z giallorossa? Prý se dokonce dali přes ne sehnat lístky


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,304
Kdo třeba nezná tak ať se podívá "z kotle" borce sleduju celkem 😉 natáčel v Římě první zápas
 
Příspěvků
23,975
Kluci pražský víte ze v Praze funguje fan klub AS Roma Praga a zítra mají prý připravené i nějaké choreo na Slavií.. Není to náhodou ta parta z giallorossa? Prý se dokonce dali přes ne sehnat lístky


Sent from my iPhone using Tapatalk
může být, nevím
kde jsi k té informaci přišel?
link? :D
 

scr

Příspěvků
1,764
může být, nevím
kde jsi k té informaci přišel?
link? :D

Někdy se lidi i bavi aniž by to bylo na Kxichtknižce ne jinejch vymejvačích mozků, takže bez linkuVím to od Francesca ( kamoš Čecho-Ital) že se tohle domlouva, protože to asi opravdu je ta parta z Giallo a to byli Italové a asi to prošlo skrze kanály italských fanoušků


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,472
Borci kdo dnes jdete live ….užijte si to a umlčme je fotbalem🟡🔴 forza Roma
 
Last edited:
Top