Sevilla - Roma

Příspěvků
1,409
Místo toho, abychom to pojistili druhým gólem, tak jim to dáme na zlatým podnose. Vyhrál tým, který měl zkrátka štěstí. Nic víc. Sice oni hráli, ale nebezpečnější jsme byli my. Nám to tam prostě nepadlo. Za to vlastenec to jo. Tohle byla jediná možnost, jak tuhle sezónu úplně neutopit. Nepodařilo se. S tímhle kádrem jsme došli sice nad očekávání daleko, ale druhý místo je prostě k ničemu. Daleko méně bolestnější je vylítnout v osmifinále než prohrát finále a ještě na penalty. Přitom ta první půle byla excelentní. No nic, pojďme si vyžrat polívčičku. Btw ani mě netěší, že mi tipáč vyhodnotil tiket. Vsadil jsem, že to sevilla celé vyhraje, před dvojzápasem s fenerbahce. Vůbec by mě tenkrát ve snu nenapadlo, že s nima ve finále padnem my. No nic. Příští rok opět bez LM a hlavně ten tým bude patrně dost v přestavbě.
 

scr

Příspěvků
1,699
Mourek v nedeli poslední zapas na lavicce AS


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,243
Bojím se. Mám obavu, že Mou odejde, on i nejlepší hráči, a nikdo kvalitní nepřijde, bez LM,... O EL v neděli se Spezií, must win, jenže oni hrají o záchranu a musí též. Do dna.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,204
Tak už doma cesta náročná zážitek super, ale ogari to bolí takhle prohrát
My dojeli teď. Musel jsem to zapíchnout na dvě hodiny na Slovensku 🥴 policajti nás nechtěli pustit k autu, které jsme měli kousek od stadionu. Prej close. 🤣 Aha... A anglicky se s nima člověk moc nedomluvil.

Co se týče zápasu - atmosféra fantastická. Stadion krásnej. Chybělo štěstí, no. Bohužel.
 
Příspěvků
1,238
Bojím se. Mám obavu, že Mou odejde, on i nejlepší hráči, a nikdo kvalitní nepřijde, bez LM,... O EL v neděli se Spezií, must win, jenže oni hrají o záchranu a musí též. Do dna.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

Najlepší hráči odchádzali vždy po dvoch troch rokoch z Ríma a vždy aj budú ak im inde budú ponúkať lepšie podmienky a je jedno či tu bude Mourinho alebo nebude. Navyše v dnešnom kádri sú iba dvaja extra hráči akých mal Rím málokedy. Dybala ktorý ale z vlastnej vôle podľa mňa neodíde. Tu je kráľ aj stým jeho zdravim ktoré mu dovoľuje hrať možno polovicu sezóny. Stym by sa v nejakom väčšom klube kde majú alternatívy zakopal.
A potom Smalling. Tomu ide o prachy chce viac ( zaslúžene) nejde mu o Mourinha.
Čize naozaj nechápem o akých hračov sa to bojíš. Medzi ostatnými tam není žiadny extra hrač. Za mňa je toto ničim nepodloženy veľký mýtus. A aby som bol presný ešte minulú sezónu tu bol jeden extra hráč a to Mkhitaryan. Dokázal to aj tento rok keď bol jednou z hlavných postáv Interu na ceste do finale a odišiel práve preto že ho Mourinho nechcel. Dnešní hrači idú za peniazmi a to je realita ktorá rozhoduje.
 
Last edited:
Příspěvků
3,399
Najlepší hráči odchádzali vždy po dvoch troch rokoch z Ríma a vždy aj budú ak im inde budú ponúkať lepšie podmienky a je jedno či tu bude Mourinho alebo nebude. Navyše v dnešnom kádri sú iba dvaja extra hráči akých mal Rím málokedy. Dybala ktorý ale z vlastnej vôle podľa mňa neodíde. Tu je kráľ aj stým jeho zdravim ktoré mu dovoľuje hrať možno polovicu sezóny. Stym by sa v nejakom väčšom klube kde majú alternatívy zakopal.
A potom Smalling. Tomu ide o prachy chce viac ( zaslúžene) nejde mu o Mourinha.
Čize naozaj nechápem o akých hračov sa to bojíš. Medzi ostatnými tam není žiadny extra hrač. Za mňa je toto ničim nepodloženy veľký mýtus. A aby som bol presný ešte minulú sezónu tu bol jeden extra hráč a to Mkhitaryan. Dokázal to aj tento rok keď bol jednou z hlavných postáv Interu na ceste do finale a odišiel práve preto že ho Mourinho nechcel. Dnešní hrači idú za peniazmi a to je realita ktorá rozhoduje.

Souhlasím, až na tu poslední větu. Ne pro každýho je to otázka peněz. Ale i prestiže, města, ambicí klubu, rodiny, která se někde cejtí dobře nebo špatně, a taky vyhlídky na spolupráci s kvalitním trenérem.
 
Příspěvků
3,399
Aspoň jsem si udělal radost a koupil na oficiálních stránkách triko s Dybalou a štulpny, abych zmírnil to zklamání. Když by se nějakým zázrakem povedlo Atalantě prohrát a nám vyhrát a dostali bysme se do EL, tak já asi tuhle sezonu nebudu hodnotit tak negativně, jak by se mohlo zdát. Finále EL, kvalifikace do dalšího ročníku, radost z Dybaly nebo progres Boveho, to jsou věci, který jsou pozitivní.
 
Příspěvků
1,409
Jinak takovou pomyslnou cenu útěchy tady z nás by měl dostat Jirka scr. Fandil v naprostém klidu a věřil do poslední vteřiny. Nic ho nerozhodilo. Já byl rozhozený od konce první půle. No, tahle sezóna byla jedna velká hektická jízda. Hráli jsme na dvou frontách s takovým kádrem a vše bylo nadosah do posledních momentů. Také bych to nehodnotil tak negativně, i když teď převládají emoce. Jak bylo psáno výše, mám obavy, že se to začne více rozkládat a začne to odchodem Josého. Bono si namazal Španěly i nás. A ještě jedna věc. Nám jsem v tom finále věřil nejvíce. Mám dojem, že žádný italský tým tu trofej nedá.
 
Příspěvků
1,238
Souhlasím, až na tu poslední větu. Ne pro každýho je to otázka peněz. Ale i prestiže, města, ambicí klubu, rodiny, která se někde cejtí dobře nebo špatně, a taky vyhlídky na spolupráci s kvalitním trenérem.
Ok beriem ale väčšina to má dnes o peniazoch ale áno jasné často do toho zasahujú veci ako rodina sťahovanie a podobne ale už veci ako klubizmus a podobne skoro úplne zmizli.
 
Příspěvků
3,399
Aspoň jsem si udělal radost a koupil na oficiálních stránkách triko s Dybalou a štulpny, abych zmírnil to zklamání. Když by se nějakým zázrakem povedlo Atalantě prohrát a nám vyhrát a dostali bysme se do EL, tak já asi tuhle sezonu nebudu hodnotit tak negativně, jak by se mohlo zdát. Finále EL, kvalifikace do dalšího ročníku, radost z Dybaly nebo progres Boveho, to jsou věci, který jsou pozitivní.

Pardon, na Atalantu koukat nemusíme. Do EL jde i šestej tým, takže v pohodě. Jen nesmíme získat horší výsledek než sedmý Juve, který hraje s Udinese.
 
Příspěvků
2,338
Za těch asi dvacet let fandění tahle prohra patří k jednejm z nejtěžších pro mě. Penalty jsou loterie, i když mě hned napadlo, že je divný to kopání stoperů. Ale když si věřili...škoda, snad na další finále v pohárech nebude čekat spousty let.
 
Příspěvků
5,141
Pozrel som si to vcera a veľmi ma tešilo, ako sme vedeli čo chceme hrať a ako to zvládnuť. Kým sme nedali gól. Vtedy sa to pokazilo. José a mentalita zavelila, že nam to stačí a ide sa brániť. Vtedy sme prestali hrať.
Výborný bol Smalling, Matic a Dybala. Dybala je fenomenálny, extratrieda. Bez neho sme bežný ligový tím. Wijnaldum absolútne bez vášne, nevýrazný a neviditeľný. S odchodom Paula sme to mohli uhrať iba na remízu, ako to aj dopadlo.
Vnímam negatívne, ako sa prezentujeme v Europe, kedy sa pozerá veľa nestrannych divákov. José vnáša do profesionálneho futbalu kúsok dediny a nekultury. Komentovanie, prosikanie, vyplakavanie u rozhodcu, množstvo nevynútených kariet, nešportové správanie... Dúfam, že je čas pre SuperSpecialneho Joseho na odchod. Môže pokračovať vo veľkoklube.

Finále to bolo každopádne zaujímavé, jeden musel prehrať a boli sme to my. Nad výberom hráčov k penaltam som sa tiež počudoval.
Vyzeralo to v TV na výbornú atmosféru, tak dúfam, že ste si to chalani na štadióne za tie prachy aj patrične užili, aj keď to bolo v Orbanlande.
 
Last edited:
Příspěvků
1,238
José čekal po zápase rozhodčího u auta
😂 úboha reakcia ako vždy keď prehra.

Pritom nadávať si môže sám zato že spravil dve veľké taktické chyby ktoré negatívne ovplyvnili zápas

Rím bol prvých 35 minút lepšie mužstvo ale potom čo dali gól sa stiahli betónovat. Lenže za tých ostávajúcich 10 minút prvého polčasu bolo jasné že to je presne to čo Seville vyhovuje a načo sa pripravila. do 35 minúty nemali nič a potom zrazu tlak, tyčka na konci polčasu. A namiesto toho aby im cez prestávku nakázal pokračovať v tých prvých 35 minútach poslal ich betónovat 1:0 dokonca zápasu. Zase prišiel hneď po prestávke veľký tlak a rýchle vyrovnanie síce vlastným gólom ale vyplývajúce z tlaku.

Druhá chýba nepochopiteľný hráči a poradie na penalty . Aj keby ma Mancini prosil na kolenách tak ho na penalty vo finále nedám. Keby sa dalo popredu staviť nato že nedá penaltu tak nato stavím.. a spoľahnúť sa nato že dvaja stopéri má dostanú až do štvrtej piatej série je tiež prinajlepšom odvážne.
 
Last edited:
Top